Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom Pod Modrzewiem - KOMENTARZE


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 427
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dzięki. Muszę jeszcze raz porządnie się przyjrzeć swojemu projektowi. Ale musze sie przyznac, że w jednej rzeczy pomogło mi czytanie Twojego dziennika. Chyba nad garażem przedłużymy sobie dach, dwuspadowo nie na koperte. Powiekszy nam sie dzieki temu to pomieszczenie. To ty mi podpowiedziałaś. Teraz myslę dlaczego wcześniej na to nie wpadliśmy. Dzięki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Muszę jeszcze raz porządnie się przyjrzeć swojemu projektowi. Ale musze sie przyznac, że w jednej rzeczy pomogło mi czytanie Twojego dziennika. Chyba nad garażem przedłużymy sobie dach, dwuspadowo nie na koperte. Powiekszy nam sie dzieki temu to pomieszczenie. To ty mi podpowiedziałaś. Teraz myslę dlaczego wcześniej na to nie wpadliśmy. Dzięki.

 

Nie ma za co. :wink: To jest właśnie potęga internetu. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładną masz kuchnię, chociaż jeszcze nie skończoną. Robi ciepłe, domowe wrażenie.

Co do psa, to faceci chyba tak już mają. Już my im nie wystarczamy. :wink: Mój mąż zawsze marzył o dużym psisku i kto wie, czy kiedyś tego nie zrealizuje. :o Naszą małą sunię faworyzuje, rozpieszcza i psuje, ale jakoś nie mam mu tego za złe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuchnia...REWELACJA!!! Jak z obrazka, folderu reklamowego!!! SCHODY-SUPER!!! A błoto??? Któż go nie ma???Chyba tylko "krezusi" których to na działkę w centrum stać!!!

PS. Nie powinnam się powtażać, ale ja, TAKIEJ " WYPASIONEJ" chałupy , to bym już nie opuściła, tylko zamieszkala i cieszyla się każdym cm. powierzchni!!!!!! :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAJ PIOTRKOWIANKO :D Fajnie się czyta Twój dziennik i ogląda zdjęcia domu. Oj jak ja juz bym chciała swój urządzać... :wink: Tymczasem uwijam się z papierkami i mam nadzieję, ze stan surowy zagości u mnie w lipcu-sierpniu tego roku. Zastanawiałam się, gdzie stawiasz swój dom, jak się okazało, niedaleko mieszkam. Mam więc w planach odwiedzenie Twojej okolicy i wypatrzenie twojego domku w całej, "zewnętrznej" okazałosci :D POZDRAWIAM!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAJ PIOTRKOWIANKO :D Fajnie się czyta Twój dziennik i ogląda zdjęcia domu. Oj jak ja juz bym chciała swój urządzać... :wink: Tymczasem uwijam się z papierkami i mam nadzieję, ze stan surowy zagości u mnie w lipcu-sierpniu tego roku. Zastanawiałam się, gdzie stawiasz swój dom, jak się okazało, niedaleko mieszkam. Mam więc w planach odwiedzenie Twojej okolicy i wypatrzenie twojego domku w całej, "zewnętrznej" okazałosci :D POZDRAWIAM!

 

Dokumentacja fotograficzna jest bogata, więc na pewno wypatrzysz nasz domek. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę tak: Kuchnia super, najbardziej podoba mi się słupek z piekarnikiem i mikrofalą. A taki fajny mały zlewozmywak to jaką ma wielkość???

No wszystko ekstra! Łazienka super, w wc fajne lampki.

Eh tylko pomarzyć!!!

 

Zlewozmywak jest niewielki (nie pamiętam jaką ma średnicę). To ten najtanszy z Ikei (coś około 97zł + syfon 40zł + suszarka i ociekacz nakładany za jakieś symboliczne kilka złotych). Postanowiliśmy nie inwestować szczególnie w ten sprzęt, bo mamy zmywarkę, a dodatkowo duży stary zlewozmywak (1,5 komory z ociekaczem) będziemy mieć w kotłowni, więc zmywanie dużych garów - raz na kiedyś przy większej imprezie rodzinnej - nie będzie stanowiło problemu. Czyli podeszliśmy do sprawy bardzo minimalistycznie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę..czytam , że przygotowania do zasiedlenia trwają! :p :p Jak Ty się TAM kobieto wprowadzisz, to nie będziesz już miała co robić? :wink:

Żartuję!! Pięknie Wam to idzie.....

A co do szlaki..Wysypanie samej szlaki nie jest najlepszym rozwiązaniem ( chociaż trochę poprawia warunki drogowe) Ale tylko w niektórych porach roku. Lato i zima! Wiem, bo u nas też kawałek został w ten sposób potraktowany. Wszysko jest gucio, jak nie ma opadów! Jeżeli natomiast jakieś mokre pada na taką powierzchnię , robi się rozdyźdana, grząska maż!! Do tego strasznie się wszystko brudzi i włazi w każdy mm .A latem, w czasie upału powoduje powstawanie tumanów czarnego kurzu!! Ktoś mi tłumaczył jak TO powinno być poprawnie zrobine. To co z tego zapamiętałam:

Usunięty grunt rodzimy, podsypanie żwirem, a na to szlaka wymieszanka z takimi małymi kamyczkami....Te kamyki( nigdy nie pamiętam jak to się fachowo nazywa, ten kruszec) utwardzają podłoże, wiążą szlakę i nie pozwalają na ciamkanie :wink: Tylko kto to ma zrobić i za czyje pieniądze????Niby powinna Gina, ale oni tylko obiecują :evil: Mam te same dylematy i rozterki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie tam u Was. Sama bym sie tam chętnie wprowadziła. Dom prawie taki sam, wiec co dla mnie za różnica. Chyba tylko to ,że lustrzane odbicie. A tak poważnie to macie już chyba wszystko i można się wprowadzać. Bardzo Wam zazdraszczam. U nas powoli, ,,powoli jak żółw ociężale,,. :cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Końcówkę już u Was czuć. Tylko wykończeńiowcy chyba się uwzięli i nie biorą pod uwagę tego, że wy już nerwowo, z nogi na nogę.

 

My zbieramy oferty i podpisujemy umowy. Wczoraj zaklepane zostały rolety zewnętrzne. Ty jesteś biegła w ekonomii. Dlaczego pomimo zakupu rolet z montażem bedziemy płacić 22% Vatu. Pani tłumaczyła, że to luksus i US nie nic zwraca?

Czekamy też na ofertę kuchni i schodów. Możesz zdradzić cenę za schody. W końcu to tyle samo stopni (tylko w drugą stronę bo my mamy lustrzane odbicie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...