Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Może brydż??


Zuzza

Recommended Posts

Hej !

 

Czy sa tu jacyś potencjalni pasjonaci brydża?

 

My z mężem uwielbiamy grać, niestety wszyscy nasi grający znajomi mieszkają na drugim końcu kraju…

 

Może ktoś z Was szuka chętnych do gry (Warszawa i okolice)? Poziom raczej podstawowy ;-)

 

A może jakiś Budowlany Klub Brydżowy? :-)

 

 

Pozdrawiam,

 

 

Zuzza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To super Bard !

 

 

Ja niestety wirtualnie nie mogę grać. W pracy ledwo udaje mi się co jakiś czas zaglądnąć na forum, a w domu niestety nie mam stałego łącza…

 

Dlatego przydałaby się jakaś gra w realu…

 

A jak Twój poziom? Bo my gramy raczej zupełnie towarzysko. I pytanie o asy brzmi czasami: "Ile masz asów?" ;-)

 

 

 

Pozdrowienia !!

 

Zuzza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Hej !

 

Mk0t bardzo mi miło !

 

Widzę, że na forum wszyscy tacy zajęci... Kto by tam o przyziemnych rozrywkach typu karty myślał... Ja niestety czasu mam dużo, bo budowa dopiero w przyszłym roku :-( Ale za to jest działka, projekt i duuużo czasu na przemyslenia!

 

Mk0t - a w jakiej części Wawy mieszkasz? Bo my w tej chwili Służewiec i w każdej chwili zapraszamy !!!

 

Pozdrawiam,

 

Zuzza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mk0t - a w jakiej części Wawy mieszkasz? Bo my w tej chwili Służewiec i w każdej chwili zapraszamy !!!

 

Blisko, blisko :-) W każdej chwili? Dziś wieczór? Żartuję... Niestety jestem sam do gry, więc chyba wciąż legendarnego "czwartego" brak :-?

 

W razie czego, szczegół na priv :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się gry nie traktuje śmiertelnie poważnie, to właśnie to jest największa zabawa - ja często grałam z osobami na poziomie 0 i wcale mi to nie przeszkadza - w końcu jakoś trzeba się nauczyć grać.

 

No ale wtedy pomaga jeszcze grze kilka piw... ;-)

 

Mk0t - odezwę się na priv - ale jutro bo już muszę uciekać !

 

 

Pozdrawiam,

 

zuzza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja juz chyba tez wiem o co chodzi i bym sobie zagrał. rozdajcie zatem na pieciu ;-).

 

ps a tak powaznie to zycze szlemów wylicytowanych i ugranych. Jak zaczynalem kiedyś dawno temu to byl jeden z moich pierwszych kontraktów wylicytowanych i zrealizowanych świadomie. a teraz juz prawie zapomnialem jak sie gra :-(((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...