Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kociarze wszystkich krajów ??czcie si? :)


Alanta

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 978
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Bardzo proszę o opinię doświadczonych w kwestii sterylizacji i kastracji. Kotki, które do tej pory sterylizowałam były już po porodzie a więc osiągnęły pełną dojrzałość biologiczną. Teraz mam dwie koteczki w wieku 5-mcy i dwóch kocurków z tego samego miotu. Nie chcę wszystkich zabiegów przeprowadzać w tym samym terminie (koszty) więc planuję rozłożyć je w czasie. Czy mogę zacząć już od 6-go miesiąca życia kotka?

MM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym je oceniła na bazie mojego rudaska i innych norwegów z którymi miałem styczność i skwalifikował bym tak:

Udające twardzieli że jest panem i władcą świata ale z bardzo miekkim serduszkiem.

Jak chce to się przykleja jak guma do zucia i niechce się odkleić, a jak wstanie lewymi łapkami to wychodzi z załorzenia jestm bogiem a wy moimi służącymi.

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym je oceniła na bazie mojego rudaska i innych norwegów z którymi miałem styczność i skwalifikował bym tak:

Udające twardzieli że jest panem i władcą świata ale z bardzo miekkim serduszkiem.

Jak chce to się przykleja jak guma do zucia i niechce się odkleić, a jak wstanie lewymi łapkami to wychodzi z załorzenia jestm bogiem a wy moimi służącymi.

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

 

Wśród zwykłych dachowców też są takie charakterki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Wasze kotki są super. A ja mam problem. Moje dziecię na ogrodzie znalazło 5 kotków. Oczywiście tak się zaparło, że wspaniałomyślny tatuś pozwolił najmniejszego kotka wziąć do domu. Kotek ma otwarte oczka, ale pije tylko z butelki. Wiem, że kotek za mały aby odzielać go od matki, ale jak jest już w domu, tuli się i ślicznie mruczy to chciałabym go jak najlepiej odchować. Poradźcie co zrobić, jak go karmić i pielęgnować?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...