Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzięki wszystkim za wyrazy otuchy.

 

Koszty to są przede wszystkim narzędzia nasze i robotników (samo mieszadło za 700 zł) oraz wszystkie ukradzione przewody, przedłużacze i jeszcze pistolet do pianki (nawet to się im przydało) to ok. 2 - 3 tys. Elektrykę kładziemy sami tzn. mój mąż, zatem tylko nasz czas zmarnowany. A do rurki miedzianej (na szczęście tylko jednej wyłamanej) dokupiliśmy jakieś mufki, przyjechał pan pospawać i jeszcze nie wiem co za to?

 

Na szczęście elewację robi mi mój kuzyn i powiedział, zebym jego stratami się nie przejmowała (a to ponad 1-1,5 tys. zł).

 

Po prostu trzeba sie mieć na baczności. Kolega mi doradził, żebym sobie chociaz takiego "koguta" od alarmu zamontowała na zewnątrz, to juz odstrasza. A czasami,żeby ze dwa razy podłaczyc jakąś syrenę, tak profilaktycznie, żeby okolica usłyszała, że dom jest zabezpieczony.

Pomysł dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wspolczuje......

ja mam wiatrowke jak sie zjawi jakis typ u mnie na budowie i bedzie chcial cos taniej sprzedac to strzelam bez ostrzezenia!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Słuchajcie temat smutny, ale ....... w tym wszystkim anjamen mnie swoim tekstem ubawiła. :lol: :lol: :lol:

 

Ania i strzelanie.... :o :o :o jakoś trudno mi to sobie wyobrazić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za wyrazy otuchy.

 

Koszty to są przede wszystkim narzędzia nasze i robotników (samo mieszadło za 700 zł) oraz wszystkie ukradzione przewody, przedłużacze i jeszcze pistolet do pianki (nawet to się im przydało) to ok. 2 - 3 tys. Elektrykę kładziemy sami tzn. mój mąż, zatem tylko nasz czas zmarnowany. A do rurki miedzianej (na szczęście tylko jednej wyłamanej) dokupiliśmy jakieś mufki, przyjechał pan pospawać i jeszcze nie wiem co za to?

 

Na szczęście elewację robi mi mój kuzyn i powiedział, zebym jego stratami się nie przejmowała (a to ponad 1-1,5 tys. zł).

 

Po prostu trzeba sie mieć na baczności. Kolega mi doradził, żebym sobie chociaz takiego "koguta" od alarmu zamontowała na zewnątrz, to juz odstrasza. A czasami,żeby ze dwa razy podłaczyc jakąś syrenę, tak profilaktycznie, żeby okolica usłyszała, że dom jest zabezpieczony.

Pomysł dobry.

 

 

Świetny pomysł!

Tez tak zrobię, napweno!

Dobrze, jeszcez jak teraz maz juz mieszka to może jakiegos pieska?:)

 

 

kulka i.w.

 

Święta prawda!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pieska chcemy mieć, ale to jeszcze nie teraz. Wolę, żeby od małego wychowywał się z dziećmi. A teraz mieszkamy w kawalerce, to nie da rady. Poza tym to też dodatkowy obowiązek, żeby codziennie pojechać na działkę i nakarmić.

Jeszcze musimy poczekać.

 

A motyw strzelania z dubeltówki też mnie rozbawił. :D

No cóż trzeba się śmiać i patrzec do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A motyw strzelania z dubeltówki też mnie rozbawił. :D

No cóż trzeba się śmiać i patrzec do przodu.

 

Mnie rozbawił głównie dlatego, że miałam przyjemność poznać Anię i ........... bynajmniej coś mi nie gra z tym strzelaniem. Ta subtelna i delikatna dziewczyna miałaby komuś w ........... strzelić . No nie mogę :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A motyw strzelania z dubeltówki też mnie rozbawił. :D

No cóż trzeba się śmiać i patrzec do przodu.

 

Mnie rozbawił głównie dlatego, że miałam przyjemność poznać Anię i ........... bynajmniej coś mi nie gra z tym strzelaniem. Ta subtelna i delikatna dziewczyna miałaby komuś w ........... strzelić . No nie mogę :lol: :lol: :lol: :lol:

 

a jednak potrafie byc grozna!

zlodziejom mowie NIE!!!!

i strzelam!!!!

http://img409.imageshack.us/img409/7852/mixhd2.jpg

 

to zdjecie ku przestrodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KULKA

 

Dopiełam sprawę wyboru kafli i reszty o której rozmawiałyśmy .....więc zdążę z Wami zamówić drzwi PORTA ---

/ klamka już zapadła, model co prawda wybierany w stresie ... :D ale myślę , że nie będę żałowała .... mąż też zadowolony , że kolejna sprawa poszła do przodu :D ....

 

MTW1

 

/ z Panem od pomiaru jestem umówiona na jutro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupo !

 

Ciekawe płytki ceramiczne ---włoskie ----znalazłam w:

 

MONO-TRADING

ul. Wodzisławska 10

tel 341--67-97

http://www.monotrading.com.pl / jest mapka jak do nich trafić /

 

 

jeszcze nie wiem jak będzie wyglądała realizacja zamówienia ...bo to przede mną .........ale im zaufam /podobno 14 dni /

 

 

mtw1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając jeszcze dosprawy kradzieży - problem nie tylko leży w tym , że ktoś to kupuje. Kolejny problem, moim zdaniem ważniejszy, jest ten, że ci ludzie są bezkarni - mała szkodliwość czynu. Mój sąsiad złapał na gorącm uczynku złodzieji, którzsy w biały dzień kradli rośliny z ogrodnictwa. Zawiadomił policję, złapali ich z tymi kradzionymi drzewkami - no i co - nic - parę złotych grzywny. A ile razy uda się ich złapać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...