Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt KRYSZTAŁ pracownia KRAJOBRAZY


Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wszystkim budującym Kryształa polecam gorąco zmienić i konsultować wczesniej belkę i otwor na schody.Oczywiscie trzeba to zrobić z głową i sztuką budowlaną.Ale zaprojektowany otwór jest za mały i standardowe schody sie tam nie mieszcza.Trzeba sie nakombinowac ,a i tak nie jest idealnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanko jak zmieniliście ten otwór na schody. Nam projektantka zaproponowala likwidacje podciągów i zrobienie w 2 miejscach "wylewkę" (zamist stropu teriva) i wtedy podobno mozna cos wykombinowac ze schodami. Nie wiem jednak czy to dobry pomysl bo zamiast podciągów będziemy mieli słup :-?

Parr czy istnieje możliwość obejrzenia Waszej budowy?? jesli tak proszę napisz mi kontakt do siebie [email protected].

Pozdrawiam cieplutko wszystkich formułowiczów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za te uwagi na temat schodów. Rzuciłam temat projektantowi i czekam na jego propozycje.

Mam gorącą prośbę do Kryształowiczów ze Śląska lub okolic. Czy moglibyśmy zobaczyć już Wasz domek w użytkowaniu lub w stanie surowym? Odezwijcie się proszę. :roll: Piszcie na P.W. lub mail: [email protected]

Pozdrawiam gorąco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basia1112 dziękuję jeszcze raz za możliwość "zrobienia wizji w terenie". :wink: To co zobaczyliśmy dało nam sporo do myślenia... i z pewnością skorzystamy z Twojego i pozostałych Kryształowiczów doświadczenia.

Jeśli ktoś jeszcze ze Śląska i okolic zechciałby pokazać "na żywo" swój domek, proszę o kontakt.

Pozdrawiam gorąco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy wszystkich "nowych" i "starych" Kryształowiczów. :D

 

U nas wciąż trwa ciężkie użeranie się z urzędnikami niestety,

ale wiary nie tracimy, że któregos dnia jednak zaczniemy budować nasz domek.

 

Tak będzie wyglądało wnętrze po wszystkich naszych zmianach:

 

http://images27.fotosik.pl/116/2febd1fbcf40a64c.jpg

 

http://images31.fotosik.pl/51/26bebe911a92d3b7.jpg

 

A jak inne ekipy dobrnęły do zimy? Coś zdjęć "ku pokrzepieniu serc wciąż oczekujących na pozwolenie na budowę" nie wklejacie.... :wink:

 

Pozdrawiamy cieplutko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: CZEŚĆ

BASIEŃKO JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z TYCH OKIEN

ALE NIESTETY FACHOWCY PRZY TYNKOWANIU TAK ZRYSOWALI MI SZYBY ŻE TERAZ WSZYSTKIE WYMIENIAM NA KOSZT OCZYWIŚCIE FACHOWCÓW

JEŻELI CHODZI O FOTKI WYŚLE JUŻ NIEDŁUGO MUSZE NAPRAWIC APARAT

ALE OBIECUJE ŻE WYŚLE :D :D :D

POZDRAWIAM

PS OBIECUJE NIE ZANIEDBYWAĆ FORUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

U nas budowa idzie,ale nie tak jakbym sobie tego życzył.Dom jest otynkowany(bez ostatecznej warstwy tynku-to na wiosnę).Wylewki były robione w zeszłym tygodniu,a teraz ekipa ociepla poddasze i zabudowuje je K-G.Od nowego roku ruszamy z wykończeniówką i mamy nadzieję wprowadzić się na Wielkanoc.Gdyby nie problem z fachowcami i ich obsuwami to byśmy się wprowadzili na Boże Narodzenie.A tak mamy ok.3 miesięczne opóźnienie w stosunku do założonego planu.

 

Basia co to są okna jednopołaciowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...