Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt KRYSZTAŁ pracownia KRAJOBRAZY


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Nasza działka ma 670m i na niej musieliśmy wytyczyć dom.Prostopadle do naszej jest druga działka -600m,ale wąska na 10x60-bez sensu.Ta druga też ma być nasza,ale nie wiem czy cała czy tylko 300m,które jest przedłużeniem naszej.W ogóle na razie tego nie widzę-moja wyobrażnia przestrzenna jest zerowa.Dzisiaj miałam nie najlepszy dzień.Musiałam zapłacić stal-9tyś.Ile kupowaliście stali.My mamy szkody górnicze-II kat,ale aż tyle :o :evil: Chyba to będzie schron atomowy,bo oprócz tego już mam 1800kg.Razem 4.5 tony :o :o :o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kochani Kryształowicze!!!

od dłuższego czasu obserwuję Wasze dzielne zmagania. właśnie dzisiaj odebrałam warunki zabudowy (wniosek złożony 15.12.2006 - szybciutko prawda???) i z całego serca pragnę - BZDURA - TAK NAPRAWDĘ ZASTANAWIAM SIĘ CZY NIE ZWARIOWAŁAM DO RESZTY - decydując się na budowę tego cacka co to KRYSZTAŁ się zowie (w tych cudownych czasach oczywiście)!!!

liczę na Wasz doping, trzymajcie kciuki, a tym co mają pogoń za materiałami za sobą po ludzku zazdroszczę!!!

PS w kolejce na gazobeton lub porotherm (biorę co dadzą) jestem 40 a to coś ok lipca będzie. o cenie nie wspomnę!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc Parr.Stal u nas kosztuje fi 8-3.23 za kg

fi 12-3.05 za kg

fi 14-3.05 za kg ceny netto.

My mamy szkody więc ilościowo to wychodzi fi 8-100szt

12-80szt

14-120szt

16-60 szt

Ja mam 75 szt fi 18,więc zamiast 16 bedzie 18.Nieżle co :roll:

Jedyne pocieszenie,że podobno kopalnia zwraca ale kiedy i ile-nie wiem.Chcemy ruszać w poniedziałek,ale to się okaże.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Parr! PTH 25 - 7,20 wiadomo jednak że to cena nieaktualna, ale nikt nie wie jaka będzie nowa.

 

Ja jestem w pełni świadom,iż przepłaciłem - 8.40 zł brutto :(

 

Reksio świetny taras.Taki jaki planuję zrobić.Mam pytanie o tynk-bo masz również w kolorze jaki planuje.Co To za tynk?U nas też będą okna i dach brazowy i taki delikatny kolor jak Twój.Wrociłem do cen jakie placiles w zeszlym roku za dachowke,robocizna,okna.Kuzwa ale roznica cen w stosunku do tego co ja placilem lub bede placil!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani Kryształowicze!!!

Korzystając z waszego doświadczenia proszę podajcie mi ilę muszę zamówić porothermu lub gazobetonu - podajcie ilości albo m2 - muszę uściślić moje zamówienie w hurtowni na lipiec

 

Pozdrawiam

 

My kupiliśmy dokładnie 1710 szt. betonu kom. 24. Została paleta, większość jakichś odpadów.

12 nie mogę podać, bo my kupiliśmy 400 szt. ale wykonawca dokupił jeszcze sporo.

Lepiej zamówić więcej i umówić się, że oddasz jak coś zostanie - hurtownia i tak zawsze sprzeda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy wszystkich !!

 

miło nam dołączyć do Waszego grona, też budujemy Kryształ (koło Wrocławia), w chwili obecnej czekamy na pozwolenie, mamy nadzieję że niedługo będziemy mogli sie podzielić z Wami naszymi doświadczeniami z placu boju,

 

pozdrawiamy i życzymy Wesołych Świąt !!

 

Beata i Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich .

:D

Nareszcie mogę się z wami podzielić najnowszymi postępami w naszym pieknym domku .Cały kryształek jest już otynkowany, pokoje dziecięce wymalowane ościeżnice zamontowane po świętach jedziemy po panele na górę a płytki zaczynamy kłaść za dwa tygodnie.Zdjęcia obiecuję wklieić po świętach. :oops: :oops: Straszni e mi wstyd że tak długo nie pisaliśmy ale niestety praca i brak czasu, a w dodatku zapomnałam hasło i nie mogłam odpisywać .Korzystając z okazji składamy Wszystkim Najserdeczniejsze Życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych.

Pozdrawiam Aga i Mariusz :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich .

:D

Nareszcie mogę się z wami podzielić najnowszymi postępami w naszym pieknym domku .Cały kryształek jest już otynkowany, pokoje dziecięce wymalowane ościeżnice zamontowane po świętach jedziemy po panele na górę a płytki zaczynamy kłaść za dwa tygodnie.Zdjęcia obiecuję wklieić po świętach. :oops: :oops: Straszni e mi wstyd że tak długo nie pisaliśmy ale niestety praca i brak czasu, a w dodatku zapomnałam hasło i nie mogłam odpisywać .Korzystając z okazji składamy Wszystkim Najserdeczniejsze Życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych.

Pozdrawiam Aga i Mariusz :D :D

 

 

 

Halo halo a gdzie fotki - fotki? :)

 

Czekamy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...