Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt KRYSZTAŁ pracownia KRAJOBRAZY


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

METRIX TO SUPER,BO JA MIESZKAM W TYCHACH.ZAŁATWIAM PAPIEROLOGIĘ,NA WIOSNĘ CHCĘ ZACZĄĆ.CZY JEST MOŻLIWOŚĆ ZOBACZENIA TWOJEGO DOMU W REALU.MAM KILKA KONCEPCJI ZMIAN,ALE WYOBRAŻNIA PRZESTRZENNA SZWANKUJE.BYŁOBY MI MOŻE ŁATWIEJ.CHCIAŁABYM TO ZOBACZYĆ JAK NAJSZYBCIEJ-PROSZĘ,PROSZĘ,BĘDĘ BARDZO,BARDZO WDZIĘCZNA.CZEKAM NA ODPOWIEDŻ. :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy - mogę powtórzyć :wink: :

 

1. Rejestrujesz się na stronie http://www.fotosik.pl

2. Zakładasz tam galerię i wstawiasz zdjęcia

3. Klikasz przy zdjęciu, które chcesz wstawić "Pobierz pozostałe kody"

4. Wybierasz kod, który ci pasuje i skopiuj

5. Wstaw na forum (kopiuj to skrót ctr +c a wstaw ctr +v)

 

Jeśli jest to niezrozumiałe to pytaj, ale myślę, że jak wejdziesz na stronę fotosik to wszystko będzie jasne.

Najważniejsze: żeby było widać zdjęcie musi być wpisany w treści postu kod: http://adres_obrazka. I takie są przy zdjęciach jak wstawisz je na fotosik.

 

Metrix - a jakiej firmy kocioł i jakiej mocy? My cały czas główkujemy czy robić podłogówkę. Jak nie, to nie będziemy kupować kondensacyjnego tylko z zamkniętą komorą spalania. No ale to jeszcze rozważamy

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki, tak sobie właśnie to wymyśliłam, ale wolałam jeszcze od kogoś to usłyszeć. Choć Pan, z biura w którym kupowałam projekt twierdzi, że piec w pomieszczeniu gospodarczym też można zainstalować i to bez problemu...hm..ciekawe co dla kogo znaczy bez problemu. Dla mnie łazienka na górze to świętość i tak będzie powiększona ale nie na piec :))

Swoją drogą po to jest pomieszczenie gospodarcze, żeby nie projektować i nie zagracać pomieszczeń codziennego użytyku. Grrr. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...