Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt VIRGO pracownia DOBRE DOMY (DOMUS)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

To mnie skłoniło, że z kim nie rozmawiam, każdy odradza mi Purmo made in Poland... a o innych nikt nie słyszał. Jest to chyba już powszechnie wiadomo, że np bardzo szybko one korodują. Poza tym, kermi i purmo przy kwocie 6500zł różni się dosłownie złotówkami, więc nie ma sensu. A Kermi będe miał oryginalne z Niemiec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich,widzę że poruszyliście na forum temat grzejników.My zakupiliśmy je już w zeszłym roku w maju,czekają sobie schowane na montaż.Akurat mieliśmy przypływ gotówki wiec woleliśmy ją przeznaczyć na coś konkretnego.Kupowaliśmy w Castoramie i choć ceny teraz nie pamiętam,była przystępna.Wsyd przyznać ale nawet nie pamiętam firmy tych grzejniczków.W niedziele w auchan wyłapaliśmy promocje na krzewy,kupiliśmy 40sztuk-cyprysiki i inne.Na budowie murarze tynkują łazienki,jeszcze pare dni i skończone tynki.Pomału myślimy o płytkach,schodach wewnetrznych i zewnetrznych.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit, grzejniki załatwi mój znajomy który ma hurtownię wyposażenia łazienek, oni współpracują z Kermi więc upust będzie krążył w okolicach 50%.

U nas ciągle robią się balustrady, gładzie są gotowe, szukam i szukam kogokolwiek kto wyleje nam schody wejściowe i znaleźć nie mogę. Z płytkarzem ustaliłem termin dopiero na drugą połowę lipca..;( pocieszające jest przynajmniej to, że ten facet to perfekcjonista, więc stresu nie będzie. W przyszłym tygodniu ma być montaż kominka, zobaczymy jak to wyjdzie.

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit, grzejniki załatwi mój znajomy który ma hurtownię wyposażenia łazienek, oni współpracują z Kermi więc upust będzie krążył w okolicach 50%.

U nas ciągle robią się balustrady, gładzie są gotowe, szukam i szukam kogokolwiek kto wyleje nam schody wejściowe i znaleźć nie mogę. Z płytkarzem ustaliłem termin dopiero na drugą połowę lipca..;( pocieszające jest przynajmniej to, że ten facet to perfekcjonista, więc stresu nie będzie. W przyszłym tygodniu ma być montaż kominka, zobaczymy jak to wyjdzie.

pozdrowionka

 

no to spory rabacik :o na allegro max to chyba 40%. Sprzedaje tam nawet jedna hurtownia z Tarnowa..

 

Ja tez nie mam jeszcze schodów zewnętrznych, ale ja raczej myslę o układanych na sucho cos jak u Maiuchy chyba tak było. Kamień z Bruk-betu. Muszę jeszcze jednak podjechać na skład z kostką bruk-betu i z nimi to skonsultować.

U mnie płytkarz ma przyjść lada dzień a ja jeszcze nie kupiłam żadnych płytek :oops: nawet do garażu... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit, skąd Ty bierzesz tych fachowców od ręki??? U nas dobry fachowiec ma termin do przodu min. rok!!! A do robót np ziemnych gdzie trzeba trochę łopatami popracować kompletnie nie ma kogo wziąść. Miałem jednego chętnego, pytam go "no to ile za tą robotę panie?", a on do mnie "dniówka 600zł a ile zejdzie.... z tydzień na pewno":)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit, skąd Ty bierzesz tych fachowców od ręki??? U nas dobry fachowiec ma termin do przodu min. rok!!! A do robót np ziemnych gdzie trzeba trochę łopatami popracować kompletnie nie ma kogo wziąść. Miałem jednego chętnego, pytam go "no to ile za tą robotę panie?", a on do mnie "dniówka 600zł a ile zejdzie.... z tydzień na pewno":)

 

kogo masz na mysli... płytkarzy?. Umawiałam ich juz w ubiegłym roku w listopadzie. Termin mam dość luźny. Teraz kończą łazienke u mojej siostry a im zapowiedziałam, ze na koniec kwietnia maja przyjść. Robimy garaz kotłownie, pom.tech, wiatrołap, kuchnia i dolna łazienka no i może od razu balkony.

Najgorzej jest właśnie znaleźć kogos do takich "dupereli". Więc my właściwie robimy większość sami.

Umówionych nawet miałam gosci od poddasza, ale na razie biore się za to sama. Raz z oszczędności a dwa to u mojej siostry po ich wykonaniu (niecały rok) sufity w kilku miejscach zaczęły pękać no i skosy "troche krzywe". :-?

Jedynymi fachowcami, którzy do mnie jeszcze zagladna to bedą właśnie płytkarze, parkieciarze, schodziarz, hydraulik bo jeszcze kotłownia nie skończona no i może ktoś do tych schodów zewnetrznych, acha no i ocieplenie domu. Takie mamy przynajmniej załozenie i mam nadzieje, że damy rade reszte w domu i wokól niego zrobic we wlasnym zakresie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje balustrady balkonowe juz na ukończeniu :D

Troche sie zdenerwowałam bo wzór nie do końca taki jak miał byc, ale nie bedę upierdliwa bo to teść mojej siostry :-?

Poddał mi pod przemyslenie sprawe pociagnięcia tych czarnych balustrad taka patynką w kolorze miedzi. Fajnie to nawet wyglada... czarne a miejscami przeswituje miedź.

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello!jak tam Wasze śliczne domki?pewnie pięknieją z każdym dniem.U nas murarze kończą dziś tynki w garażu i pora się rozliczyć.Tynki wymierzone,trochę tych metrów wyszło.W środe chcemy jechać po płytki do Praktikera-złapałam fajną promocje,m2 po 14.99 a płytki są 1 gatunek i naprawdę ładne.Narazie kupujemy tylko do garażu,kotłowni,pomieszczenia gosp.i suszarni.Reszta bliżej wprowadzonka.Na września zamówiłam pana płytkarza.Do tego czasu ogrzewanie,gips itd.Dziś też przesadzałam krzewy które kupiliśmy w zeszłym tyg.do większych doniczek. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...