Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom Pod Modrzewiem - KOMENTARZE


Recommended Posts

Gratuluje odbioru, mam pytanie :D

 

Moze o tym było, jesli tak to prosze odeslij mnie, pytanie brzmi, jakie macie wymiary drzwi balkonowych (okno mnie nie interesuje), no i co to za firma i kolor

pozdrawiam

maksiu

 

Sprawdzę w domu te wymiary i ci odpowiem, bo nie mam w moim "kapowniku". Firma Budvar, kolor orzech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 427
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Powiedzmy, że garaż i zarazem strych przewidziałam. Zmieniłam na dwuspadowy dach i dwustanowiskowy garaż. Kąty nachylenia dachów na szczęście się zgadzają. Ale w wiatrołapie nie bardzo sobie wyobrażam problemu. Jest na pewno za mały, za wąski i może dlatego można się opierać.

 

Mąż się kategorycznie sprzeciwił jakimkolwiek zmianom z parkietem. No cóż, muszę tym razem ustąpić.

Kominek uruchomiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje odbioru, mam pytanie :D

 

Moze o tym było, jesli tak to prosze odeslij mnie, pytanie brzmi, jakie macie wymiary drzwi balkonowych (okno mnie nie interesuje), no i co to za firma i kolor

pozdrawiam

maksiu

 

Sorry, że z takim opóźnieniem, ale dopiero dzisiaj mam ponownie Neostradę (po ponad tygodniowej walce z TP). Mogłam więc zerknąć na spokojnie do dokumentacji bez wożenia jej do pracy.

 

Podaję wymiary drzwi tarasowych:

1790 x 2300 (dwa skrzydła o szerokości 895 mm każde)

Drzwi balkonowe:

865 x 2085

Dodatkowe informacje: szyba P4, okucia ROTO AW1.

 

Drzwi tarasowe nie działają jak trzeba - nie domykają się pomimo wielokrotnych regulacji (wykrzywiony profil). Złożona reklamacja została uznana. Czekamy na wymianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam na te zdjęcia z ogromną niecierpliwością.

Mój syn również, kiedy dowiedział się, że w nowym miejscu nie będzie kablówki, zareagował podobnie do Twojej córki. A my jeszcze nie rozpoczęliśmy budowy. Wcześniej bardzo cieszył się, że wreszcie będzie miał swój pokój i nawet zaczął zbierać sobie na wieżę. A tu taka wiadomość. Prawie się rozpłakał i gotów był zrezygnować ze swojego pokoju.

 

 

Łazienka przy sypialni i jeszcze z takimi drzwiami jak opisujesz- cudo. Pokażesz? :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam na te zdjęcia z ogromną niecierpliwością.

Mój syn również, kiedy dowiedział się, że w nowym miejscu nie będzie kablówki, zareagował podobnie do Twojej córki. A my jeszcze nie rozpoczęliśmy budowy. Wcześniej bardzo cieszył się, że wreszcie będzie miał swój pokój i nawet zaczął zbierać sobie na wieżę. A tu taka wiadomość. Prawie się rozpłakał i gotów był zrezygnować ze swojego pokoju.

 

 

Łazienka przy sypialni i jeszcze z takimi drzwiami jak opisujesz- cudo. Pokażesz? :p

 

Jasne, że pokażę! Tylko daj mi 24 h na wklejenie zdjęć. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę Wam jak zresztą wszyscy wyżej, ale też się łudzę, że bliżej jak dalej.

 

U nas gładzie się kończą I łazienki.

 

Mamy problem z wyschnięciem podłogi w tym pokoju na górze, nad tarasem. W tej wnęce garderobianej normalnie stała woda. Podobno to dlatego, że mury przemarzły bo nieocieplone i teraz puszczają.

 

Masz przemyślaną firmę od tynków? Ja mam już wzornik Baumitu i myślę nad "ciepłymi kolorami ziemi" typ harmony o strukturze baranka średnioziarnistego. Dla wyjaśnienia ten kolor to beż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...