Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

niestety dren ma około 150 metrów :(

Hmm... i na całej długości 150 metrów trzeba go odkopać? To macie długą działkę chyba...Albo co..

No, ale tak czy inaczej to też nie jest takie straszne, ja za instalację na 35 igłofiltrów zapłaciłem ok. 2000 brutto za tydzień, z czego ta jedna pompa może obsłużyć do zdaje się max 60 igieł (igieł w rozumieniu budowlanym, ma się rozumieć...) a te rurki trzeba rozstawiać co metr, lub nawet wystarczy co 1,2 metra, co na 150 m długości daje ok. 120 rurek, czyli dwie większe pompy i igły to by pewnie wyniosło ok. 5000 na tydzień.

No i zależy jak długo by trwały wykopki, i wracamy do punktu wyjścia - czekać czy płacić..

Nie zapominajmy przy tym o obsłudze tego ustrojstwa... Też nie za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Gdzie najlepiej wynajać zagęszczarkę?

 

Pozdrawiam,

Sylwia

Są dwa miejsca: Sulejówek ul. Mickiewicza 8, 80-tka kosztuje 80 zł na dzień, można też brać na godziny, pracują też w soboty do 14.00, tel. 0-512 100 463, ja tam wlaśnie ostatnio brałem.

No i też mają w hurtowni budowlanej wypożyczalnię, tej w Wiązownej, jak się z Zakrętu jedzie na Lublin, to w pewnym momencie po kilku kilometrach od Zakrętu, koło lotniska jest oznaczony zjazd w lewo na Wiązowną, i zaraz jak się zjedzie w lewo to po lewej stronie jest duża hurtownia. Ceny te same (przynajmniej za 80-tkę) i też w soboty pracują. Telefonu niestety nie mam.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Witam,

 

Sprawdzona ekipa budowlańców pilnie poszukiwana ! Prosze o namiary :wink:

... i również przed kim zdecydowanie przestrzegacie ?

 

na kiedy??

nasi na jesień mają (chyba) wolne terminy...

 

 

Na przyszły rok.

Jak dobrze pójdzie to może płytę wylejemy pod koniec tego roku, ale więcej raczej sie nie uda... oczywiście wszystko zależy od pogody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przyszłych sasiadów

Przebrnąłem (o rany w końcu) przez ten cały kocioł aby zacząć budowę i mam nadzieje w przyszłym tygodniu odebrać pozwolenie , jeśli poczta nie zawiedzie (zwroty) Mam do Was w związku z tym prośbę czy ktoś ma lub może podpowiedzieć gdzie można kupiś jakąś kanciape dla ekipy od st.surowego.

Z góry wielkie dziek.i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przyszłych sasiadów

Przebrnąłem (o rany w końcu) przez ten cały kocioł aby zacząć budowę i mam nadzieje w przyszłym tygodniu odebrać pozwolenie , jeśli poczta nie zawiedzie (zwroty) Mam do Was w związku z tym prośbę czy ktoś ma lub może podpowiedzieć gdzie można kupiś jakąś kanciape dla ekipy od st.surowego.

Z góry wielkie dziek.i

ja kupiłem blaszany garaż za 1650 zł (blacha cienka ale na budowę się nada), możesz szukać w internecie przyczep kempingowych - może trafisz jakąś okazję (wypożyczenie takiej trochę za drogie)... gdzie bedziesz budował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś zwalnia może (koniec budowy) ekipę około sierpnia?

wszystko wskazuje na to, że uda się dostać pozwolenie na budowę właśnie wtedy - i czasu byłoby jeszcze na wybudowanie s.surowego (moze zamknietego) - wczesniej nie rezerwowalem ekipy bo nie wiedzielismy czy i kiedy sie wyrobimy z formalnosciami

 

miejsce budowy Sulejówek k./warszawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbieram info jak na chwilę obecną firmy budujące się cenią,

tj. ile za fundamenty,

ile za stan surowy otw. i zamkniety itd.

będzie to dom około 130m2 uzytkowej (po podniesieniu scianki kolankowej)

 

prosba jesli ktos ma w miare aktualne dane najlepiej oczywiscie ceny nasze tj. podwarszawskie ( czyli warszawskie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...