Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt KRYSZTAŁ pracownia KRAJOBRAZY


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hej Wszystkim,

 

metrix co do okna w łazience to jeszcze sie zastanowię, w końcu jesteśmy dopiero na etapie zakończenia fundamentów:) Widzę, że kryształ cieszy sie całkiem przyzwoitym powodzeniem hihihi :)

Mam pytanie jeszczeco do rury kanalizacyjnej z łazienki na górze w dół, jak to zrobiłeś u siebie, wkuwliście w ścianę? Jeśli tak to powiedzcie jakiej grubości macie ścianę i jaka jest średnica tej rury, bo u nas wychodzi jakoś za gruba rura a za cienka ściana, bo u nas planujemy 24 cm. I robi się klops, w końcy w takiej ścianie nie sposób, żeby nie było słychać jak jest spuszczana woda z góry...Dziewczyny Basia, Asia ! ja też chiałabym juz urządzać ale osatecznie wychodzę z założenia, że do przyszłego roku moze sie jeszcze zmienią moje gusta :)) nie ma tego złego :)!Pozdrawiam wszystkich! :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Izu tak w garażu zostawiliśmy spadzisty dach nad głową nie robiliśmy stropu.Część czołową wew. w garażu docieplam styropianem gdyż jest to część pomieszczenia sypialnego .Co do ścian to kostka ma 29 + 10 cm styrpoian. A na jakim etapie jesteś Izu? Akurat to moja żonka odpisywała ale oczywiście czy ja czy ona jesteśmy do dyspozycji. :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

 

My jesteśmy na etapie zakończenia fundamentów, bo do połowy roku załatwialiśmy papiery - zmora naszego kraju... Bardzo wczesną wiosną ruszamy w górę, i chcielibyśmy wprowdzić sie pod koniec roku.

Co do grubości ściany będziemy mieli 24 + 15 styropian, a rurę bedziemy puszczać w takim razie przy kominie poszerzając go optycznie, bo dajemy 150. W sumie to troche mnie irytuje ten projekt, bo wczesniej nie przemyslałam a w sumie jakby dali łazienki jedna pod druga było by prościej a wszelkie rury byłyby w pomieszczeniu gospodarczym, i to byłoby najbardziej logiczne. A tak to co jakiś etap to powstaje jakies pytanie. Dobrze, że znalazłam to forum zawsze moge sie podpytac :) Z jdnego jednak jestem bardzo zadowolona, widze teraz wielkość pomieszczeń i bardzo mi odpowiada ich rozmiar:) Podoba mi sie Wasze rozwiazanie nad drzwiami wejściowymi , nie wiem czy i my nie skusimy sie na tak wystający bakonik, to pożyteczne i przy deszczu i przy sniegu.

 

Uf ale sie rozpisalam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie :)

 

Metrix, to może wkleiłbyś fotkę z tymi luksferami w korytarzu?? :)

 

Basia - teraz mieszkania sprzedają się w tempie błyskawicy :) Idealny czas na sprzedaż. Ja osobiście też czekam na rozpoczęie budowy ale ostatecznie wiem czym to pachnie i z jednej strony trochę mnie to przeraża :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...