Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom Mirzawa z Tarnowskich


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 62
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Cudo! Przeslicznie wykończony dom. Tak jak lubię. Dużo drewna - miodzio! Kurcze tak mi się podoba, że chciałabym taki sam domek :( Ta ścieżka zawijasek też jest urocza. Wiem wie, tyle ochów i achów, ale to szczere! Naprawdę bardzo mi się podoba.

 

Ja też chcę wnętrza! :oops: Jestem strasznie ciekawa, jak w środku Wasz domek wygląda. Jeśli tak, jak na zewnątrz, zabieram się za budowę drugiego domu. Mój biedny mąż się załamie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam takie drewienka w domach, w dodatku w moim ulubionym ciepłym i jasnym kolorku.Aż miło popatrzeć. Więcej takich domów proszę!

Aha, te deski maskujące przy podsufitce to też szczegół, który nadaje właśnie potem takie ogólne, superowe wrażenie.Gratulacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months później...
  • 1 month później...
Dom jest śliczny – podobny do mojego. Też dwa balkony jeden nad wykuszem i ten dach i jego wykończenie bardzo podobne i okna też złoty dąb. Po prostu szok. Napisz coś więcej o kolorze elewacji czy wygląda on tak na zięciach – bardzo mi się spodobała. Lubię kremy ale nie cierpię żółci a często jest tak że na wzorniku jest kremowe a na ścianie wychodzi żółte. Czy w każdym świetle odcień elewacji jest tak delikatny i w pełnym słońcu nie staje się żółty? Może trochę zawile pytam ale jest to dla mnie bardzo ważne, bo stoję przed wyborem elewacji i sam wiesz jak to jest. A u ciebie wygląda to ekstra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mirzaw - piękny domek :D

 

Mam pytania odnośnie barierek na balkonach (takie same chcę u siebie zrobi):

- jakiego drewna używałeś?

- jak taką barierkę przymocowałeś do betonu?

- jakie wymiary mają barierka, słupki i te poprzeczki?

- jakiej farby i jakiego koloru użyłeś do pomalowania drewna?

- a masz może jakieś zdjęcie w zbliżeniu tych barierek?

dzięki z góry za odpowiedzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...
  • 3 months później...

Milion lat nie pisałem....

Na wstępie się pochwalę: domek dostał nagrodę burmistrza T.Gór za budowę roku..... :D

Na koniec podpowiem że z balkonów to nie kożystam wcale....

A mieszka się O'K

Maluszek:

Drewno to świerk (górale)

Śrubami

10 x 10 cm

Orzech 2x Alcor czy coś tak

Nieststy nie, jak Ci zależy jeszcze to pisz na priva to poszukam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...