Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Okna M&S ze Słupska


Recommended Posts

A, P4 masz wszystkie?jakie masz okucia?byłes zadowolony z obsługi?duzy miałes rabat?

P4 - tak pół na pół.

Ważna kwestia- część okienek, to witryny- jakieś 8-9. Tylko te, które można bez problemu umyć z zewnątrz :-)

Okucia Siegenia,a rabat ? Nie pamiętam, ale wtedy mieli promocję na Święta i zdaje się sami od siebie dawali 30%. Zresztą to nieważne- ważna była końcowa cena i przede wszystkim jakość oraz serwis.

Ci którzy wybierają najtańszy wariant najczęściej tu narzekają...

Aha, dawali bezpłatną jedną regulację po jakimś czasie ( u mnie po pół roku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja też na początku poszłam do MS aby mi wycenili okna pcv i drewno. Stwierdziłam, że była to najdroższa wycena. Adpol, Gebauer, Ferno, Fila nawet Vitra były tańsze. Nie wiem dlaczego są takie drogie. Ja wybrałam Gebauera bo do końca czerwca dawał 20% upustu na okna. Oczywiście chciałam kupić pcv nawet wybrałam już firmę Komerling, ale była o 4 tyś droższa od Gebauera. Za te pieniądze to sobie odnowie za kilka lat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też na początku poszłam do MS aby mi wycenili okna pcv i drewno. Stwierdziłam, że była to najdroższa wycena. Adpol, Gebauer, Ferno, Fila nawet Vitra były tańsze. Nie wiem dlaczego są takie drogie. Ja wybrałam Gebauera bo do końca czerwca dawał 20% upustu na okna. Oczywiście chciałam kupić pcv nawet wybrałam już firmę Komerling, ale była o 4 tyś droższa od Gebauera. Za te pieniądze to sobie odnowie za kilka lat.
dzieki, zmotywowałas mnie do poszukiwan :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam okna M&S juz 3 rok.Jestem z nich zadowolona. Mam szyby p-4 okucia anty tej najwyzszej klasy. Miałam na poczatku problem..ale fabryka okazała sie rewelacyjna.....

rabat w styczniu byl nie pamietam dokładnie 30 % fabryka i 7% diler :lol:

No, to mnie niezle dobiłas :( a jak załatwiłas rabat w fabryce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam M&S od grudnia kupione i montowane przez dilera z Gdańska. Teraz szukałam tych samych do siebie na budowę. O dziwo ceny od grudnia poszły u tego samego dealra o jakieś 30% do góry co mnie zaskoczyło, bo liczyłam na jakiś upust. Więc zaczełam szukać dalej i znalałam tańsze M&S w Żukowie.

Ten z Gdańsk zapewniał mnie, że teraz wszystkie okna staniały i to mega okazja, ale nie wziął pod uwagę tego że mam jego stary kosztorys na zamontowane juz okna i mogę sprawdzić.

Radzę podjechać do Żukowa i powiedzić, że masz już wykonawcę ale chcesz przyrównać cenę i jak będzie lepsza to kupisz u nich. Tak ja zrobiłam i była faktycznie niższa cena.

namiary z wizytówki: Rafał Regliński 6859809 0600994346

Żukowo Armii Krajowej 1A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam M&S od grudnia kupione i montowane przez dilera z Gdańska. Teraz szukałam tych samych do siebie na budowę. O dziwo ceny od grudnia poszły u tego samego dealra o jakieś 30% do góry co mnie zaskoczyło, bo liczyłam na jakiś upust. Więc zaczełam szukać dalej i znalałam tańsze M&S w Żukowie.

Ten z Gdańsk zapewniał mnie, że teraz wszystkie okna staniały i to mega okazja, ale nie wziął pod uwagę tego że mam jego stary kosztorys na zamontowane juz okna i mogę sprawdzić.

Radzę podjechać do Żukowa i powiedzić, że masz już wykonawcę ale chcesz przyrównać cenę i jak będzie lepsza to kupisz u nich. Tak ja zrobiłam i była faktycznie niższa cena.

namiary z wizytówki: Rafał Regliński 6859809 0600994346

Żukowo Armii Krajowej 1A

Dziekuje bardzo, tak wąłsnie zrobie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

użytkuję od listopada i jest ok. wszystkie okna mam typowe ( parapety z granitu też M&S) z roletami ( tarasowe na silniczek) za wszystko zapłaciłam ok 16 ooo zł . okna są termo - bardzo ciche :D

Mielismy na poczatku problem z roletami ,ale fabryka przysłała serwis i po kłopocie .

Mam białe od środka ,a na zewnątrz zloty dąb -wielu myśli ze to drewno :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...
Dzisiaj dostałam wycene M&S kwota z brama garazowa i Fakro opiewa na ok 70.000, do tego dali mi 5% rabatu????Na moje pytanie, czy jest szansa na wiecej, powiedzieli ze o tym porozmawiamy jak beda juz na budowie i beda brali wymiary :o a, jak ja, mam sie zdecydowac na okna, jezeli nie znam ich ostatecznej ceny :roll:To jest normalna praktyka przy zamawianiu okien????nastepne pytanie, czy w 3 miesie jest jeden przedstawiciel? bo na razie ten sam co W Sopocie, to i w Wejherowie jest

mnie potraktowali podobnie, ale ja im pokazałem kontrofertę więc spasowali - zaproponowali rabaty na wstępie tak, że byli najtańsi.

 

Ale też nie biorę mało - samych skrzydeł drzwionych 9, w tym niektóre połączone. Ale tylko RW bo z harmonijki i przesuwnych zrezygnowałem (ze względu na cenę).

 

Ja teraz robię tak, że jak gdzieś idę to pokazuję ofertę którą mam i proszę o lepszą. To oszczędza czas mój i innych.

 

Bramę Hermanna mi zaproponowali i w cene spoko.

Ale nie idę na ich propozycję 4% (?? nie pamiętam dokładnie) rabatu za wpłatę 100%. NIGDY na takie coś nie należy iść. Ale to oznacza, że te 4% można spokojnie wywalczyć ekstra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak trzeba robić - zbierać oferty i iść z nimi do konkurencji - niech się trochę napocą żebyś u nich kupił/a - W końcu na rynku jest tyle firm niech one się biją o klienta a nie łachę robią- albo ciągnij ich na budowę niech mierzą i mówią o zniżce - przeciez indywidualny klient na takie okna (za taką cene) zdarza się rzadko. Wogóle przy oknach nietypowych nigdzie nie proponowano mi zniżek po prostu zawsze przedstawiano mi wyliczenie bez żadnych upustów ( wyliczenie było wyśrubowane samo w sobie) Rabaty stosują tylko do okien które mają w cenniku tj jakieś typowe wymiary. W końcu kupiłem nie z najtańszej oferty ale za to okrągłe profile a nie takie kańciaste - A tak poza tym ludzie co wy za okna macie ????? ja 3 lata temu za same okna płaciłem 13000 oczywiście nie P4 ale mam dobrych sąsiadów i dobre ubezpieczenie. Gdybym kupił takie okna to bym nie miał połowy domu ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu Cię muszę zdziwić Szanowny Kolego!!! Ja mam praktycznie same nietypówki (w sumie chyba coś 16 okien (z drzwiami balkonowymi razem wzięte), w tym jedno okrągłe 2,2m średnicy, drugie tylko fi=90cm), a w Gebauerze na drewniane okienka dostałem całkiem pokaźny rabat!!! Zresztą wszędzie, gdzie robiliśmy wycenę, rabat był udzielany w mniejszym, bądź większym stopniu... Gebauera wybraliśmy, bo raz, że cieszy się niezłą renomą, dwa, że byli najtańsi. M&S wyceny nam nie chciał zrobić :o chociaż słaliśmy tam faxy co najmniej 2 razy!!! Ale ponoć okna robią "wporzo". Nietypowe okna w PVC cenowo wcale nie są konkurencyjne z drewnianymi, więc myślę, że warto się zastanowić nad solidnymi drewniakami ;) :) :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co sądzisz że ja mam okna bez rabatu bo mi Pan/Pani nie przygotowała oferty "droższej" i nie powiedziała: "dostaje Pan od nas 23% rabatu bo Pana lubimy a jutro będzie dzień dziecka;)". W moim przypadku szedłem do punktu z gotową ofertą innej firmy i mówiłem: Mam tu taką a taką wycen z firmy X czy jesteście Państwo skłonni zaproponować mi podobne okna w lepszej cenie" - chyba głupotą byłoby gdyby przygotowali mi ofertę droższą a później raczyli rabatami - od razu szybciutko robili wycenę niższą u niektórych to byłem nawet po parę razy i zawsze coś tam zmniejszali tak żebym u nich kupił. Mówię tylko że nikt mi nie przedstawiał oferty pt tu ma Pan za cenę X i damy Panu rabat w ywsokości Y% - tylko od razu dostawałem indywidualną zrabatowaną wycenę i nie było numeru pt: "Jak Pan zamówi to dostanie Pan niższy procent" - i nie rozumiem jak jakaś firma może nie chcieć zrobić wyceno - to już jest skandal - olać taką firmę i rozgłosić po całej Polsce!!! Firmy mają szanować nas ludzi którzy zostawiają u nich ciężko zarobione Pieniądze. Naprawdę za oknami długo chodziłem i we Wrocławiu każdy się "bił" o to żeby mi sprzedać okna i rolety i wyciągał z oferty co się da - w końcu wyszło na tym że nawet dołożył mi do zakupionych okien ubezpieczenie okien na rok gratis (nomen omen wykorzystałem je :)).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chodziło mi o to:

Wogóle przy oknach nietypowych nigdzie nie proponowano mi zniżek po prostu zawsze przedstawiano mi wyliczenie bez żadnych upustów ( wyliczenie było wyśrubowane samo w sobie) Rabaty stosują tylko do okien które mają w cenniku tj jakieś typowe wymiary. W końcu kupiłem nie z najtańszej oferty ale za to okrągłe profile a nie takie kańciaste - A tak poza tym ludzie co wy za okna macie ????? ja 3 lata temu za same okna płaciłem 13000 oczywiście nie P4 ale mam dobrych sąsiadów i dobre ubezpieczenie. Gdybym kupił takie okna to bym nie miał połowy domu ;-)

Tak dla jasności... :D :D :D

 

Ale daj Waść pokój, bo tu przecie dysputa o oknach M&S, a ja takowych nie posiadam...

 

:D :D :D

 

P.S.:

Sorki KozAnka :lol: :oops: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

......bo tu przecie dysputa o oknach M&S, a ja takowych nie

 

 

NO tak - tylko że widze że M&S robi jakieś "cyrki" z indywidualnymi klientami - jak ja takich firm nie lubię ....NA dobrej marce i olewaniu klienta zbyt długo nie "pojadą".

 

Ciekawe.. bo czytają to forum, a przynajmniej jeden z dealerów MS z Poznania czyta :D - tym samym pozdrawiam go. No cóż, ale fakty są nieubłagane - prócz tego, że przeprowadziliśmy miłą wymianę mailową (z inicjatywy pana z MS, który chciał zatrzeć złe wrażenie po moim poprzednim nieciekawym kontakcie z innym sprzedawcą MS z Poznania) - MS nie przedstawiło mi w ciągu chyba 1,5 m-ca trwania tej wymiany mailowej spójnej oferty na wykonanie moich okien. Strach pomyśleć co by się działo z realizacją - skoro przygotowanie oferty trwało tak długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MS nie przedstawiło mi w ciągu chyba 1,5 m-ca trwania tej wymiany mailowej spójnej oferty na wykonanie moich okien. Strach pomyśleć co by się działo z realizacją - skoro przygotowanie oferty trwało tak długo.

 

Wyszedłem z tego samego założenia i zamówiłem okna w Gebauerze. W okolicach 20 września (urodzinki mojej żonki :D) okna mają być u nas montowane... Zobaczymy... Liczę, że prezent przyjedzie na czas! :D

 

Najszybsze odpowiedzi w sprawie moich okien dostałem z Milewskiego i Gebauera właśnie. Milewski miał okna "ciut" droższe, ale nie chciał już zejść niżej, więc... :) :D

 

:D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MS nie przedstawiło mi w ciągu chyba 1,5 m-ca trwania tej wymiany mailowej spójnej oferty na wykonanie moich okien. Strach pomyśleć co by się działo z realizacją - skoro przygotowanie oferty trwało tak długo.

 

Wyszedłem z tego samego założenia i zamówiłem okna w Gebauerze. W okolicach 20 września (urodzinki mojej żonki :D) okna mają być u nas montowane... Zobaczymy...

 

:D :D :D

U mnie Gebauer montował w czerwcu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...