Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kociarze wszystkich krajów ??czcie si? :)


Alanta

Recommended Posts

ja biorę drugiego zołziaka .... zołza bedzie miałą przyjaciela/przyjaciółkę :wink:

Edzi się urodziły trzy małe kotki już jakiś czas temu .... biorę jednego na pozątku lipca , już bedzie kotków sztuk dwa ... na razie więcej nie przewiduję bo mnie małż z chałupy wywali razem z tym całym zwierzyńcem :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 978
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

nastka, daggulka, jeżeli sie Bruno nie znajdzie :( chyba się nie zdecyduję na kolejnego zwierzaka-kociaka w domu....

Za bardzo się przywiązuję do nich, i jakby miało się coś takiego powtórzyć kosztowałoby mnie to za dużo zdrowia :-? .

Mój mąż generalnie nie przepada za zwierzakami w domu, ale do Bruna się bardzo przywiązał-chodzi, zaglada na pola :wink: I też powiedział-w razie W żadnych więcej zwierząt.

 

Mamy jednak cały czas nadzieję,że nasz kocurek się znajdzie i że nie będziemy musieli wybierać....

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 2 weeks później...

...Bruno niestety sie nie znalazł :( :cry: ..jest nam go bardzo żal..myślimy,że ktoś zrobił mu krzywdę :cry:

 

 

I czekając nadal-mimo wszystko...-od wczoraj mamy Zuzię :lol:

Jest boska :D .

Ale nauczona doświadczeniem-zero wychodzenia z domu(przynajmniej dopóki nie będzie ogrodzenia),żaden obróżki z kuleczką (dzięki temu my go słyszeliśmy,ale słyszeli też inni :( ).

Oceńcie sami

http://foto0.m.onet.pl/_m/e967f0f00c5ca358f5638745f6ae9cc0,10,19,0.jpg

http://foto2.m.onet.pl/_m/4e7c55eb753d344284533a61298e0b92,10,19,0.jpg

http://foto0.m.onet.pl/_m/0e5a7f4da514975cccd9f490d41ab9d8,10,19,0.jpg

 

na zdjęciach wygląda duża, ale to taka drobinka,na moje oko ma coś z 4 miesiące.Przywiozła ją córka,od swojego kolegi.Jest już przystosowana do mieszkania,trochę jeszcze bryka,ale poradzimy sobie :lol:

 

 

Ale nadal czekamy na Bruna i jak się znajdzie..bedą dwa kotki :lol:

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[http://foto0.m.onet.pl/_m/e967f0f00c5ca358f5638745f6ae9cc0,10,19,0.jpg

 

 

Jest śliczna! Tamten kotek też był piękny! Szkoda go :(

Uwielbiam czarno-białe kociaki.

 

Mam pytanko do kociarzy. :D

Moja sąsiadka ma 2 kocury, niewykastrowane, chodzące samopas po sąsiednich działkach. Chcę wkrótce przygarnąć kociaka, ale ze względu na koty sąsiadki, boję się wziąć kotkę. Oczywiście moja kotka zostałaby wysterylizowana, ale i tak obawiam się, że koty sąsiadki bedą przychodzić na moje podwórko i znaczyć teren wokół domu, a tego bym nie zniosła. :evil: Dlatego pomimo, że córka marzy o kici trikolor, zdecydowałam, że nie możemy wziąć kotki. Czy uważacie, że moje obawy sa słuszne i lepiej zrobię jeśli wezmę kocurka?

Podzielcie się proszę swoją wiedzą. :p

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz nie znaczą? Nawet jak nie ma innych kotów to i tak jak zechcą to będą znaczyć. Jak się zabezpieczyć? Z mojego doświadczenia wynika, że najlepszy jest pies. I to nie jakiś tam szczególny tylko mały, wierny kundel wychowany z kotem. Potrafi być tak zazdrosny, że obcy kot nawet nosa nie wsunie na twoje podwórko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz nie znaczą? Nawet jak nie ma innych kotów to i tak jak zechcą to będą znaczyć.

 

Teraz też znaczą, ale właściwie czuję to tylko wiosną. :lol:

Boję się, że jak będzie kotka to będą to robić przez cały rok i jeszcze koncerty będą mi urządzać pod oknami. :-?

 

O piesku narazie nie może być mowy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jest śliczna! Tamten kotek też był piękny! Szkoda go :(

Uwielbiam czarno-białe kociaki.

 

Mam pytanko do kociarzy. :D

Moja sąsiadka ma 2 kocury, niewykastrowane, chodzące samopas po sąsiednich działkach. Chcę wkrótce przygarnąć kociaka, ale ze względu na koty sąsiadki, boję się wziąć kotkę. Oczywiście moja kotka zostałaby wysterylizowana, ale i tak obawiam się, że koty sąsiadki bedą przychodzić na moje podwórko i znaczyć teren wokół domu, a tego bym nie zniosła. :evil: Dlatego pomimo, że córka marzy o kici trikolor, zdecydowałam, że nie możemy wziąć kotki. Czy uważacie, że moje obawy sa słuszne i lepiej zrobię jeśli wezmę kocurka?

Podzielcie się proszę swoją wiedzą. :p

 

Pozdrawiam

 

:lol: :lol: -kochamy nasza Zuzię :lol:

 

Jesli mogę podzielić się swoimi doświadczeniami.

Bardziej doświadczeni kociarze mówią,że kotki bardziej trzymają się domu...i chyba coś jest na rzeczy...ja liczyłam,że wykastrowanie też go bardziej przywiąze do domu...ale niestety....

A co do znaczenia terenu, to też się obawiam zalotników :p wokół naszej Zuzi(chcemy ją też poddać sterylizacji).

Myślę,że pewnych spraw nie da się uniknąć,chyba że całkiem zamkniemy zwierzaki w domu,ale z kolei to takie nieludzkie.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
rogbog - tak sie ciesze, ze wzielas sobie kota. I powiem ci ze calkiem wyglada jak moja Kropeczka.

Pozdawiam

 

No to piękne mamy kociaki :lol:

Nie było mnie w domu dwa tyg.,dzisiaj przyjechałam i Zuzia z początku mnie nie poznała.Urosła, trochę rozrabia :lol: .

I tym sposobem nam się nie nudzi :lol:

 

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do watku, jako, że mamy dwa kociaki: Morfeusz i Tygrysia. Mamy tez totalnego bzika na ich punkcie :lol:

 

Nie przeczytałam jeszcze cąłego watku, dzisiaj postaram się to nadrobić, i wkleję tez zdjęcia naszych futer - jak tylko nauczę się jak to robić :wink:

 

Pozdrawiam wszystkich zakoconych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...