Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ja za piach do murowania placilem 450pln za 20ton niewiem czy to drogo ale gosc mi koparka robil i bylem zadowolony podaje nr 886637876 dl szlachecka nie pamietam nazwiska
dodam jeszcze ze dzialka strasznie mokra przyjehal pan z juzefina koparka i powiedzial ze za mokro i nie wykopie wiec zadzwonilem do pana z dlugiej szlacheckiej przyjechal wykopal puzniej zasypal fundamenty zero problemu

 

adam112, karol987654321, roksana czy jeszcze tam inaczej!!! nie dosc ze sie sam czlowieku reklamujesz to jeszcze innych w to wplontujesz!! fajans czlowieku wozisz i tyle!!! a tak na marginesie to piasek ziemia i tak dalej to jest towar gabarytowy i miara jego jest metr szescienny a nie tona!!! widziales zeby ci ktos beton na tony przywozil??? tyle w temacie!!! tzrym sie panie rosik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem na forum od dwoch dni poniewarz od niedawna mam neta ja tylko udzielilem wypowiedzi i szkoda tylko ze wplontalem wto pana koparkowego i ze ja to trzy osoby to jakies nieporozumienie to poco to forum mierzy sie wszystkich jedna miara wiecej nie udzielam sie na frum przepraszam za bledy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

czy moze ktos z Was poleciec jakiegos pediatre w publicznej sluzbie zdrowia który ma dobre podejscie do mauchow? no i pytanie w ktorym osrodku przyjmuje

 

pozdrawiam

zbyszek

 

Zbyszku ja chodzę do przychodni Pogodna w Starej Miłosnej na ul. Jana Pawła II 23 do doktor Majorczyk lub Traczyk. Osobiście bardziej polecam dr Traczyk. Bardzo pomogła nam wyprowadzić na prostą naszego syna, z którym mieliśmy duze problemy zdrowotne. A tak wogóle to pani jest z Halinowa.

Telefon do przychodni 22 773 83 96

 

pozdrawiam monika

 

Monika dzięki za odpowiedź.

 

Poszukuję właśnie przychodni w naszych najbliższych rejonach dla niemowlaka, mojego SYNA :lol: bo trzeba się zadeklarować a już wróciliśmy ze szpitala

Nie wiesz może czy przy takich maluchach wysyłają położną środowiskową do domu?

Zastanawiam sie czy cos takiego w halinowie, sulejówku albo starej miłosnej jest.

Może ktoś będzie wiedział?

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystlom gratuluję pieknego synka :D

Już sobie go obejrzełam na NK :D

 

Co do położnej środowiskowej to ja nie korzystałam z wizyty domowej tylko podjechalam do przychodni wiec nie odpowiem Ci na to pytanie.

Musisz zadzwonić do przychodni i wszystkiego się dowiedzieć.

Na pewno nie polecam przychodni w Halinowie. Pediatra, która tam jest mam manię leczenia dzieci homeopatią.

Rozumiem zwolenników tej metody ale są sytuacja, że dziecko musi przejść na normalne leki i homeopatia nic nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobilismy sobie dzisiaj objazdówke po skladach budowlanych.

Nikt nie miał na placu piasku wiec trudno było oszacowac na ile nas Sledziewski wydmuchal, a ze to zrobil jest pewnie, bo jak sie okazalo wczesniej mowil ze 530 zl jest za 20t, a przed zamowieniem 530 zl za 18t … :evil:

 

 

Pytanie jeszcze mam o dachówke Creatona Domino … kto z Was ma lub będzie miał i gdzie warto się o nia dowiadywać procz DachLuchu, bo dzis już tam byliśmy? Potrzebujemy kontroferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piach do zasypywania fundamentów potrzebuje.

Prosba o namiary !!

podawalem namiar piach wyzej w postach ale trzeba dzwonic i sie pytac 886 637 876 mi opsypke wozil rok temu

 

...moze jeszcze jakies namiary

 

podalem nr na prw zadzwon i zapytaj. ma tez cement w dobrej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do ogrodu, a że z braku funduszy będę się bawił sam mam kilka pytań:

 

1. Ile kosztuje kora ? Byli u mnie jegomoście proponując 8 pln za worek... czy to tanio czy drogo i ewentualnie może znacie jakieś miejsce gdzie można ją tanio kupić...??

 

2. Gdzie najtaniej dostanę nasiona na trawnik......???

 

Z góry dzięki za wszelkie inf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje stempli na budowe - moze ktos ma do sprzedania. Moja kom. 508 38 12 35.

 

Jesli chodzi o piach, ziemie to zdecydowanie polecam Leona z Dlugiej Szlacheckiej - bardzo sprawnie wykopal fundamenty, choc nielatwy mamy teren do kopania.

Rowniez cenowo jest atrakcyjny - wydzwonilam baaardzo duzo osob i cenowo jest ok. Choc wiadomo ze wszystkimi trzeba negocjowac. Zaznaczam rowniez ze w przypadku piachu np na zasypke fundamentow warto umawiac sie na m3 a nie na tony. Bo wowczas latwiej jest sprawdzic ilosc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...