Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt KRYSZTAŁ pracownia KRAJOBRAZY


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

 

Eda - czy ty już zamawiałeś jakieś materiały na budowę? Zastanawiam się jak długo czeka się od zamówienia, i w którym momencie zamawiać jak planuję rozpocząć w lipcu (a nie wiem dokładnie kiedy).

Obejrzałam sobie twoją dachówkę w necie - ładnie wygląda :) . Ja jeszcze nie mam pojęcia jaką dokładnie wybiorę, słyszałam że cementowe Euronit są ok.

 

Pozdrawiam

Asia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Zamówiłem dziś bloczki keramzytowena ściany nośne i działowe i strop. Na beton komórkowy z Solca gdybym zamówił dziś to realne jest że będzie na drugą połowę lipca :o za zawrotną cenę. Jeśli będziesz zaintersowana keramzytem służę namiarami na przedstawiciela na PM

 

Pozdrawiam

Maciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy inwestorzy, dawno się nie odzywałem ale również bardzo cieszę się że ten temat ruszył z kopyta, jestem bardzo zainteresowany zdjęciami z budowy domku, bardzo proszę w miarę możliwości o przesyłkę na mój adres, [email protected] , czekam z niecierpliwością i życzę udanych przemyśleń w inwestycji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Eda - w tartaku za zaimpregnowane deski zpłaciłabym 6 tys. zł + robocizna 3 tys zł (dowiadywałam się) + coś tam jeszcze i wyjdzie ok 10 tys. zł niestety. :( Dlatego dzisiaj wymyśliłam, że położymy płyty OSB - są trochę tańsze od drewna.

A tak z ciekawości zapytam - jak tam przygotowania? A może już rozpocząłeś budowę?

 

Pozdrawiam

Asia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

 

Dziś żona idzie po uprawomocnienie decyzji do starostwa i zgłosić rozpoczęcie budowy. Ja od trzech dni jestem we Włocławku na wyjeździe więc mogę co najwyżej telefonicznie kierować przygotowaniami :evil: Ale powoli zaczynam ruchy. Myślę że w przyszłym tygodniu ruszymy.

 

Pozdrawiam

Maciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...