Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

dobór koloru okien i drzwi garażowych


Recommended Posts

  • 4 months później...

witam,

poszukuję dalej. Niestety nie mogę ( też za bardzo nie chcę) pozwolić sobie na rolowaną bramę, bo mam za niskie nadproże. Ciągle szukam jakiejś bramy segmentowej z imitacją - fakturą drewna w kolorze ciemniejszym - tak aby mi pasowało do okien ( mahoń, ciemniejszy orzech - będą pasować). A zima coraz bliżej....

Proszę pomózcie - kto takie robi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wyglada sprawa z kolorem który już wybrałeś ale myślę że porównaj oferty z różnych firm - jeżeli nawet nie ma jakiegoś koloru w standardzie to często są dodatkowe opcje ( oczywiście dodatkowo płatne:).Ciekawą ofertę jeśli chodzi o bramy garażowe ma DAKO, trochę mniej WIŚNIOWSKI. Ja dopiero będę montował ale już wiem że biorę okna i drzwi w kolorze "złoty dąb"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonika - wielkie podziękowania - właśnie piszę do nich meil'a z pytaniem. Masz super drzwi - niestety ja będę musiał zrobić segmenty do góry.

Zarluk - będziesz miał duży wybór drzwi garażowych. Ze swych poszukiwań wiem, że jezeli firma robi jakieś drzwi garażowe w fakturze drewna to własnie złoty dąb - to znajdziesz u Wisniewskiego , Hormanna, u Dako z wiem tylko z opisu na stronie jest też. Niestety przeważnie innych nie mają... Do okien mahoń - nie pasuje - inny odcien i stanowczo za jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się udało dobrać idealnie.

CO prawda nie mam Urzędowskiego, tylko Jezierskiego, ale kolor bramy mam identyko.

Kupiłem bramę "Wiśniowski". Mają paletę RAL (chyba 256 kolorów). Moim zdaniem nie ma takiej możliwości, żeby nie dobrać do Meranti Urzędowskiego (Kolor moich okien jest podobny do Urzędowskiego)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soniko,

Powód jest prosty - nie mam możliwości. Mam mały garaż - na jeden samochód. Po lewej stronie drzwi garażowych (od środka oczywiście) mam drzwi - przejście z garażu do domu, po prawej okno - wszystko po około 2,5 m od drzwi - które zajmują prawie całą szerokośc garażu. opórcz tego przy drzwiach pomontowane skrzynki elektryczne , panele.... Nie wcisnę drzwi - dlatego do góry.

Mariusz1,

Masz może jakieś zdjęcia? Będę chyba zmuszony z doborem koloru pod okna- może dachu i malowanie ..... Marzyły się nam drzwi garażowe się nam w fakturze - imitacji drewna podobne do okien, a nie malowane, ale....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...