Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kociarze wszystkich krajów ??czcie si? :)


Alanta

Recommended Posts

Kkinga - ja myśle, że bezpieczniej wziąc kotkę. Koty sasiadki juz teraz na pewno podchodzą i znaczą teren, tylko Ty o tym nie wiesz :wink:

 

A jesli weźmiesz kocurka to może dochodzic do bójek. Jak będzie go nie wykastrujesz bójki będa na 100% i róznie się to moze skończyć. Jak go wykastrujesz, to bójki tez będą, ale Twój nie będzie się umiał już tak skutecznie bronić i może stac mu się krzywda.

 

Dlatego myslę, że w tym wypadku kotka to lepszy wybór - tylko trzeba dopilnowac kastracji/sterylizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 978
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Nasza Zuźka dostała sypialnię w spadku po Brunie :wink: .

Myślę,że już tam zostanie.Pomieszczenie ma okno, jest ogrzewane.Gdyby było za zimno zimą to jeszcze coś wymyślę,żeby tam było cieplej.

Ma tam tez swoje jedzonko,picie.Pomieszczenie jest czyste,wykafelkowane.

Więc chyba dostała niezłe lokum/ :lol: :D

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolaczam do zacnego grona kociarzy :wink:

 

Wszystkie kotki sa przepiekne....jestesmy z mezem milosnikami kotow :D .... dwa miesiace temu nasza kotka okocila sie wydajac na swiat jedno kociatko :D , ktore pozostanie u nas w domu :D :wink:

 

Na zdjeciach Psotka i czarne kociatko Toska 8)

 

http://img79.imageshack.us/img79/7759/dscn2766.jpg

 

http://img193.imageshack.us/img193/8523/dscn2771l.jpg

 

http://img93.imageshack.us/img93/4959/dscn2768.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dziekuje :D

 

Wlasnie teraz niezle rozrabiaja i wlaza na klawiature :D :lol:

 

Kociatko to Ona Tuśka/Tośka :wink:

 

Ja uwielbiam koty....Wczesniej w starym mieszkaniu mialam kotke , ktora niestety zmarla na zawal :cry: ...bardzo to przezylismy i rowniez myslalam, ze juz nie chce wiecej przywiazywac sie do zwierzat..... ale zaraz nastepnego dnia w dniu moich urodzin "przypadkiem" :wink: na allegro zobaczylam nasza kochana Psote i jeszcze tego samego dnia po nia pojechalismy.

 

W nastepnym tygodniu chcemy wysterylizowac Psotke ....mielismy zrobic to wczesniej ale szkoda mi malej, niech sobie jeszcze troszke possie mleczka :wink: :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co zrobić, żeby kot nie właził na łóżko?! Wzięliśmy kota od teściów, a tam żył wg innych zasad niż u nas.
Polubić to...;) Wierz mi, da się... :D

Gdyby nasze koty nie wychodziły, pewnie spałyby z dziećmi (małż się od początku nie godził na dzielenie łoża z kotami). Niestety, od kiedy córka złapała w nocy kleszcza, którego do łóżka przyniosła kota, skończyło się spanie z futrami. Koty konsekwentnie spędzane z naszego łóżka raczej sie nie zapominają i nie włażą na nie. Pokoje dzieci na noc musimy zamykać, jeżeli któraś kota nie pójdzie na polowanie, bo ich łóżka traktują jak swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...