Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam

Jestem całkowicie nowy na forum więc i pytanie jak od nowicjusza;)

Zamierzam kupić projekt domu APIS 3. Widzę że projekt jest w miarę popularny. Chciałbym również zobaczyć wykonany projekt na włsne oczy. Jak rónież podyskutować z budowniczymi. Czy jest w grupie ktoś kto powyższy projekt buduje lub zbudował?

Proszę o kontakt

 

Liseczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś do polecenia stolarza?

Takiego co się bardziej w elementach zewnętrznych specjalizuje.

Balustrady, wykończenie drewniane elewacji, drewniana podbitka i takie tam pierdoły.

Każdy kontakt mile widziany!

 

jeżeli jest ktoś godny polecnia też poproszę namiary, szukam ekipy do elewacji (ocieplamy styropianem) i glazurnika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sąsiedzi z bliska i z daleka oto moja kominiarska opowieść i prośba o radę. Jest tak, jak górale dom wznosili to uciekli z koszowej co by komin nie wadził. Wentylacja komina miala być poprowadzona kominkami. Przyszedł dziś do mnie duet braci komininiarskich panów Koll i młodszy zaczął mojemu Wumilowi doradzać:

- przebudowę dachu

- wystawienie 1 m rury spiro

- prosiłam o opinię do gazowni

- kazał wmontowywać wkład do kominka, bo inaczej nie będzie mógł podbic dziennika

I generalnie to jest wszystko do kitu ale da się naprawić za jakieś gigantyczne pieniądze. Dodam, ze piec ma być kondesat 18 Vat i będzie rekuperator. Apel jest o kominarza - budowalńca z poczuciem estetyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...