Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Okna M&S ze Słupska


Recommended Posts

Dzisiaj dostałam wycene M&S kwota z brama garazowa i Fakro opiewa na ok 70.000, do tego dali mi 5% rabatu????Na moje pytanie, czy jest szansa na wiecej, powiedzieli ze o tym porozmawiamy jak beda juz na budowie i beda brali wymiary :o a, jak ja, mam sie zdecydowac na okna, jezeli nie znam ich ostatecznej ceny :roll:To jest normalna praktyka przy zamawianiu okien????nastepne pytanie, czy w 3 miesie jest jeden przedstawiciel? bo na razie ten sam co W Sopocie, to i w Wejherowie jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Byłem zadowlonym użytkownikiem okien produkcji tej firmy i teraz też prawdopodobnie będę je wybierał. Wstępną ofertę mi już przygotowali i na samym początku zaproponowali większy upust, rozmowy o dalszych obniżkach ceny pozostawiliśmy sobie jak już będziemy podejmować konkretną decyzję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

70.000 za okna, bramę garażową i okna dachowe ?? Przepraszam to na blok ;-) ??. Nie napisałaś tez czy planujesz zakup okien drewnianych czy PCV. Jeśli masz okna nietypowe, czyli kształtki to są firmy które robią okna co najmniej klasy M&S, a maja kształtki zdecydowanie taniej, np. FERNO. Zreszta na upust nigdy nie warto patrzeć. Jak mnie pamiec nie myli to M&S ponad rok temu miał promocje na okna PCV rzędu 40%. Promicja ta trwała i trwała, a cena ich okien PCV i tak była chyba najwyższa na rynku po tym uwzględnieniu tego 40% upustu. Fakt robią dobre okna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

70.000 za okna, bramę garażową i okna dachowe ?? Przepraszam to na blok ;-) ??. Nie napisałaś tez czy planujesz zakup okien drewnianych czy PCV. Jeśli masz okna nietypowe, czyli kształtki to są firmy które robią okna co najmniej klasy M&S, a maja kształtki zdecydowanie taniej, np. FERNO. Zreszta na upust nigdy nie warto patrzeć. Jak mnie pamiec nie myli to M&S ponad rok temu miał promocje na okna PCV rzędu 40%. Promicja ta trwała i trwała, a cena ich okien PCV i tak była chyba najwyższa na rynku po tym uwzględnieniu tego 40% upustu. Fakt robią dobre okna.
Do domu 200 m2 :wink: fakt, jedno okno kosztuje ok 7500. no ale to jedno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu a może dogadajcie sie z kimś żeby kupić więcej i taniej...na forum juz były takie zapytania typu "kto ze mną kupi więcej/taniej...".

Zawsze jest to jakis pomysł.

Nie wiem?zobacze,wczoraj odebrałam swój kostzorys i cena w moim kosztorysie jest zblizona :-? wyglada ze mam drogie okna po prostu.Raczej odpuszcze sobie ich brame z a 6.600, moze nie wszystkie balkonowe zrobie rozsuwane itd.Nie da sie jednak ukryc, ze to mój piewrwsy szok budowlano-cenowy!i to potezny, dochodziłam do siebie ze 20 min :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu a może dogadajcie sie z kimś żeby kupić więcej i taniej...na forum juz były takie zapytania typu "kto ze mną kupi więcej/taniej...".

Zawsze jest to jakis pomysł.

Nie wiem?zobacze,wczoraj odebrałam swój kostzorys i cena w moim kosztorysie jest zblizona :-? wyglada ze mam drogie okna po prostu.Raczej odpuszcze sobie ich brame z a 6.600, moze nie wszystkie balkonowe zrobie rozsuwane itd.Nie da sie jednak ukryc, ze to mój piewrwsy szok budowlano-cenowy!i to potezny, dochodziłam do siebie ze 20 min :wink:

no wiesz drzi rozsuwane... to faktycznie jest cena razy2 a jeśli rozsuwane systemowe to i razy3. U nas np typówki rozsuwane "wyciągnij i odsuń" są ok. 2 razy droższe ,ale takie całkiem rozsuwane "bezpieczne" to zdecydowanie więcej.

To sa niestety uroki budowy - często coś co nam sie bardzo podoba szokuje ceną. A ten który to produkuje doskonale zdaje sobie z tego sprawę. I tu np cena pcv jest w miare normalna ale same okucia są kilkunastokrotnie droższe ,a to wpływa na cene całości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na okna PVC białe dostałem 37% rabatu, a na rolety kompaktowe 35%. Razem 9 okien w tym tarasowe 2665 x 2400 z roletą i silnikiem, oraz 2 sztuki balkonowych 1465 x 2195. Razem 5 z 9 okien ma rolety. Cena z montażem 13 999.
Okna PCV , to wyglada ze oni maja w nieustajacej promocji, drewniane niestety maja tylko sztywna cene :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia, a jaką bramę Ci zaproponowali ?

Siebau z bocznym napędem?

Jak tak, to podpowiadam, że to badziewie (napęd)- u mnie rozciągnął się pasek zębaty (koszt) i to niestety po gwarancji.

Lepiej wziąść bramę z napędem łańcuchowym (droższy) i napędem Nice umiejscowionym standardowo na suficie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia, a jaką bramę Ci zaproponowali ?

Siebau z bocznym napędem?

Jak tak, to podpowiadam, że to badziewie (napęd)- u mnie rozciągnął się pasek zębaty (koszt) i to niestety po gwarancji.

Lepiej wziąść bramę z napędem łańcuchowym (droższy) i napędem Nice umiejscowionym standardowo na suficie.

Prawde mówiac w ofercie, mam napisane brama garazowa Novoterm ISO 45 pasy, za 6302, brame na pewno sobie odpuszczę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawde mówiac w ofercie, mam napisane brama garazowa Novoterm ISO 45 pasy, za 6302, brame na pewno sobie odpuszczę

 

To nie ma sprawy, nie wtrącam się.

Wspomnę tylko, że ja mam okna zwykłe i P4 z M&S z Wejherowa i jestem naprawdę zadowolony. Cena też była dwukrotnie niższa niż Twoja, okien pewnie było więcej niż Twoich, ale balkonowe nie były rozsuwane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawde mówiac w ofercie, mam napisane brama garazowa Novoterm ISO 45 pasy, za 6302, brame na pewno sobie odpuszczę

 

To nie ma sprawy, nie wtrącam się.

Wspomnę tylko, że ja mam okna zwykłe i P4 z M&S z Wejherowa i jestem naprawdę zadowolony. Cena też była dwukrotnie niższa niż Twoja, okien pewnie było więcej niż Twoich, ale balkonowe nie były rozsuwane.

A, P4 masz wszystkie?jakie masz okucia?byłes zadowolony z obsługi?duzy miałes rabat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...