Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

zbieram info jak na chwilę obecną firmy budujące się cenią,

tj. ile za fundamenty,

ile za stan surowy otw. i zamkniety itd.

 

prosba jesli ktos ma w miare aktualne dane najlepiej oczywiscie ceny nasze tj. podwarszawskie ( czyli warszawskie)

 

cena 40 tys. z więżbą dachową to dobra cena (według mnie) powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

czy ktoś może polecić firmę mającą dobrą cenę na dachówkę z okolic Sulejówka?

Jakiej dachówki szukasz ceramika czy cementowa ? bo to różnica

Euronit cementowa - właśnie robię sobie wycenę

Nelskamp -ceramika

Mam dwa dobre namiary na zakup

 

Cześć,

 

cementowej lub ceramicznej, ale z naciskiem na ceramiczną.

Dach 300m, może połączymy siły i będzie lepszy punkt do negocjacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej wybiorę Euronit , wyszła mi różnica w cenie 5 tys , namiary posłałam Ci już na priva, na moje hasło powinieneś dostać ofertę "bardzo owszem :)" z orynnowaniem poproś...jeśli byś też zdecydował się na Euronit to można zamówienie połączyć....chyba że ja się jednak rozmyślę na ceramiczną

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wklejam post Matraszy, błędnie umieszczony poza wątkiem oraz linka do tematu przeniesionego

Bardzo Was proszę polećcie mi MALARZY NA JUŻ !!!! do wnętrz, bo oszaleję, stoję w miejscu z robotami i stoję, sama nie mam na to ani siły, ani czasu, a tu zaraz mi meble do kuchni przywożą.... a zresztą przeprowadzać się muszę i koniec :roll:

Liczę na Was 8)

 

>>> http://forum.muratordom.pl/malarzy-pilnie-poszukuje-do-wymalowania-domu-w-sulejowku,t134000.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbieram info jak na chwilę obecną firmy budujące się cenią,

tj. ile za fundamenty,

ile za stan surowy otw. i zamkniety itd.

będzie to dom około 130m2 uzytkowej (po podniesieniu scianki kolankowej)

 

prosba jesli ktos ma w miare aktualne dane najlepiej oczywiscie ceny nasze tj. podwarszawskie ( czyli warszawskie)

 

Mamy kolejne dwie wyceny. Stan surowy otwarty, wieźba z pełnym deskowanie i papą za 25 tys i 55 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłam ekipe do tynków wew. z materiałem 26 Zł /m2

Ile wy płaciliście lub będziecie teraz lub na jesieni ? Czy to dużo czy szukać coś taniej , a wiem że robią czysto i solidnie.

Bez materiału byoby 20 zł za metr ale chyba na materiale dużo nie wydzodzi różnicy , bo ile może kosztować taki materiał na dom ? 3 tys ? a tak sobie dobiorą co chcą żeby jakość wykonania utrzymać ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budujących w Sulejówku:)

Przeglądam już prawie nałogowo Wasze forum :D ,niedługo mam nadzieję zacząć budowę mojego wymarzonego domku w Sulejówku ,więc będę z pewnością aktywnie uczestniczyć i radzić się i błagać o pomoc bardziej doświadczonych i zaprawionych w bojach forumowiczów.Na razie jestem na etapie zdobywania pozwolenia na budowę i poszukiwania ekipy budowlanej.Termin sierpień-wrzesień.Może ktoś z was mógłby mi kogos polecić.Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam wszystkich serdecznie :D Iwona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budujących w Sulejówku:)

Przeglądam już prawie nałogowo Wasze forum :D ,niedługo mam nadzieję zacząć budowę mojego wymarzonego domku w Sulejówku ,więc będę z pewnością aktywnie uczestniczyć i radzić się i błagać o pomoc bardziej doświadczonych i zaprawionych w bojach forumowiczów.Na razie jestem na etapie zdobywania pozwolenia na budowę i poszukiwania ekipy budowlanej.Termin sierpień-wrzesień.Może ktoś z was mógłby mi kogos polecić.Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam wszystkich serdecznie :D Iwona

 

 

Mam budowlancow ,jak u mnie wybuduja to zobacze czy moge ich polecic.

Moge ci natomiast polecic swietnych ciesli,

Damian Skrzecz

tel. 503 803 590

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...