Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam Wszystkich

za przeproszeniem starych i nowych forumowiczów :lol:

 

XX - to już 7-my miesiąc :o

jak ten czas leci, jeszcze momencik i będziesz tulić :roll:

 

Natalia - mój brukarz był tak szybki że nie zdążyłam zapytać go o imię czy nazwisko,

ale nr. tel jeszcze mam 660 188 336

 

 

Aniu - tynki zewnętrzne np. p. Radek tel.502 334 983

ale ceny pewnie nieaktualne

 

 

pozdrawiam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę zabrać się za bruk, miałam kiedyś namiary na brukarzy, skrzętnie zapisywałam je w zeszycie, ale zeszyt zgubiłam :oops: jak ktoś bardzo był zadowolony, proszę o namiar...

 

Serdecznie polecam bo są świetni i uczciwi. Prości ludzie, ale fachowcy doskonali.

tel do brukarzy:783987968

Powołaj się na Tyniec Mały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

niebawem będę się zbierał do przeprowadzki

muszę jednak wynająć swoje mieszkanie (Biskupin, M3, rozkład)

czy macie doświadczenie w tym temacie? (agencje nieruchomości, inne)

najchętniej wynająłbym lokum dla firmy - LG, VOLVO etc.

czy są jakieś agencje obrotu nieruchomościami które specjalizują się w wynajmowaniu dla firm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid - to teraz jesteśmy sasiadami :) i później też nie będziemy mieć daleko (Krzyków) :)

 

Też zaczynam szukac brukarzy ale mam pytanie co to znaczy

"a po ile teraz chodzi kladzenie bruku na zaprawie?" bruk na zaprawie?? :)

nie rozumiem :(

Może zadam pytanie po swojemu :D "Po ile wychodzi robieie podjazdu na gotowo za m2?? " :)

 

dziękuje wszytskim za namiary na schodziarzy. Czekam jeszcze na jedna wycenę ale i tak już te które dostałam były lepsze od pierwszej. Faktycznie tym pierwszym chyba coś się pokręciło w głowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o kostkę brukową, to sąsiad się bawił niemożebnie. Robił sam z pomagierem. Najpierw piasek, potem beton, a potem piasek (chyba z cementem) i kostka. O zabawach w przycinaniu to już nie wspomnę. Całość grubo ponad miesiąc. U nas (a raczej u teściów) chłopaki wymieszały piasek z cementem, rozplanowały (jakie 7-10cm grubości), poukładaly, przysypaki piaskiem i pozamiatali. Całość z wykopami pod szambo i rozprowadzenie nowych rur od kanalizy i deszczówki to był tydzień. Póki co jak pada, to sąsiad ma kałuże a u nas spoko :lol: Zobaczymy czy w dłuższym terminie będzie OK, ale póki co spoko. Może więc nie warto przesadzać, bo ciężarówki po tym nie jeżdżą. Dając zaś beton utrudnia się wsiąkanie wody.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zaś o schody chodzi - mój schodziarz żadnej krzywizny się nie boi 8) Gada dobrze. Zobaczymy jak będzie. Ponoć wszyskie elementy z kwasówki są dostępne w katalogu i może zrobić sam. No to niech robi. Odpadnie mi kwestia dogrywania stolarza ze specjalistą od nierdzewki.

A konstrukcji nie trzeba poprawiać. Mam już też stopnie tymczasowe (byle kawałki desek) i wiem, że będzie dobrze. Jak zwykle z tym bywa - już się nie mogę doczekać. Jednak schody dopiero planuję w połowie wakacji. Tuż pod sam koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głosowanie jest za pomoca 3 kul z ktorych jedna to tak a druga nie.

wtedy dopiero jest sprawiedliwie.

 

Pomimo zakwestionowanej wiarygodności uznaję głosowanie za ważne i robię stelaże PRZED :)

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi

 

miesiac 7 kopanie w brzuch noca 8/10,

 

jakoś dobrze Cię rozumiem , jestem własnie po nieprzespanej nocy, kopanie udziela się również ojcom

- 7 miesiąc, czyli rozumiem rodzimy wszyscy razem ;)

Witam Wszystkich

za przeproszeniem starych i nowych forumowiczów :lol:

Cześć Halszka.ka strasznie miło cię słyszeć (widzieć)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, hej

 

 

oj dawno mnie tu nie bylo, cud, ze jeszcze hasla nie zapomnialam ;). Swoja droga, ciekawie, czy nas jescze ktos pamieta ;)

 

Mam do was prosbe:

czy mozecie sie podzielic jakimis namiarami na miskow od ogrodzenia - tzn. klinkieru vel innych materialow ;).

Dostalam od znajomych jakies namiary, ale widzac panow od ogrodzen kryzys ne dotyka, kazdemu za daleko do mnie lub telefonow nei odbieraja :roll: .

 

No i podbitka - tego roku ostaczenie musilmy sie uporac z podbitka...

 

POMOZECIE?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skuszona informacjami z forum poprosilam o wycene schodów firmę

http://www.schodykowalik.pl/

schodów jest 15 sztuk, barierki w sumie z 5,5 m schody sa już wylane, chciałam tylko stopnie bezpodstopni, z klonu.

wycenili na 16 tys brutto :o :roll: zaznaczam że nie żadne gięte, wycena ze zykłego klonu a nie kanadyjskiego.

raczej konkurencyjni cenowo to oni nie są.....

Gaby, jestem w szoku. Nam Kowalik wycenił schody (są naprawdę wysokie i z duża barierką bo mam antresolę) z merbau na 13 tyś . I tak wydało mi się to niemało. I nie mam wylewanych, więc Twoje powinny wyjść taniej. Już im się chyba w ......poprzewracało. :o

 

Witajcie :D

przepraszam za ponad tygodniowa przerwe w "nadawaniu",ale nie mialam dostepu do neta :wink:

Bardzo chciałam doczytac watek do obecnej strony, ale nie wytrzymalam i pisze...

Poprzewracalo im sie w czym tym tylko sie da!!!

Nam Kowalik wycenil, co prawda merbau,ale schody w zupełnie prostej wersji na 17 tys. oczywiscie bez szczególnych bajerów :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, hej

 

 

oj dawno mnie tu nie bylo, cud, ze jeszcze hasla nie zapomnialam ;). Swoja droga, ciekawie, czy nas jescze ktos pamieta ;)

 

Mam do was prosbe:

czy mozecie sie podzielic jakimis namiarami na miskow od ogrodzenia - tzn. klinkieru vel innych materialow ;).

Dostalam od znajomych jakies namiary, ale widzac panow od ogrodzen kryzys ne dotyka, kazdemu za daleko do mnie lub telefonow nei odbieraja :roll: .

 

No i podbitka - tego roku ostaczenie musilmy sie uporac z podbitka...

 

POMOZECIE?????

 

A tam zaraz nie pamięta http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/e035.gif .

 

Co do ogrodzenia, to pamiętam, że anjamen miała nie tak dawno duuuuużo do grodzenia - jeśli jej mistrzowie się spisali to pewnie zachowała kontakt.

 

Pozdrav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, hej

 

 

oj dawno mnie tu nie bylo, cud, ze jeszcze hasla nie zapomnialam ;). Swoja droga, ciekawie, czy nas jescze ktos pamieta ;)

 

Mam do was prosbe:

czy mozecie sie podzielic jakimis namiarami na miskow od ogrodzenia - tzn. klinkieru vel innych materialow ;).

Dostalam od znajomych jakies namiary, ale widzac panow od ogrodzen kryzys ne dotyka, kazdemu za daleko do mnie lub telefonow nei odbieraja :roll: .

 

No i podbitka - tego roku ostaczenie musilmy sie uporac z podbitka...

 

POMOZECIE?????

Witaj :D

Pamietamy Cię doskonale! Widzę, że bedzie Was wiecej, gratuluje :D :D

Ja w kwetii panów od ogrodzenia to nie pomogę, ale mogę polecić gościa od podbitki (jeśli chcesz wyślę na priv).

Za to ja mam do Ciebie prośbę o namiary do panów, którzy Ci robili meble do kuchni, bo pamiętam, że byłas bardzo zadowolona :D (cenowo również :wink: )

Pozdrawiam serdecznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

za przeproszeniem starych i nowych forumowiczów :lol:

 

 

Aniu - tynki zewnętrzne np. p. Radek tel.502 334 983

ale ceny pewnie nieaktualne

 

:lol:

 

Witajcie,

No zadzwonilem z ciekawosci do Pana Radka, cena 55 zl za metr. Na moje pytanie dlaczego ciagle ma cene zeszloroczna kazal mi szukac gdzie indziej. Dziwny typek. Nie musze szukac mam za 40 zl ekipe, ktora w okolicy robila ponad 10 domkow. Sa spawdzeni .... ehhhhh

Ktos napisal wczesieniej, ze im sie w d....ch poprzewracalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

za przeproszeniem starych i nowych forumowiczów :lol:

 

 

Aniu - tynki zewnętrzne np. p. Radek tel.502 334 983

ale ceny pewnie nieaktualne

 

:lol:

 

Witajcie,

No zadzwonilem z ciekawosci do Pana Radka, cena 55 zl za metr. Na moje pytanie dlaczego ciagle ma cene zeszloroczna kazal mi szukac gdzie indziej. Dziwny typek. Nie musze szukac mam za 40 zl ekipe, ktora w okolicy robila ponad 10 domkow. Sa spawdzeni .... ehhhhh

Ktos napisal wczesieniej, ze im sie w d....ch poprzewracalo.

 

mi jeden pan powiedzial, ze nie bedzie jezdzil na drugi koniec Wroclawia- chodzilo o trase Mirkow-Kamieniec Wroc. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michasiek, co do mebli kuchennych to nam robi pan z pod Zakopanego. Cena nie do przebicia. Będą montowane tuż po świętach. Jeśli jakość będzie także ok. ( a mam nadzieję, że tak) chętnie służę namiarem. Cena o 40% niższa niż np. w BRW, a ze zdecydowanie lepszych materiałów. [/b]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...