Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ratunku - dzieci z kredkami ! ! !


kgadzina

Recommended Posts

Jestem na etapie malowanie ścian.

 

Staramy się aby wszystko było równiutkie, piękniutkie bez zacieków i plamek.

 

Ale po przeczytaniu waszych opowieści już nie będę tak się starała ponieważ mam 14 miesięczną córcię, która i tak zrobi pewnie ze ścianami porządek.

 

Pomaluję normalnie aby było czyściutko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wyznacznia dzieciątku jakichś ramówek gdzie może malować a gdzie nie, to równie dobrze mógłbym wyruszyc na księżyc rowerem.... Takie maluchy nie CZUJĄ ograniczeń (patrz wypowiedź Misia Uszatka). Chociaż znam przypadek pomalowania ścian zawartością nocnika. I co Wy na to?

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: kgadzina dnia 2002-11-21 16:36 ]

 

 

 

to chyba nie jest do końca tak, bo dzieciaki mogą być bardzo "odpowiedzialnym" partnerem...

nasze dwa małe diablątka (dziewczynki) zawsze mogły malować ściany w swoim pokoju, a zakaz dotyczył wszystkich pozostałych pomieszczeń i...

nigdy nie złamały tej umowy :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dziecmi jest różnie mam dwie córki jedna 10 druga 5 lat starsza tylko raz pomalaowała ścianę została odpowiednio pouczona i było po kłopocie młodsza do dziś sie zdarza coś pomalować to parapet to stół czasami ścianę co tam akurat podpowie wyobraźnia i nic się z tym nie da zrobic ani groźbą ani prośbą i jeszcze jest komentarz ja wiem że tak nie można :lol: 8) :roll: Czekam aż przejdzie tylko nie wiem kiedy :wink:

Pozdrawiam Aga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItaj

Kiedyś dawno temu chyba z 10 latek jak nie więcej miałem płyn LOC firmy Amway. O ile dobrze pamiętam kredki ołówkowe zmywał bardzo dobrze. Może to były inne kredki niż teraz ale spóbować nie zaszkodzi. Widziałem że płyn jest dostępny na Allegro za jakieś ~30 zł. http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=28497349

Jak nie zmyje kredek to do plam np po winie jest idealny.

Pozdr i dzięki jeszcze raz

Bogdan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...