Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt KRYSZTAŁ pracownia KRAJOBRAZY


Recommended Posts

No i klamka zapadła.Ekipa zamówiona i myślę,że nie będziemy żałować.Przez te parę dni muszę podziałać logistycznie,ale myślę ,że nie bedzie problemów.Co do ilości materiałów,to w każdej hurtowni wyliczali inną ilość-różnica dochodziła do 3000 maxów.W efekcie mam 5500 maxów na ściany i chyba 1000 na działowe.Ale u mnie wyjdzie trochę więcej,bo mam piwnice.Co do przeprowadzki ,nie ma szans .ALE podobno nie ma tego złego coby na dobre nie wyszło.Moze wygram w tym czasie w totka i nie trzeba będzie brać kredytu na wykończenie. :lol: Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam

 

OK. A czy wasze zmienione tarasy macie naniesione w projekcie czy liczycie na wyrozumiałość przy odbiorze ?

 

 

Tak jak już ktos napisał, taras nie ma wpływu na bryłę budynku może być a może go w ogóle nie być. To tak jak ze ściankami działowymi na górze, każdy coś zmienia. Rozmawiałam kiedyś z moją architekt tym samym kierownik budowy i powiedziała, że to nie ma znaczenia. A sami też budujemy kwadratowy bo po prostu więcej sie na nim zmieści ludzi :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i klamka zapadła.Ekipa zamówiona i myślę,że nie będziemy żałować.Przez te parę dni muszę podziałać logistycznie,ale myślę ,że nie bedzie problemów.Co do ilości materiałów,to w każdej hurtowni wyliczali inną ilość-różnica dochodziła do 3000 maxów.W efekcie mam 5500 maxów na ściany i chyba 1000 na działowe.Ale u mnie wyjdzie trochę więcej,bo mam piwnice.Co do przeprowadzki ,nie ma szans .ALE podobno nie ma tego złego coby na dobre nie wyszło.Moze wygram w tym czasie w totka i nie trzeba będzie brać kredytu na wykończenie. :lol: Pozdrawiam.

 

Basiu a nie mogł Wam tego wyliczyc kierownik budowy?

 

Swoją drogą niezły meksyk z tą twoją ekipą, dobrze że kogoś namierzyliście. Nawet nie chiałabym sobie tego wyobrażać :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec maja??!! Waw!! To nie dziwię się, że nie masz czasu się udzielac na forum. Wyobrażam sobie ile masz pracy - mam nadzieję, że przyjemnej - w końcu urządzasz swoje gniazdko :wink: :lol:

Czekamy na dalsze fotki - dajemy ci na razie czas na przeprowadzkę :lol: :wink:

 

Acha - możesz mi zdradzić jak nazywa się kolor waszej elewacji? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się pochwalę.Po wielu problemach udało się zalać ławy fundamentowe.Teraz wypełnione ubitym piaskiem czekają na wylanie płyty,która bedzie równocześnie posadzką w piwnicy.To ma być jutro,ale zobaczymy jak z pogodą.Potem zacznie się drenaż i murowanie ścian z piwnicy.Może dojdę do tego ,aby wkleić jakieś zdjęcia :wink: Na razie nie potrafię :evil: a moja młodzież jest zbyt zajęta,aby pomóc mamie.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Z podziałem pomieszczeń na górze jest problem. Tzn. chyba pozostaniemy przy tym z projektu ale to chyba i na razie. Zacznę ścianki stawiać od dołu... będzie trochę czasu do namysłu. Mam problem z wentylacją z dołu, jak z niż przejść żeby jak najmniej demolować ściany. Zastanawiamy się czy nie przenieść sypialni do tyłu tzn. od ogrodu. Zastanawiamy się też czy nie zamienić najmniejszego pokoju na coś w rodzaju rozszerzenia holu, takiej otwartej przestrzeni. Ale jak już wcześniej wspominałem... nie wiemy co zrobić. Moja żonka nawet namawia mnie na wypad do Was do Chełmży na rekonesans :)

 

Pozdrawiam

Maciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...