Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A to mój domek gl 189 z Atrium


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 137
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 1 month później...

olutka75

 

Caparol-S1020-Y20R,baza 130

 

Na wzorniku ten kolor wydaje się taki beżowawy , w rzeczywistości jest dużo weselszy .

 

Nam się podoba,idealnie pasuje do ceglastego dachu i brązowych okien. A to czy nie jest za ciemny czy za jasny to kwestai gustu. :D Najlepiej jak bys miała możliwosć obejrzenia go na żywo. Jest to baranek,kornik wyglada ładniej ,ale uznaliśmy ,że szybciej się brudzi. :wink: Nam w firmie gdzie go kupowalismy ,podali gdzie można obejrzeć domy pomalowane tym samym kolorem . Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Dzięki wszystkim za odwiedzinki :D i miłe słowa...

 

 

 

 

julcik to najzwyklejszy klinkier,a kolor nie mam pojęcia -braliśmy jaki był. Cena myślę,że też juz nieaktualna,bo to było jednak ponad rok temu (cos około 8 zł). Sztachetki drewniane ,teraz jeszcze raz przycięte i pomalowane...ale fotki nie mogę wstawić ,bo padł mi aparat. :(

 

 

vg-m balustrady są faktycznie moją dumą.Chociaż teraz po zimie troszkę mi się porozchodziły... :(

 

roszponka to wykańczanie w tak szybkim tempie czasami jednak do najprzyjemniejszych nie należało.Niespecjalnie byl czas by myśleć czy wszystko będzie grało. Ale jeszcze zostały mi wszystkie pokoje do wykończenia,a że kasy brak to czasu na analizowanie mam baaardzo dużo. :D

 

EBU ścianka kolankowa ma około 75 cm. Według mnie takie ustawienie jest ok. Tak jak już wcześniej ktoś napisał "rano budzi mnie słonko,wieczorem usypiają gwiazdy" Mamy te okienka od północno-wschodniej strony,więc nawet nie ma potrzeby zasłaniania ich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months później...

Bardzo się cieszę, że dzisiaj trafiłam do Twojego domku amj2.

 

Domek przecudnej urody, bardzo subtelny i stonowany.

 

Proszę, napisz jak się mieszka, bo to już sporo czasu minęło :p

 

I oczywiście jakie zmiany - proszę się pochwalić :wink:

 

A na koniec: jak dzisiaj wyglądają te śliczne loczki?

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ci Amtla serdecznie :D UUUuuu jak ja juz tu dawno nie zaglądałam... Mieszka sie wspaniale,domek jest bardzo "ciepły". Zmian jakiś wielkich niema .W lecie będzie malowanie ścian na kolorki :p A loczki....niestety musiały być już podcięte i troche się ...rozprostowały. :cry:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...