Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

OGRZEWANIE PROMIENNIKOWE ???!!!


Rafcio555

Recommended Posts

Zamontowano mi w mieszkaniu wszystkie promienniki.Na 80m2 zamontowałem 8 promienników.Już trzeci dzień jak mi grzeje.Montaż był bajecznie prosty.Cieszę się jak małe dziecko-bo zaszczędziłem parę tysięcy złotych,bo dużo droższe było ogrzewanie gazowe.Mieszkanko szybko się nagrzało po pierwszym uruchomieniu.Jednego dnia zamontowałem w jednym pokoju i moje dzieciaczki (2 i 4lata)oraz pies nie chciały wychodzić z tego pokoju:smile:Musiały wyczuwać przyjemne ciepełko.W ciągu jednej doby obliczyłem że za mieszkanie 80m2 zapłacę ok.8zł:smile: To dwie paczki papierosów:smile:WARTO!

 

A przewody ochronne Ci poprowadzili?

Czy tak jak u mnie,, tego nie zrobili i narazili cala kamienice na spalenie. A jezeli ktos dotknalby grzelnika od tylu, to grozi to smiercia.

BRAK PRZEWODOW OCHRONNYCH!!!

KABLE W SCIANE 1,5 A POWINNY BYC 2,5

ZA GRZEJNIKAMI KABLE NIE POCHOWANE, KOSTKI, KTORE MOGA SIE POPRZYPALAC NA ZEWNATRZ.

NIE POLCEAM, FIRMA NIEPROFESJONALNA. NARAZAJA ZYCIE KLIENTA I LUDZI MIESZKAJACYCH OBOK NA SMIERC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 261
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wiam,

 

firma ECO PARTNER podczas montazu, nie poprowadzila PRZEWODOW OCHRONNYCH. NARAZILA ZYCIE MOJE I MOICH SASIADOW. KABLE W SCIANACH ZAMIAST 2,5 ZOSTALY POPROWADZONE 1,5

PRZEZ BRAK PRZEWODOW OCHRONNYCH GDYBY DOSZLO DO ZWARCIA I KTOS DOTKNALBY GRZEJNIKA OD TYLU, GROZI TO SMIERCIA.

KABLE ZA GRZEJNIKAMI ZOSTAWIONE NA WIERZCHU. MAM ZDJECIA GDYBY KTOS CHCIAL ZOBACZYC JAK ODWALAJA ROBOTE.

ROBOTA ROBOTA, ALE MAJAC TE PANELE GROZI TO SMMIERCIA!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...