Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt KRYSZTAŁ pracownia KRAJOBRAZY


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Parr gratuluję zalania stropu.Jeżeli wiesz i możesz to ile wyniósł cię stan zero-chce wiedzieć o ile więcej wydam na piwnice.A u mnie postój ,ekipa zapadła się jak kamień w wodę-szef podobno w szpitalu,ale coś nie wierzę w ten szpital.Podobno we wtorek mają zacząć,ale w to też nie wierzę.Chyba znowu będę musiała kogoś szukać :evil: Czy dane mi jest wybudować ten dom?Ciągle coś się chrzani :evil: :evil: :evil: Mimo wszystko ciepło pozdrawiam :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwon do majstra i zapytaj do ktorego szpitala masz przyjechac,bo chcesz go odwiedzic i przywiezc kwiaty ....

 

Basiu gdzie mieszkasz?Moj wujek,który buduje mi dom moglby moze Ci pomoc.Napisz wiecej na priva gdzie dokładnie budujesz,co masz juz zrobione itd.

Ile wyniosl mnie do tej pory stan surowy musze spojrzec do Excela w domu,ale stosunkowo tanio,bo buduje mi wspomnainy wczesniej wujek z moim ojcem + czasem moja pomoc i kuzynow.Tak wiec robocizne mam stosunkowo tanią.Gorzej bedzie pozniej :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parr dzięki-wiadomość wysłałam na priv.Co tam u innych kryształków-odezwijcie się,pochwalcie,bo zacznę wierzyć,że inni też mają pecha.Aga się chyba wprowadza do domku,Asiula,Eda i inni -co u Was.A może też Reksio przekaże wrażenia po chwilowym mieszkaniu w domku?Reksio-zaglądasz tu jeszcze?Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Szukam nowej ekipy.Ta okazała się do d...y.Facet od miesiąca ukrywa się przed nami,nie odbiera telefonów,śle tylko smsy,w stylu -będziemy jutro,za godzinę itd.Mam dosyć .Czy ktoś mi odpowie na pytanie -czy przy takim pechu wybuduję ten dom?Od 3 miesięcy patrzę w dziurę.Czy to się kiedyś skończy?Może wy mnie pocieszycie?A może sami mamy zacząć murować?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basiu zaczynam przeżywać co Ty.Tylko ja z dekarzem.Od 2 tygodni próbowałem dodzwonić się do niego.Miał wybrac wiezbe,kontrłaty i łaty.Polecany gosciu przez forumowicza,a tu tak sie zaczyna wspolpraca..Odezwał się po 2 tygodniach po ponagleniach z kilku stron.Miał zadzwonic wczoraj co z drewnem.Nie odezwał sie.Na wiezbe trzeba czekac od 2do 4 tygodni.Dach mial byc robiony na przelomie czerwca i lipca.A tak sie okaze ,ze towaru nie bedzie.Ech,fachowcy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej

:x Szlak człowieka bierze jak ma doczynienia z takimi ludźmi niemartwcie się my też mamy problem z fachowcami od okien od września kończą okna .Nie mówię już o elektryku który robił elektrykę od września do marca i jej nie zrobił :evil: :evil: wywaliłam gościa na zbity pysk.Teraz lepsze informacje dom jeszcze nie do końca skończony ale już MIESZKAMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D

Będzie parapetówka już niedługo

Pozdrowienia Aga

Parr kiedy będziecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga - gratulacje! :lol:

 

Basiu, Parr- brak mi słów na określenie tych waszych ekip. Mogę was pocieszyć, że moja nie była lepsza a jednak jakoś domek już stoi. Niedawno znowu przeżywałam kryzys bo nam nie wypaliła ekipa od ocieplenia (pisałam o tym :-? ) ale już kogoś znaleźliśmy - w bardziej korzystnej cenie i mam nadzieję, że będzie ok. Wiem, że u was też się jakoś ułoży. Potrwa budowa może troszkę dłużej, ale zmiana takiego "fachowca" to może być zmiana chyba tylko na lepsze.... :roll:

 

Basiu - szkoda, że tak daleko się budujecie. A próbowałaś pytać ekip na okolicznych budowach? Ja tak nawiązałam kontakt z panem, który zrobi nam prawdopodobnie schody wejściowe (w końcu :roll: ).

 

Pozdrawiam was serdecznie i czekam na pełne optymizmu posty.

Asia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekipę mzm znalezioną ,ale jeszcze nic konkretnego nie wiem.Podobno mogą wejść na początku sierpnia.To znajomi znajomego.Baedzo ich chwali-jemu coś tam też budowali.Znalazł też kogoś innego,ale jak stwierdził nie jest pewien ,bo panowie trunkowi.Ta ekipa polecona-podobno same superlatywy.Mąż po kilku sms umówił nas z naszym zaginionym murarzem na ostateczną rozmowę-jutro wieczorem.Nie mam przekonania,ale mąż się upiera.Najwyżej mu wygarnę w oczy co o nim myślę i ulże sobie troszkę.

 

AGA gratulujemy.A jak się mieszka?Amoże jakieś zdjęcia?Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Dzisiaj ostatecznie rozmówiłam się z ekipą....górali.Jutro jadąc do domu mają przyjechać na budowę i zobaczyc to,co jest zrobione.Cena przystępna.Obiecali zacząć za ok.2-3 tyg.Pracują w godz.6-20,21.Zwinęłam ich z budowy od znajomego.Powiedzieli,że na wrzesień mogę zamówić ekipę do dachu.Teraz musi się udac.Wierzę w tę podkowę. :wink: Ale trzymać kciuki możecie-dzięki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...