Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

dabell - moze pochwalisz sie skad masz schody- widzialem w dzienniku - chcialem napisac na priva, ale sie nie udalo - zreszta jak wiele innych rzeczy na nowej odslonie forum

pozdr

PiJaki

Schody - p. Jarosław Czarnota http://www.stolmar.com - bardzo polecam. Nie jest tani, ale perfekcyjny.

 

A propos działek - obok mnie jest 1000m2 (chcą 250zł/m2 - trochę dużo ale działka bardzo fajna wjazd od zachodu - na pierwszych zdjęciach dziennika ją widać - przylega do mojej przez droge wewnątrzną ..., działka prostokąt ok. 40*25-dłuższym bokiem przylegający do drogi gminnej), po drugiej stronie działka w formie wielokata (terapez nierównoramienny, chyba trochę wieksza niż 1000m, cena też ok. 250tys, wjazd od południa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzien Dobry wszystkim :)

Jakie teraz ceny chodzą za kafelkarzy -

chodzi mi o łazienkę i o ułożenie dużej powierzchni na płasko z cokolikem (korytarze salon kuchnia)

 

I jesli macie jakichś sprawdzonych wykonawców to będę wdzieczny za namiar

Po moim ostatnim panu ksywa "zaliczka" z internetu to się już boję dzwonić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien Dobry wszystkim :)

Jakie teraz ceny chodzą za kafelkarzy -

chodzi mi o łazienkę i o ułożenie dużej powierzchni na płasko z cokolikem (korytarze salon kuchnia)

 

I jesli macie jakichś sprawdzonych wykonawców to będę wdzieczny za namiar

Po moim ostatnim panu ksywa "zaliczka" z internetu to się już boję dzwonić :)

Witaj:)

Obecnych cen Ci nie podam, ale bardzo chętnie podam Ci namiar na mojego SUPER pana kafelkarza (i nie tylko z reszta kafelkarza;)):

pan Michał 664 75 19 84.

Mogę go polecic z czystym sumieniem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wylewki - Rafał Lipec - 693 -75 607 w 2 dni zroblili mi 330 m2 wylewki,a co najważniejsze równiutko, posprzątali i duperelami głowy nie zawracali (sami zorganizowali siatki, taśmy , plastyfikator, tylko piasek lepiej sobie samemu organizować,bo człowiek przez nich polecany robi "złote interesy"

 

Mogę potwierdzić, w 100% Rafała Lipca polecam

Wylewki miałem robione w trakcie gdy nie mogłem być na budowie więc go nie mogłem pilnować - dostał klucze i w dwa dni było wszystko zrobione bez żadnych problemów łacznie z materiałami przygotowaniem i w całkiem rozsądnej cenie

 

Witaj:)

Obecnych cen Ci nie podam, ale bardzo chętnie podam Ci namiar na mojego SUPER pana kafelkarza (i nie tylko z reszta kafelkarza;)):

pan Michał 664 75 19 84.

Mogę go polecic z czystym sumieniem:)

 

Dziekuję Ci bardzo zaraz zadzwonię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę trochę prywaty bo cały czas nie wszyscy się ze swoimi skrzynkami uporali.

 

do DAWIDK - co do audytu energetycznego, to poszukaj na allegro lub w hisorii tego wątku - jakoś nie dawno było omawiane. W domu postaram się znaleźć wizytówkę i jutro ewentualnie podać.

 

do SUSPENSER - cały czas się zbieram, aby Ciebie odwiedzić. Może w tym tygodniu się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i udało mi się znaleźć grupę zaczynających z 2008.

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?103950-NOWA-GRUPA-WROCLAW-I-OKOLICE-zaczynamy-2008

 

Brakuje mi chyba jeszcze tylko najnowszej z 2009.

 

Pchli targ jest tutaj

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?90209-PCHLI-TARG-grupy-Wrocławskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - przez zmianę forum kompletnie straciłem ochotę na jego przeglądanie...

 

Mam pytanie ile kosztuje orientacyjnie instalacja anteny satelitarnej (wraz z Anteną) wraz z masztem i dwoma antenami naziemnymi, podłączeniem i ustawieniem wszystkiego? Kable mam już rozprowadzone. Będę miał Cyfrę +, wiec waham się czy jest w ogóle sens dawać dodatkowe anteny. Zależy mi jednak na Polsacie - wiadomo, F1 ;).

 

Namiary na człowiea, który się zajmuję się antenami tel 604-182-836

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę potwierdzić, w 100% Rafała Lipca polecam

Wylewki miałem robione w trakcie gdy nie mogłem być na budowie więc go nie mogłem pilnować - dostał klucze i w dwa dni było wszystko zrobione bez żadnych problemów łacznie z materiałami przygotowaniem i w całkiem rozsądnej cenie

 

Dobrą opinię o pracy Rafała Lipca także potwierdzam, piasek i cement sam załatwiałem, resztę on sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Szukam fachowca od kominów, najlepiej w okolicach Jelcza-Laskowic. Początkowo chciałem obłożyć kominy kamieniem (łupkiem szarogłazowym), ale całkowity brak fachowców doprowadził do tego, że chyba się z tym pomysłem muszsę pożegnać. Ale i tak mam problem, by znaleźć kogoś, kto w ogóle potrafi fachowo obłożyć komin (n.p. płytkami kamiennymi itp), opierzyć, zamontowac dobrą czapę itp.

Bardzo był bym wdzięczny za namiary na kogoś z tej branży.

 

Pozdrawiam

 

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...