Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

podobno będzie zwrot VATu


Ados

Recommended Posts

mario_pab jeżeli nowym prezydentem będzie Tusk, to na pewno nie będzie tej ustawy (bo już to zapowiedział). A Kwachu taki cichociemny, nic nie mówił, żeby nie narobić rabanu, i ciach... no comments :evil:

No cóż, jestem w plecy o roczną średnią pensję :evil: (albo miesięczną prezydenta)

 

Czy wiecie może, co o zwrocie VATu mówi Kaczyński?

Bo ciągle nie wiem na kogo głosować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Nawet jakby któryś z kandydatów obiecywał, że podpisze, to i tak nie ma żadnej pewności, że jak go wybiorą to podpisze.

Czy ktoś się orientuję jak wygląda dalszy los takiej nie podpisanej ustawy :-?

 

Wg mnie sejm może veto prezydenta odrzucić, ale sejmu już nie ma więc chyba żegnajcie kochane pieniążki.

 

no nic...górnikom dał...a ludziom zabrał......

 

nie dosc ze zwrotu nie dostaniemy to jeszcze kazdy pracujacy co miesiac na gornika wyda 33 zł:(

 

no nic...trza piane toczyc, napic sie , pałe w rece....i na Warszawkę....

 

Nic dodać, nic ująć. Nóż się w kieszeni otwiera. Co za chory kraj, dostaje tylko ten kto głośniej krzyczy. Doła złapałem i nie chodzi tu tylko o pieniądze, ale o zasadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie sejm może veto prezydenta odrzucić, ale sejmu już nie ma więc chyba żegnajcie kochane pieniążki.

 

Dokładnie - Sejm mógłby większością 3/5 przełamać veto - ale nie będzie już posiedzenia w tej kadencji.

 

no nic...górnikom dał...a ludziom zabrał......

nie dosc ze zwrotu nie dostaniemy to jeszcze kazdy pracujacy co miesiac na gornika wyda 33 zł:(

no nic...trza piane toczyc, napic sie , pałe w rece....i na Warszawkę....

 

Dał, dobra chłopina, nie tylko górnikom po ciężkiej pracy usmolonym - jeszcze się kilkanaście tysiecy innych szczęśliwców załapało na to sejmowe dobrodziejstwo. Powinni teraz uroczyście Barbórkę obchodzić - sami nie musieli się nawet bohatersko tłuc do Warszawy naszymi kiepskimi drogami, a mają.

Ręce opadają, ale cóż...

 

Darujcie biednej Warszawie, naprawdę stołeczność w tym kraju to tyle kary, co premii. Co my biedni winni, że wybrańcy narodu z Wiejskiej i Krakowskiego Przedmieścia dostali przedwyborczej głupawki...

Samiśmy takich wybrali - to takich ich mamy. Przypominam, że w Sejmie NIKT nie głosował przeciwko wcześniejszym emeryturom.

 

Jedyny morał (IMHO, oczywiście) - zadać sobie trud osobistego przeanalizowania wydarzeń, wyciagnąć wnioski i odpowiednio głosować - już za parę tygodni.

 

Pozdrawiam,

 

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...