Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...
Kto poleca swojego wykonawce od kominka?

Hej,

ja też właśnie szukam.

W sobotę podjadę do jednego speca z Halinowa.

Dam znać, czy jakiś konkretny.

Q.

Mój właśnie kończy, na razie w porządku, namiar na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIesłe ceny na bramy ma gość na Kombatantów k/o stacji Sulejówek. Zastanawiam się czy u niego nie zamówić.

 

Ceny może nie złe ale gośc kompletnie nie jest zainteresowany współpracą, umówił sie spotkanie, nie przyjechał 'bo miał coś ważniejszego w tym czasie'. Odradzam.

Qudlaty, znalazłeś jakąś firmę/ślusarza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Rozprawa administracyjna w sprawie Wschodniej Obwodnicy Warszawy

 

Zgodnie z art. 49 Kpa w zw. z art. 46a ust. 5 ustawy z dnia 27 kwietnia 2001 r. Prawo ochrony środowiska (tekst jednolity Dz. U. z 2006 r. Nr 129, poz. 902 ze zm.) Minister Rozwoju Regionalnego zawiadamia, że na podstawie art. 89 § 1 Kpa wyznacza termin przeprowadzenia rozprawy administracyjnej otwartej dla społeczeństwa w ramach postępowania o uzgodnienie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia polegającego na budowie Wschodniej Obwodnicy Warszawy na odcinku od węzła „Marki” do węzła „Lubelska”, na 20 czerwca 2007 r., godz. 10.00.

 

Minister Rozwoju Regionalnego postanowił o przeprowadzeniu rozprawy mając na uwadze:

 

szerokie zainteresowanie społeczne sprawą WOW oraz konieczność uzgodnienia sprzecznych interesów stron postępowania;

osiągnięcie celu edukacyjnego poprzez zwrócenie uwagi na wagę przeprowadzenia postępowania w sprawie oceny oddziaływania przedsięwzięć na środowisko (OOŚ) w sposób przejrzysty i z szerokim udziałem społecznym w kontekście inwestycji współfinansowanych ze środków pochodzących z budżetu UE, które muszą być finansowane zgodnie z wymogami wspólnotowego prawa ochrony środowiska.

Rozprawa odbędzie się w Sali Chopina w Centrum Konferencyjno-Kongresowym Prywatnej Wyższej Szkoły Biznesu i Administracji, przy ul. Bobrowieckiej 9 w Warszawie, o godz. 10.00.

 

 

warto chyba tam być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budujących się forumowiczów z Sulejówka i okolic.

 

Biorę się za uporządkowanie działki na nowej ulicy kard.Wyszyńskiego, jak macie namiary na godnych polecenia speców od wylewania podmurówek ogrodzeń to podeślijcie i gdzie można dostać ziemie do wyrównania działki.

 

 

pozdrawiam

madgeronimo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

wysyłam na priva nr Pana Pawła (robił u mnie również wykop pod fundament, wyciągał karpie, wywoził je hen daleko;)). Piasek biorę od niego, ale do kręcenia betonu - nie wiem, czy są różne rodzaje piasku, w zależności od jego przeznaczenia :oops:

Cen nie znam, więc nie wiem, czy jest konkurencyjny.

B. miły, dokładny, krótkie terminy i mieszka w Sulejówku.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Witaj,

wysyłam na priva nr Pana Pawła (robił u mnie również wykop pod fundament, wyciągał karpie, wywoził je hen daleko;)). Piasek biorę od niego, ale do kręcenia betonu - nie wiem, czy są różne rodzaje piasku, w zależności od jego przeznaczenia :oops:

Cen nie znam, więc nie wiem, czy jest konkurencyjny.

B. miły, dokładny, krótkie terminy i mieszka w Sulejówku.

Pozdrawiam

 

Mogę i ja prosić? Portrzebuję na już koparkowego i potem piasek do zasypania.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...