Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

flowera dzieki za link ale to chyba nie ten typ okien, ale zadzwonie

 

tylko okna przez allegro to tak jakos dziwnie :-?

 

Maggi to jest firma C-gips przedstawiciel Veluxa. Siedzibę mają na Krakowskiej tel. 071/341-46-63 . Ja u nich kupowałam w maju okna i wszystko było w porządku. Dowieźli za darmo na budowę bez problemu.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

flowera dzieki za link ale to chyba nie ten typ okien, ale zadzwonie

 

tylko okna przez allegro to tak jakos dziwnie :-?

Czesc Maggi to jest normalna firma, ktora oferuje wszystkie okna Veluxa jest wymieniona jako oficjalny przedstawiciel na stronie Veluxa... a zeby sie zareklamowac licytuje jakąś 1 aukcje na allegro. Na przedostatniej stronie lub jeszcze wczesniej rozmawialismy o tej firmie. Ja w kazdym razie tam kupuje okna bo Velux w Madarze to koszt ok 1600 zł a tam 1200

 

pozdrawiam flowercia

 

 

Maggi,

 

nie wiem skad twoje opory do kupowania na Allegro. Ja tez tam sie zaopatruje - wspominalam juz tutaj, ze kupilam caly zestaw geberita (2 WC, bidet + przyciski) za ok 1800, gdzie w sklepch oferowano za ponad 2 300. Teraz rozgladam sie za wannami i juz zauwazylam ze wanny sa tansze o ok 25%!! (a taki rabat w normalnym sklepie naprawde trudno si e negocjuje, a tu mam juz pzy zakupie tylko 1 rzeczy). Okna kupilam w Madarze, ale tam razem z kolega chyba przez miesiac negocjowalismy warunki i ostatecznie wyszlo- cos kolo 33% na Roto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, ja wiem że to nie to forum, i nie ten wątek, ale potrzebna mi wasza pomoc.

 

Własciwie to pies potrzebuje pomocy, od kilku miesięcy błąka się przy ul.Bajana, gdy o niego rozpytywałam powiedziano mi że pilnuje budowy hali przy tej ulicy. Tym czasem hala już funkcjonuje, a pies nadal się błąka, marnieje, jest wychudzony - pomimo usilnego dokarmiania ze strony sąsidów.

Pies jest ładny taki w typie owczarka niem., boi się obcych ludzi i psów.

Pilnie potrzebuję jakiekolwiek pomocy gdyż jedna z pań dokarmiających go nie może już dłużej patrzeć na jego tułaczkę i chce zadzwonić do schroniska....obawiam się że tam będzie jego koniec:( .

 

Postaram się zrobić mu zdjęcia i obejżeć go dokładniej, jeżeli uda mi się go złapać zabiorę go do weta.... Więcej nie mogę zrobić sama mam 2 psy plus Kaukaza który mieszka u mojej mamy.

 

Wrocławianie .... pomóżcie...

 

Spotkałam go dosłownie przed 5 minutami, gdy zauważył worek foliowy i że czegoś w nim szukam podszedł tak na odległość 2m, a gdy wyjełam z niego mięsko podszedł do mojej ręki, potem ktoś krzyknął i wolnym truchtem czmychnął....

 

martadela,

 

szkoda psiaka :(. Szkoda tez ze nie mam warunkow go teraz wziac.

Ale jesli mozesz wrzuc jego zdjecie to po pierwsze toj post bedzie bardzie zauwazalny, a poza tym sprobuje sie popytac wsrod znajomych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własciwie to pies potrzebuje pomocy, od kilku miesięcy błąka się przy ul.Bajana, gdy o niego rozpytywałam powiedziano mi że pilnuje budowy hali przy tej ulicy.

 

Napisz na http://www.dogomania.pl/forum . I zaglądaj tam częst i podbijaj wątek.

 

oj znajac zaangarzownie martadeli w sprawe psiakow juz to zrobila ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

chciałabym zapytać czy nie moglibyście podrzucić mi jakiś namiarów na ekipy budowlane...

Tak wiem, szukanie ekipy o tej porze roku i z chęcią budowania od zaraz jest lekkim szaleństwem ale budowlańcy ktorzy mieli u nas robić pojechali do Anglii... więc cóż szukamy nowych :(

 

Nawet znaleźliśmy jedną ekipę tyle że za ten projekt bez garażu http://www.dobreprojekty.pl/projekt_w2112.html

chcą 44 tys. bez podpitek i bez tarasów a wydaje mi się że to baaardzo dużo.

Wycenili nam też materiały na 86 tys. , a więc razem 130 tys.

 

Poprzedni ekipa chciała za całość 100 tys.

 

Czas ucieka, wszystko drożeje, ludzie wyjeżdżają a my w kropce.

 

pomocy kochana grupo..... pomocy...

 

Dorota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

flowera dzieki za link ale to chyba nie ten typ okien, ale zadzwonie

 

tylko okna przez allegro to tak jakos dziwnie :-?

 

Maggi to jest firma C-gips przedstawiciel Veluxa. Siedzibę mają na Krakowskiej tel. 071/341-46-63 . Ja u nich kupowałam w maju okna i wszystko było w porządku. Dowieźli za darmo na budowę bez problemu.

 

pozdrawiam

 

 

Witaj Maggi ! W tym tygodniu złożyłam zamówienie w tej firmie -dali mi najlepsze ceny / również dot. to warunków wykorzystania aktualnej promocji Velux-a ---spiesz się trwa do 30.09./ Ważna dla mnie sprawa---okna mogą u nich leżeć , aż do montażu ---przewiduje ok 1 m-ca.

Jak chcesz znac szczególy dot. promocji --pisz na priv ---podaj ile okien chcesz kupic -

 

Pozdr mtw1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie i raz widać innym razem znowu nie

 

Witaj Woprz

 

Piękny masz domek....zauroczył mnie jak byłam w Chrząstawie ....Elewacja dopracowana w każdym szczególe .........no i ten las obok....Cudnie............

 

Jeżeli możesz mi wysłac na priv info gdzie zamawiałeś łupek i ile kasy na to trzeba liczyć byłabym Ci wdzięczna .....

 

Pozdr

MTW1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marzka, mtw1 dziekuję bardzo za info

 

lecę jak najszybciej sprawdzić co zaoferują. W sumie mam całkiem dobrą ofertę od naszego doradcy z Gai, do tej pory zawsze dawał nam naprawdę najlepsze ceny.

 

Jeżeli ktoś jest na etapie wyceny materiałów do budowy domu serdecznie polecam Rafael Arendt Hurtownia Gaja na Opolskiej tel. 608 077 922 lub 071 370 58 15

 

Dają zawsze bardzo dobre ceny, a jak znajdę coś taniej niz u nich to zreguly cos sie uda wynegocjowac. Maja wspolpracujacych roznych fachowcow. Prawie zawsze decydujemy sie na wlasnie tych przez nich polecanych i do tej pory jest nie najgorzej. A poza tym zawsze mozna wczesniej kupic u nich material ( jak jest jakas promocja) i odebrac w dowolnym terminie.

 

Zrobilismy tak z dachowka Creatona. Kupilismy w grudniu w sumie z 35% upustem a odebralismy dopiero w lipcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacha 110 podaje namiary na dekarzy Zbigniew Jasiński tel 310-63-83 oraz Roman Walas 351-02-00. Nie wiem czy namiary są aktualne ponieważ są z przed paru lat. Ela M . Nie polecam firmy z oknami plastikowymi Norma 2000. Okna mają dobre ale z reklamacjami problem. Natmiast jestem zadowolony z okien plastikowych Veka .mam je w mieszkaniu ok 8 lat i są OK. Nie odbarwiają się na słońcu.mechanizmy dzialają sprawnie.Wiech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzilam ceny na Krakowskiej i faktycznie ceny na Veluxy maja bardzo dobre.

 

GGL 78x140 w cenie 1180 zl razem z kolnierzem i GPL 78x160 1900zl ( + oczywiscie bon na 150zl)

 

Ceny nawet lepsze niz w Gai, wiec lece kupic :)

 

Jeszcze raz dzieki

a nie kupujesz moze trzech? bo ja mam do kupienia jedno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marzka, mtw1 dziekuję bardzo za info

 

lecę jak najszybciej sprawdzić co zaoferują. W sumie mam całkiem dobrą ofertę od naszego doradcy z Gai, do tej pory zawsze dawał nam naprawdę najlepsze ceny.

 

Jeżeli ktoś jest na etapie wyceny materiałów do budowy domu serdecznie polecam Rafael Arendt Hurtownia Gaja na Opolskiej tel. 608 077 922 lub 071 370 58 15

 

Dają zawsze bardzo dobre ceny, a jak znajdę coś taniej niz u nich to zreguly cos sie uda wynegocjowac. Maja wspolpracujacych roznych fachowcow. Prawie zawsze decydujemy sie na wlasnie tych przez nich polecanych i do tej pory jest nie najgorzej. A poza tym zawsze mozna wczesniej kupic u nich material ( jak jest jakas promocja) i odebrac w dowolnym terminie.

 

Zrobilismy tak z dachowka Creatona. Kupilismy w grudniu w sumie z 35% upustem a odebralismy dopiero w lipcu.

 

 

 

Też polecam MSM GAJA--p. Artur Malinowski ----zawsze fachowo, zawsze ma czas dla Klienta ----ale co do okien to troche był droższy

 

Jaką dachówke Creatona wybrałaś ?

Ja zamówiłam u nich KERA-PFANNE --antracytową spiekaną w masie .. czekam na realizacje ma byc nana początku października .

 

Pozdr mtw1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Grupo!!!!

Pierwszy raz od porodu - a minęło dokladnie 2 miesiące udało sie się wejść do Was.

U nas dom stoi, ogród sie robi, trawa wschodzi - dzieci rosną. Chciałabym sie pochwalic tym całym dobytkiem ale czasu brak na jakiekolwiek techniczne robótki w zakresie zdjęć.

 

Rany jakie mam zaległości - Nawet nie zabieram sie do czytania poprzednich stron bo nie dam rady.

Wszytkich serdecznie pozdrawiam. Może uda mi sie jednak wkleic zdjecie naszej malej słodyczy - choć nie taka mała - urodziła sie 21 lipca i wazyła 4250 - teraz to już ma coś kole 5700 - zuch dziewczyna - nasza mała Mary :lol:

 

http://f7.yahoofs.com/users/EBunVKB0wTMu/__sr_/645c.jpg?tkn=phId9EFBG5i3Wj_.&saveas=DSCF0605

 

http://f7.yahoofs.com/users/EBunVKB0wTMu/__sr_/9310.jpg?tkn=phId9EFB.oygJe6J&saveas=DSCF0595

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam grupo , a szczególnie , wszystkich , których poznałam osobiście na spotkaniu tzn. dabell, secam x 2 , halszka x2 , betty x3, wojtyx3 . Wygnali mnie na tydzień w Polskę i dopiero teraz mam dostęp do netu , bardzo , bardzo miło było was poznać , mam nadziej , że nie długo się znowu spotkamy tym razem w większym gronie .

 

Secam widzę ,że żona ma jakieś plany ???? :lol: :lol: :lol: , no nie wiem , ale ty chyba nie wiele będziesz miał do powiedzenie jak się zdecyduje :lol: :lol:

 

WITAM WSZYSTKICH NOWYCH , KTÓRYCH PRZYBYWA Z KAŻDYM DNIEM NA NASZYM FORUM , WIDAĆ WROCEK SIĘ ROZRASTA .- POWODZENIA WSZYSTKIM ŻYCZE .

 

flawerka jak wiecha ??

 

pozdrawiam MARPA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marzka, mtw1 dziekuję bardzo za info

 

lecę jak najszybciej sprawdzić co zaoferują. W sumie mam całkiem dobrą ofertę od naszego doradcy z Gai, do tej pory zawsze dawał nam naprawdę najlepsze ceny.

 

Jeżeli ktoś jest na etapie wyceny materiałów do budowy domu serdecznie polecam Rafael Arendt Hurtownia Gaja na Opolskiej tel. 608 077 922 lub 071 370 58 15

 

Dają zawsze bardzo dobre ceny, a jak znajdę coś taniej niz u nich to zreguly cos sie uda wynegocjowac. Maja wspolpracujacych roznych fachowcow. Prawie zawsze decydujemy sie na wlasnie tych przez nich polecanych i do tej pory jest nie najgorzej. A poza tym zawsze mozna wczesniej kupic u nich material ( jak jest jakas promocja) i odebrac w dowolnym terminie.

 

Zrobilismy tak z dachowka Creatona. Kupilismy w grudniu w sumie z 35% upustem a odebralismy dopiero w lipcu.

 

 

 

Też polecam MSM GAJA--p. Artur Malinowski ----zawsze fachowo, zawsze ma czas dla Klienta ----ale co do okien to troche był droższy

 

Jaką dachówke Creatona wybrałaś ?

Ja zamówiłam u nich KERA-PFANNE --antracytową spiekaną w masie .. czekam na realizacje ma byc nana początku października .

 

Pozdr mtw1

Ja też kupiłem Creatona Kerra Biber, mangan spiekany w masie.

Najlepsze cenowo oferty miałem z MSMu Gaja i z Domexu na Kupieckiej.

Kupiłem w Domexie, ale różnica nie była duża. Do Domexu miałem bliżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...