Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gierki komputerowe


Mario B

Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 82
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mnie wciągają najbardziej symaulatory rajdów. Colin McRae (1, 2, 3), Midtowm Mdness. Super gierka Driver (przeszedłem - a raczej przejechałem chyba ze cztery razy).

Oprócz tego lubiłem przygodówki (ale teraz nie mam czasu).

oraz

Max Payna. Przeszedłem 1 część na wszystkich poziomach (łącznie z bonusem po ostatnim levelu na najtrudniejszym poziomie - "zimnym trupie". Przy drugiej juz tak ambitny nie byłem. Przeszedłem tylko najniższy poziom. Fajna gra. Polecam!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...

Grywałem sobie w różne gierki FPS i strategiczne do czasu aż odkryłem Eenemy Territory.

Efekt jest taki, że gram od 2 lat tylko w jedną grę i tylko jedną mam na kompie.

Podstawową zaletą każdej z gier sieciowych jest oczywiście to, że niezależnie jaka ona jest to zawsze mamy realnego przeciwnika o niebo inteligentniejszego od najlepszych "botów"

Pozdrawiam maniaków ET.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kocham gry strategiczne,od kilku lat gram tylko w "Heros Myth and magik

 

' chyba jestem uzależniony inne gry mnie nie pociągają, może mi coś podpowiecie z tego gatunku ?

pozdrawiam ze świata magii i miecza'

 

Polecam w singlu Baldur Gate, Baldur Gate 2, Fallout, Fallout2, Planetscape,

 

W wersji online Ultima online, World of Warcraft,

 

Polecam rowniez gry Master of Orion 2 i 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 1 month później...
hehe far cry świetna strzelanka a jeszcze lepsze widoczki :) niema chyba gry która by pobiła far cry'a pod zględem grafiki na full detalach :) przynajmniej ja jeszcze takiej niespotkałem...a grałem chyba we wszystkie jakie wyszły na rynek polski to jesli chodzi o widoczki bo jesli chodzi o efekty specjalne do zdecydowanie Call of Duty II
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years później...
  • 9 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...