Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt KRYSZTAŁ pracownia KRAJOBRAZY


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie

Izu po pierwsze jest okno , po drugie obniżam sufit i wprowadzam kanał wentylacyjny i prowadzę go do komina w kotłowni.

Asiula my kupiliśmy kocioł kondensacyjny z zasobnikiem 55 l wiszący , wobec czego jest po kłopocie. Kwestie analizowałem z moim instalatorem.

Asia jak uwidocznić zdjęcie na naszym forum , coś mi nie wychodzi. A i jeszcze jedno polecam Wam zrobienia sobie nad głównym wejściem balkonik - może zacinać deszcz na drzwi , a szkoda je wymieniać w krótkim czasie. Zdjęcie mojego balkonu na stronie metrix.fotosik.pl

Pozdrawiam Was gorąco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak - właśnie doczytałam, że to kubatura musi mieć co najmniej 6,5 m3. :D

Obejżałam wasze zdjęcia na fotosiku. My nie robimy balkoniku nad wejściem - raczej kupimy jakieś zadaszenie - kiedyś gdzieś coś takiego widziałam. Na razie ten temat odkładamy - muszę pomyśleć o oknach i kotle.

Co do zdjęć - jak będziesz na Fotosik.pl kliknij wybrane zdjęcie. Gdzieś obok wybranego zdjęcia (albo trochę poniżej) musisz kliknąć na "Pobierz kody dla tego zdjęcia" albo "Pozostałe kody". Otworzy ci się nowe okno, a wnim kody miniaturek zdjęć. Ja zwykle wybieram i kopiuję drugi kod (zdjęcie można potem powiększyć) a następnie robię wklej już na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My dajemy na cały dół ogrzewanie podłogowe , na dole będziemy dogrzewać kominkiem (b.płaszcza). Góra będzie w grzejnikach . My mamy plastiki i polecam na profilach Schiko (niemieckie profile - ładne) kolor machoń pod kolor dachówki. Na dole okno balkonowe mamy 2-kwaterowe z drzwiami przesuwnymi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w gronie Kryształomaniaków :)

 

na naszej wąskiej 18 metrowej działce niewiele da się postawic ładnych domów.

Już myślelismy z żoną, że niczeo nie znajdziemy aż wpadł nam w ręce Kryształ.

Zamienimy na parterze mały pokój z kuchnią, łazienkę z pom.gosp.

a na górze zmniejszymy ciut łazienkę i będzie w sam raz :)

 

odezwę się jeszcze z niejednym pytaniem o KRYSZTAŁA :)

 

Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och Metrix - ale ci zazdroszczę! :wink: Jak ja bym chciała być na tym etapie co wy! Niestety dopiero w przyszłym roku będziemy dalej ruszać z pracami. Teraz już powoli kończymy. Chociaż zastanawiamy się czy nie zrobić jeszcze tarasu. U nas to większa zabawa bo fundamenty mamy wysokie i znowu sporo tego wszystkiego pójdzie (bloczki, piach). Czy wy powiększaliście swój taras czy macie wymiary jak w projekcie?

 

Chyba zacznę teraz kupować gazety o wnętrzach :lol: . Muszę mieć jakieś zajęcie przez zimę :wink: Czekamy oczywiście na wasze zdjęcia wnętrz - trochę inspiracji nie zaszkodzi :D

 

Co do schodów, to faktycznie murarze mieli trochę kłopotu z nimi - dwa dni robili szalunek i zbrojenie, ale jakoś im to wyszło. Tylko będę miała mniej miejsca pod schodami - wiadomo, betonowe zajmują więcej miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy nowych sympatyków kryształa.Asiula -zazdrościsz Metrixowi ,a co ja mam powiedzieć-zazdroszczę wam wszystkim.Ja dopiero zacznę na wiosnę-papierologia w toku.Wczwartek odbiera decyzję w sprawie zmiany klasyfikacji gruntu-Vkl,która nie wymaga zgody na odrolnienie.Dzisiaj złożyłam wniosek o WZ.Wreszcie może pójdzie coś do przodu,bo z powodu tej zmiany klasy gruntu stałam wmiejscu.Pozdrawiam kryształowiczów :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Asiula i Basia nie ma co zazdrościć , osobiście mam już dość. Cały czas kłody pod nogi to opóźnia się wykonawca to znowu pogoda nie taka , a dachówka taka czy taka.... Tynkują w środu co z tego , gaz nie pociągnięty do budynku i gazowy już mówi że nie zdążą chyba że pogoda dopisze .... Ech reksio ale ci zazdroszcze.

Pozdrawiam

Mały mniejszy najmniejszy kryształ metrix :( :x :) :roll: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...