Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kociarze wszystkich krajów ??czcie si? :)


Alanta

Recommended Posts

Ja miałem wspaniałą kotkę w latach 1978-1998.

Wzięta z piwnicy przez siostrę jako ślepe kocię wyrosła na piękną kocicę w ciemne pręgi i z pięknym puszystym ogonem a la perski champion.

Przez 19 lat stała się pełnoprawnym członkiem rodziny, ale jak jej zabrakło nie chcieliśmy już żadnej innej. Ta była jedyna i tak ma zostać.

Jestem cły czas stuprocentowym sympatykiem kotów.

Do psów nie mam takiego przekonania.

Kot ma charakter, a jak mu się zapewni dobrą opiekę i da serce to przywiązuje się do ludzi wbrew powszechnym i mylnym opiniom.

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: Rafter dnia 2002-11-23 17:01 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 978
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

RAFTER...zgadzam sie z Toba całkowicie..moja kotka 5 letnia chodzi za mna ..gdziekolwiek sie nie rusze..nawet na brzegu wanny opanowała wyczyn błogiego układania sie..hi hi a dzisiaj obudziłysmy sie ..:smile:)pysk w pysk..:smile:) nio pięknie pomyslisz..

Pozdrawiam

teska

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My również mamy kota, nazywa się Finusia (dachowiec), od 10 lat jest z nami. W zimie jest kotem miejskim, głównie je i śpi, latem zabieramy ją na działkę rekreacyjną i dopiero wtedy wie że żyje (my też). Łapie myszy i inne myszopodobne zwierzątka, a wszystkie trofea przynosi nam (dowodzi na swój koci sposób, że nas kocha). Oczywiście część nocy poluje a drugą część przesypia z nami w łóżku. Jesteśmy do niej bardzo przywiązani. Oby żyła jak najdłużej. Może ktoś wie jaki jest rekord długości życia trochę otyłego kotka?

Pozdrawiam Krzysztof.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kocur budził mnie, ale dopiero jak zadzwonił budzik. Do tej pory siedział cicho, ale jak usłyszał pipipi, pipipi budzika to nie mogłam nawet pięciu minut poleżeć taki urządzał koncert. I wcale nie chodziło mu o jedzeniu, tylko o to bym wstała. Nauczyłam go, że jeść dostaje dopiero tuż przed moim wyjściem, także do kuchni nie biegnie, on po prostu budzi mnie i patrzy jak się krzątam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj mamy żałobę.

Jednego z 4 małych kotków o których pisałem na pierwszej stronie tego wątku zagryzł jakiś pies. Nie zdążył wskoczyć do piwnicy. Reszta uciekła a ta jedna mała kotka nie. Wiecie, że już raz moja kochana małżonka odratowała ją. Była najsłabsza z miotu. Wzięliśmy ją do mieszkania i w dwa dni doszła do siebie.

SMUTNO NAM BARDZO>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...