Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom Pod Modrzewiem - KOMENTARZE


Recommended Posts

  • 1 month później...
  • Odpowiedzi 427
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Przeczytałam wszystko, objerzałam, a raczej zrobiłam niemal na odległość "wizję lokalną" :D Waszego domku, ponieważ jesteśmy już zdecydowani na zakup tego samego projektu jak Wasz :D Długa droga minęła od pierwszego wybranego projektu do teraz ale warto było. Fajnie, że mogliśmy razem mężem prześledzić jak to u WAs wszystko wyglądało i jak wygląda już dom wykończony w środku, umeblowany :D Dzięki temu już dzisiaj nakreśliliśmy zmiany w kuchni, bo jest wyjątkowo nie ustawna. Jesteśmy też już zdecydowani na usunięcie podcienia w jadalni ale widzę, że zarówno Wy jak i druga budująca Beata Zygmunt z tego nie zrezygnowaliście. Natomiast ściągnęlismy od Beaty pomysł ze zmianą dachu nad garażem. Poszerzymy go tylko trochę ale zamienimy dach na dwuspadowy. Reszta zostanie chyba bez zmian :lol: Fajnie wam, że już mieszkacie :D U nas, dopiero jak wszystko się ułozy po naszej myśli, zacznie się dziać we wrześniu. pozdrawiamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 4 weeks później...
  • 3 months później...

http://212.244.189.200/pics/choinka.jpg

 

'Mizerna cicha, stajenka licha, pełna niebieskiej chwały,

oto leżący przed nami śpiący w promieniach - Jezus mały'

 

życzenia błogosławieństwa Bożego w każdym dniu Nowego Roku

dla Ciebie i całej rodzinki składa Maksiu z rodziną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 1 year później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...