Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kociarze wszystkich krajów ??czcie si? :)


Alanta

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 978
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hej kociarze.

Potrzebuje porady. W sobotę przybłąkał się do mojego domu kot /dachowiec/, młody /4 -6 miesięcy/, był głodny, trzęsący się z zimna. Owinął się dookoła mojej nogi /ubłoconego kalosza :grin: / mrucząc "czy mogę zostać?". Wszedł do domu jak do swego, wydarł się o jedzenie - dostał ciepłe mleko / z kartonu/ + szyneczkę. I chyba mu to zaszkodziło, ma biegunkę /dopiero uczę go korzystać z kuwety /. Czym się karmi takiego kota /kupiłam jakies odzywki, sppecjalne mleko, węgiel/. Co Wasze koty lubiły jak były małe?

 

P.S. Właścicieli szukalam, obawiam się, że wyrzucił go ktoś z samochodu jadąc np. na ferie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza lubi jeszcze ser żółty, jogurty, lody...

szynkę też, ale wet ostrzegał, że jest zbyt solona i kot może chorować na nerki.

Surowiznę najlepiej sparzyć przed podaniem

 

Majka, polecam Ci adres dobrego forum

http://koty.rokcafe.pl/forum/

bywamy tam z dziubą :smile:

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: Alanta dnia 2003-01-28 09:31 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady :razz: Mleko w kartonie odstawiłam, namówili mnie w sklepie na specjalne mleko dla kotów o obniżonej laktozie, ale kotek ma go w d... :grin: Za to chrupki / na wiek kota 4 -12 miesięcy/ posypane węglem /specjalny dla zwierząt/ wcina. Zdaje się, że kot będzie kolejnym moim dzieckiem :grin:

 

P.S. Jak się odrobacza kota i skąd się wie, że je ma :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu idź do weterynarza, a on Ci wszystko wytłumaczy. Zapytaj o wszystko- szczepienia, karmienie, wiek i co Ci przyjdzie do głowy.

A taką znajdę odrobacza się zawsze, tak na wszelki wypadek.

Mam nadzieję, że kotek znajdzie u Ciebie dom na stałe? Zobaczysz jakie to rewelacyjne zwierzęta.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...