Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kociarze wszystkich krajów ??czcie si? :)


Alanta

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 978
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Owszem popełniłam błąd. Nie wysterylizowałam kotki. Ponoszę jednak odpowiedzialność za moje kociaki. Dwa zostały zaadoptowane, cztery pozostają pod moją opieką. Są dobrze karmione, przytulane, zaszczepione, zdrowe i radosne. I powiem wam coś jeszcze: wysterylizowałam również bezdomną kotkę, która nigdy nie była moja. Zaopiekowałam się dzieckiem tej kotki stwarzając mu ciepły dom. Przestańcie więc mnie osądzać i traktować jak głupią prymitywną babę. Napisałam na to forum z nadzieją, że może ktoś jednego z moich kotków zaadoptuje. Nie zrobiłam nic złego prosząc o pomoc. Więcej się to nie powtórzy. Myślałam, że ludzie, którzy kochają koty są wyjątkowi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...boję sie tylko jak zniesie zmianę miejsca zamieszkania kiedy sie przeprowadzimy.dodam ze nie wychodzi na dwór..jak to było z waszymi kotami?

Przeprowadziliśmy sie 2 tygodnie temu. Miesiąc wcześniej kot był na siłę zamykany na balkonie. Wcześniej przez 2 miesiące miał dostęp do balkonu i wchodził i wychodził kiedy chciał. A poprzednie kilkanaście miesięcy spędził tylko i wyłacznie w domu.

Kot zaakceptował z radościa wiekszy balkon (z 5m2 na kilkaset razy większy:))

Na posesji była juz kilkuletnia kotka ... po kilku parsknięciach i szturchaniu łapą jest już OK.

Nasza kotka nie przynosi myszy i wiecznie jest głodna !!

 

Ale dzisiaj rano nie zgłosiła się na śniadanie i poranne pieszczoty. Jesteśmy zaniepokojeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja roczna kotka przed przeprowadzką w zasadzie przebywała wyłącznie w mieszkaniu. Po przeprowadzce w pierwszym dniu chodziła "na niskich łapkach" po domu ale szybko przyzwyczaiła się do nowego terytorium. Od zaraz zaakceptowała nową kuwetę i wyznaczone miejsce do spania (choć drzemki urządza w innych wybranych przez siebie miejscach). Na razie wyjście na dwór ma reglamentowane ale widać, że interesuje ją ten nowy zewnętrzny świat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...