Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt VIRGO pracownia DOBRE DOMY (DOMUS)


Recommended Posts

My też zamówiliśmy kolor obustronny orzech jest ciemniejszy niż złoty dąb profil rechau. Moim zdaniem jeszcze jest inny mały szczegół - profile z jednostronnym kolorem pod powłoką kolorową są białe a profile z obustronnym kolorem są barwione w masie na kolor zbliżony do okleiny i w momencie jakiegokolwiek zadrapanie ( co oczywiście zdaża się rzadko ) nie jest to widoczne.

 

 

Parę zdjęć naszej budowy.

http://foto.onet.pl/fzjhx,kyawrc89ay4x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Seta, Mariucha, M&B napiszcie proszę na jakie drzwi między garaż a część mieszkalną zdecydowaliście się? Mnie wszyscy przekonują że trzeba tam dać dobre drzwi - typu "wewnątrzlokalowe" aby byly szczelne i w miare ciepłe. Co Wy na to? Ja zakupiłem zwykłe ocynkowane za 510zł.

luk

 

Witaj LUK, u mnie też nie ma drzwi pomiędzy kotłownią a garażem, zamurowane, spaliny na pewno się nie będą dostawć.

U nas ślimaczy się glazura w środku, tempo cienkie, ale robia dobrze więc jakoś to przeżyjemy.

Postaram się jutro wrzucić kilka fotek

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Virgowiczy,

 

Co tam u was na budowach????

U nas dol prawie skonczony jeszcze tylko łazienka sie bedzie w tym lub przyszlym tygodniu kafelkowac.

 

Gora tez sie juz zaczyna malowac.

 

Zapraszam do oglądania galerii. Utworzyłam nowy album z wnętrzami..

 

Pozdrawiam i czekam na jakies fotki z budów

Mariucha, Seta, Luk i inni co tam u was sie dzieje :lol:

 

Monia

 

Witaj Monia, najpóźniej jutro wrzucę kilka fotek.

Mam natomiast pytanie do Ciebie, co to za kamień masz położony na ścianie?? Chciałem sobie fragment takiego położyć u siebie, tylko w innym kolorze.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Virgowiczy,

 

Co tam u was na budowach????

U nas dol prawie skonczony jeszcze tylko łazienka sie bedzie w tym lub przyszlym tygodniu kafelkowac.

 

Gora tez sie juz zaczyna malowac.

 

Zapraszam do oglądania galerii. Utworzyłam nowy album z wnętrzami..

 

Pozdrawiam i czekam na jakies fotki z budów

Mariucha, Seta, Luk i inni co tam u was sie dzieje :lol:

 

Monia

 

Witaj Monia, najpóźniej jutro wrzucę kilka fotek.

Mam natomiast pytanie do Ciebie, co to za kamień masz położony na ścianie?? Chciałem sobie fragment takiego położyć u siebie, tylko w innym kolorze.

Pozdrawiam

 

Witaj Mariucha

 

Ten kamien to sa to płytki firmy Bruk - Bet rodzaj Realit Celtic. Mogę ci polecić wejście na ich stronę i zamówienie katalogu. Jest darmowy i przysylają z cennikiem. Ja te płytki kupowałam w NOMI w grudniu jeszcze byly w promocji po 59zł/m2. Normalnie kosztują ok.100Zł/m2

Rozumie ze sie podoba??!!

Z niecierpliwością czekam na zdjęcia.

Mógłbyś poprawic swoj link do albumu ze zdjeciami tak jak ja to zrobiłam.

 

Pozdrawiam

Monia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Ten kamien to sa to płytki firmy Bruk - Bet rodzaj Realit Celtic. Mogę ci polecić wejście na ich stronę i zamówienie katalogu. Jest darmowy i przysylają z cennikiem. Ja te płytki kupowałam w NOMI w grudniu jeszcze byly w promocji po 59zł/m2. Normalnie kosztują ok.100Zł/m2

Rozumie ze sie podoba??!!

Z niecierpliwością czekam na zdjęcia.

Mógłbyś poprawic swoj link do albumu ze zdjeciami tak jak ja to zrobiłam.

 

Pozdrawiam

Monia

 

Podoba się podoba i to bardzo. Wiesz, tak myślałem że to z Bruk Betu bo przeglądałem na stronie i wpadły nam w oko.Tylko u nas ciut inny kolor będzie pasował.

Co do albumu, to raczej będę wklejał fotki, chyba że dasz instrukcję obsługi

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich Virgowiczow, sukcesywnie czytam wasze opowiesci i chetnie ogladam fotki, ciesze sie bardzo ze wszystkim jakos idzie na budowie... :)

ja jeszcze niestety nie moge sie niczym pochwalic bo jeszcze czekamy na pozwolenie, ale planujemy ruszyc max do polowy sierpnia.

 

mariucha, juz kiedys zwracalam sie z prosba o skopiowanie fotek na pocte bo nie wiem dlaczego ale nie moge ich odczytac, bede wdzieczna: [email protected]

 

no i czekam na fotki pozostalych.

pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czólem

Mariucha - płytki w łazience (te jakby wenge) mamy takie same, hehehehehe

Luku - też mamy między garażem, a kotłownią białe ocynki, nie gryzą się, nie martw sie.

Co do okien (edit?) - mamy dwustronny zloty dąb, naprawde fajowe. nie chciałem jednostronnych, bo po otwarciu osobiście mi sie nie podobaja dwa kolory na jednym oknie. Alre to tylko kwestia gustu.

U nas dwie noce w nowym domu za nami. Plecy bolą po przeprowadzce ... i głowa troszkę ;-)

Fotki jutro wkleję.

Pozdrowienia

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariucha

 

Czy ja moge prosic o bliższe informacje na temat schodów frontowych. Co to jest na tych schodach? Czy to jest układane tak jak kostka czy może tak jak płytki. Czy mogłabym prosic o kilka zdjęć tarasu bo widzę, że jest wyłożony w ten sam sposób.

Napisz mi jeszcze prosze jaki masz wymiary drzwi frontowych. Bardzo podoba mi sie ten boczny świetlik, a u mnie w projekcie jest górny. Drzwi jeszcze nie mam więc mozna by jeszcze gdzies podkuć a gdzieś zamurować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mario, SUPER!

 

Jesteś sporo do przodu. :D

 

Bardzo podoba nam się kostka i beżowe schody wejściowe. Czym wykładałeś??

 

Widzimy, że i z łazienkami kawał roboty zrobiony. Te beże i brązy to "nasze" kolory.

 

Pozdrowienia

 

Witaj, zarówno kostka jak i schody to wyroby Bruk-Betu.

Jeśli chodzi o schody wejściowe czy tarasowe są z kamienia Realit, link poniżej

http://www.bruk-bet.pl/str_zew/realizacje_big.php?idr=123

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariucha

 

Czy ja moge prosic o bliższe informacje na temat schodów frontowych. Co to jest na tych schodach? Czy to jest układane tak jak kostka czy może tak jak płytki. Czy mogłabym prosic o kilka zdjęć tarasu bo widzę, że jest wyłożony w ten sam sposób.

Napisz mi jeszcze prosze jaki masz wymiary drzwi frontowych. Bardzo podoba mi sie ten boczny świetlik, a u mnie w projekcie jest górny. Drzwi jeszcze nie mam więc mozna by jeszcze gdzies podkuć a gdzieś zamurować.

 

Witaj, co do schodów już napisałem, układane były na suchej podbudowie, taka sama jak na wylewki tylko płyty przyklejone jeszcze na klej.

Jesli chodzi o wymiary drzw wejsciowych to 1,3x2,3.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Hej, hej

Wszyscy na wczasach albo juz domki pokończyli.... :)

 

mariucha, luk, Małgosia

napiszcie jakiej firmy macie rynny i czy plastik czy metal.

Ja ogladałam tam gdzie zamawiałam dachówke rynny w kolorze miedzi i nijak nie pasuja do dachówki, albo za jasne, albo zbyt czerwone i koniec końców zaproponowano mi brązowe. Wolałabym jednak miedź[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej edit,

 

my też mamy GALECO kolor ceglasty.

 

cisza u nas, wszyscy pracują. My też od poniedziałku ruszamy z wykończeniówką - gruntowanie ścian, płytki, pod koniec tygodnia instalują wkład kominkowy. Ale jeszcze o wielu rzeczach nie do końca zadecydowalismy...

 

Mario, masz już wykończony kominek? Przyślij jakieś zdjęcia.

 

Wojtek, jak się mieszka w VIRGO?

 

Pozdrowienia,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit, a co z Twoimi oknami? Jaka decyzja?

 

No właśnie jeszcze ostatecznie nie ma. Tzn teraz jestem na etapie, że bedzie jednak obustronny tylko jeszcze potrzeba mi krpki nad i, że ma to byc złoty dąb. Muszę wybrać się do oknoplastu (mam jakies 500m), żeby pooglądać okienka na żywo ale jakoś brakuje mi czasu.

 

A czy orientujecie się jak metalowe rynny maja się cenowo do plastików?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...