Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt KRYSZTAŁ pracownia KRAJOBRAZY


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Pozdrawiam wszystkich Kryształowiczów czytam wasze relacje z budowy i też chciałbym być natym etapie co wy niestety narazie w powijakach ale mam nadzieje że się powoli rozkręci czytałem że ktoś buduje w okolicach Wrocławia bardzo chciałbym zobaczyć domek w realu może ktoś jest z okolic lub coś wie .Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te słupy są w każdym pokoju. Jest to konstrukcja dachu (płatwiowo kleszczowa) Niektóre słupy udało się ukryć w ściankach działowych. Długo rozmawiałam z Panem od projektu o tym że taka konstrukcja nie jest konieczna , ale w końcu mnie przekonał. Widziałam że Asiula ma pokoje bez słupów, więc i tak pewnie można. Co do przestojów to w zasadzie nie było jakiś większych. Teraz trochę się denerwuję ,bo Pan z którym podpisaliśmy umowę ma firmę budowlaną i zatrudnia około 10 ludzi . W międzyczasie przyją tez zlecenie na wykonanie elewacji naszego miejskiego muzeum . Tak więc całą ekipę skierował tam,a u nas został jeden człowiek . Co prawda mamy z nim podpisaną umowe , że skończy wszystko do końca listopada . Wiadomo jednak,że jak spóźni się dwa tygodnie to nic mu nie zrobimy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Reksio za odpowiedz.Iza -zaczynam na wiosnę - o ile załatwie papierologię.Ale z tym raczej nie powinno byc problemów.Ekipe do stanu surowego juz mam :-) Mój wujek budowlaniec i moj tata jako pomocnik.Zaoszczędzę ładny kawał grosza,a robota będzie zrobiona dobrze :-)Zaczynam szukac i umawiac innych fachowcow.Na razie oprocz wujka pracuje nad wnętrzem architektka wnętrz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reksio dzięki, pytałam bo Wasz salon wydaje sie całkiem duży, a jak spojrzałam na wylane fundamenty u siebie to jakiś taki mały wyszedł. I też chcemy mieć kominek, co dodoatkowo zabierze jakąś tam przestrzeń. Ale u Was wyszło to całkiem przyzwoicie mam na myśli przestrzeń w salonie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parr to w takim razie nie masz się co martiwć, na święta powinieneś już mieszkać w domku, bo sporo moich znajomych w tym czasie właśnie zaczynało i na wczesną zimę już mieszkali. Ja zresztą też ruszam ostro wczesną wiosną i mam zamiar sączyć winko przy kominku już na poźną jesień :wink: Przemawia przeze mnie optymizm :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim reksiu wiem bo tym handluje :lol: jestem ciekawa jakie płytki daliście do łazienki na dół. Na górze macie wanne a na dole kabina napisz jakiej firmy kupiliście armature.My to znaczy ja wybrałam płytki paradyż i opoczno wanne kupiliśmy RAVAKA kabine KERMI

http://images3.fotosik.pl/256/1fcdef76bd9fbd6cm.jpg

http://images2.fotosik.pl/257/356ef412ff227dd8m.pngl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...