Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

straszny kosmos cenowy, ja płaciłem 3500 zl za 10 m3 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

paulo

 

str

Witam.

 

Czy możecie polecić jakąś firmę zajmującą się sprzedażą i montażem szamba?

Jakie są orientacyjne koszty?

 

Markop z Halinowa. Ok. 5000 dwuzbiornikowe. Szybko i profesjonalnie, działa bez zarzutu. Telefon musisz sobie "wygooglać", bo gdzieś sie zawieruszył.

 

 

Ja mam 603 924 645 Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

straszny kosmos cenowy, ja płaciłem 3500 zl za 10 m3 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

paulo

 

str

Witam.

 

Czy możecie polecić jakąś firmę zajmującą się sprzedażą i montażem szamba?

Jakie są orientacyjne koszty?

 

Markop z Halinowa. Ok. 5000 dwuzbiornikowe. Szybko i profesjonalnie, działa bez zarzutu. Telefon musisz sobie "wygooglać", bo gdzieś sie zawieruszył.

 

 

Ja mam 603 924 645 Marek

 

z montażem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z montazem tylko moja koparka czyli + 150 zł

 

straszny kosmos cenowy, ja płaciłem 3500 zl za 10 m3 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

paulo

 

str

Witam.

 

Czy możecie polecić jakąś firmę zajmującą się sprzedażą i montażem szamba?

Jakie są orientacyjne koszty?

 

Markop z Halinowa. Ok. 5000 dwuzbiornikowe. Szybko i profesjonalnie, działa bez zarzutu. Telefon musisz sobie "wygooglać", bo gdzieś sie zawieruszył.

 

 

Ja mam 603 924 645 Marek

 

z montażem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że nikt nie ma namiarów na drewno :-? Podobno przy wylocie z Czynu Społecznego na Trakt,tam w okolicy tej elektrowni mają drewno po +/- 150 zł za metr.Jakby ktoś był zainteresowany to wiecie 8)

 

A my mieszkamy w Miłosnej od roku,tzn.rok temu się wprowadziliśmy po trwającej 4 miesiące budowie.Projekt niestety nie z projektów Muratora,nasza wąska działka nie pozostawiała nam wiele wyborów...

Ogólnie jesteśmy na etapie "kończenia się" ale kiedy całkiem się wykończymy to nie wiem :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

powolutku ekipa kończy roboty,

dach bede robil z dachluxu - dachówka rupp Ceramica sirius antracyt (kolor),

elektryk umowiony,

okna zamowione (oknoplast.krakow z uniplastu na ostrobramskiej - polecam tą Panią ktora tam sprzedaje - doradzi jak by wybierala dla siebie),

dzwi - zdecydowalismy sie na stalowe - producent JUWENT (easyopen z minska mazowieckiego) - nie mam przekonania do drewnianaych,

 

i tylko tynkarza do gipsow brak - niby mam namiary - ale ciezko teraz znaleźć

z numerow ktore tutaj podajecie to Ci z zagoscinca nie odbierają, inni robią tylko cementowo-wap. ...... a czas leci,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Na stronie Sulejówka jest informacja, że można otrzymać dofinansowanie z UE do odnawialnych źródeł energii instalowanych w naszych domach (np. kolektory słoneczne). Gra jest warta świeczki, bo to może być nawet 85% dofinansowania. Zainteresowani niech zerkną na link:

 

 

http://www.sulejowek.pl/index.php?id=1&n_id=495&lan=pl

 

 

Sprawa jest w miarę pilna, bo 21 września ma się odbyć spotkanie w tej sprawie.

Im więcej z nas się na to "pisze" tym większe szanse powodzenia przedsięwzięcia.

 

Gorąco zachęcam do wzięcia w tym udziału; MIEJMY TEŻ COŚ Z TEGO CZŁONKOWSTWA W UNII!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo

 

 

 

W imieniu Pana Burmistrza Waldemara Chachulskiego zapraszam Państwa na pierwsze spotkanie organizacyjne dotyczące powołania stowarzyszenia, celem którego m.in. będzie ubieganie się o środki unijne na inwestycje z zakresu odnawialnych źródeł energii.

 

Spotkanie odbędzie się 21 września br. o godz. 18.30 (poniedziałek) w Urzędzie Miasta przy ul.Dworcowej 55, sala nr 2 na parterze.

 

Bardzo serdecznie zapraszam.

 

 

 

Z poważaniem

 

Hanna Stefaniuik

 

Kierownik Wydziału Organizacyjnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam powiedzieli 38 zł z metra2. Mialam tez propozycje za 30, ale i za 45 zł

za samą robocizne na gotowo czyli styropian, kołki, klej, siatka, druga warstwa kleju i tynk. szlifowanie przed zagruntowaniem i o ile wymaga tego tynk gruntowanie. Materialy to nasz dodatkowy koszt.

 

 

skad braliscie podbitke? prosze o namiary :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...