Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

z hydraulikami jak z tynkarzami...

 

A ci tynkarze to mieli by gdzie spać???

 

Teraz nie

 

To niestety nie pomogę, bo mam ale z noclegiem chłopaki są z daleka

Ale ja już mam tynki :D

To chyba Lucky Mike szukał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja szukałem ekipy - dla kolegi, (który teraz pojechał na narty i nie wiem czy jest dla nichg miejsce do spania). Nawet trochę się zdziwiłem, że Kraftz za mnie odpowiada.

 

Kraftz, kiedy się wprowadzasz?

Mi brakuje już tylko malowania (kolory wybrane, ekipa umówiona), drzwi wewnętrznych (zamówione), no i ukradzionej pompy.

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kraftz, kiedy się wprowadzasz?

Mi brakuje już tylko malowania (kolory wybrane, ekipa umówiona), drzwi wewnętrznych (zamówione), no i ukradzionej pompy.

 

M.

najtrudniej to chyba będzie z powrotem tę ukradzioną pompę wmontować :wink:

Gratuluję tempa, mnie niestety tynki nadwyrężyły czasowo a teraz drzwi zewnętrzne się montują i montują. Mimo to jest uważam cool, przeprowadzka w połowie roku. Najważniejsze to optymistyczny termin i człowiek od razu się relaksuje. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób z Sulejówka. Jakie macie studnie i jakie pompy? Słyszałem, że powiom wody jest dosyć niski, 6-7 metrów i moja pompa o wydajności 100l/min zrywa lustro wody :(

 

u mnie kiepsko, ale u mnie to spora prowizorka

 

ale widzialam u sasiadow taki patent: wykopali duuuza dziure zalali betonem dno, wstawili krag betonowy albo dwa i ciagnie im

pompa stoi sobie na dnie tego wybetonowanego pomieszczonka, fajowo

tak bylo w lecie, nie wiem co tam w srodku sie dzieje teraz, zalewa czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucy Me z ekipą to prosze o postój 24 godziny bo muszę znaleść notatki z poprzedniego remontu a ja mam inne pytanie

czy:

- stal zbrojeniowa i prety : ~~ 400 kg - 1200 zł ;

- beton B15/B25 ~ 30 m3 ( z transportem ) - 9000 ,- zł ;

- koszty nie uwzględzine + robocizna - 7000 zł

za stan 0 to dużo czy mało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji dajcie znać czy możecie polecić miejsce gdzie można kupić tanio dobrej jakości sztachety na ogrodzenie.

Pozdrawiam,.

 

Ile tych sztachet potrzebujesz?

Sąsiad twierdzi że w jego okolicach w podlaskiem ma kogos kto robi w niezłej cenie ale nie chcieli wykonac mniej niż 500. Ja potrzebuję 250.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja potrzebuję niewiele na odcinek około 5 metrów - na bramę, furtkę i nad skrzynki (to będzie zakładając 10 cm szerokości 2 cm odstępu misus słupki ... jakieś 40 sztuk?)

No to nadal będzie za mało :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na kiedy chcecie zamawiać te sztachety? Ja będę potrzebowała na 33 m ogrodzenia ale dopiero na czerwiec/lipiec. Jesli można to poproszę na priva więcej szczegółów.

pozdrawiam Monika

 

ja bym optował za jakimś cieplejszym czasem - kwiecień?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na kiedy chcecie zamawiać te sztachety? Ja będę potrzebowała na 33 m ogrodzenia ale dopiero na czerwiec/lipiec. Jesli można to poproszę na priva więcej szczegółów.

pozdrawiam Monika

 

ja bym optował za jakimś cieplejszym czasem - kwiecień?

 

 

Kwiecień, trochę wcześnie bo z budową ruszam dopiero w maju. A orientowałeś się w cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na kiedy chcecie zamawiać te sztachety? Ja będę potrzebowała na 33 m ogrodzenia ale dopiero na czerwiec/lipiec. Jesli można to poproszę na priva więcej szczegółów.

pozdrawiam Monika

ja bym optował za jakimś cieplejszym czasem - kwiecień?

Kwiecień, trochę wcześnie bo z budową ruszam dopiero w maju. A orientowałeś się w cenie?

Tak - we wrześniu: 3,5 za 1,5m szpros. Nie pamiętam z jakiego drzewa. Jak będę na budowie, popytam i wrzucę aktualną cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...