Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam.

Chciałbym się pochwalić iż u nas na budowie ściany parteru skończone. Ekipa mocno się wzięła za szalowanie wieńców, słupów i podciągów. Teraz tylko czekam na dowóz stropu i heja z betonem.

Zakupiliśmy też dachóweczkę Bogen Innovo Brylant rubin - mam nadzieję że na dachu będzie się równie pięknie prezentować jak na wystawce. A może ktoś ma już taką dachówkę na dachu? - chętnie bym obejrzał.

Pozdrowiam wszystkich budujących

 

Witam

Tez jesteś zainteresowani dachówką Bogen - czy mozna prosić o namiary na hurtownie?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Vanko

Bogen jest w Lech-budzie na ul. Irysowej (pierwsza za Marino (nie skręt do Obornik) w lewo jak do hotelu) po drodze do Szymanowa :-). Możecie się u p. Borkowskich powołać na nas, zresztą z pewnością Wam powiedzą, że w Rogożu jest Bogen :-). Super obsługa, bardzo dobre ceny. Pamiętam kilka miesięcy temu jak pisałam o cenie naszego Bogena na jednym z watków - opłacało się jechać z Poznania wliczając koszty transportu :roll: po Bogena do Lechbudu. Oni biorą bezpośrednio od producenta, więc omijają pośredników.

Pozdrawiam

Dabell

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Bzyk -o dachowce z ruupceramiki jest bardzo duzo. Taki dach min. ma Zaba i Tab. Ja dopiero kupilam siriusa 13 i na dachu bedzie w sierpniu.

 

Mam ogroma prosbe do wszystkich z Wroclawia i okolic. Gdzie we Wrocławiu moge kupic drzwi zewnetrzne ? Gdzie jest największy wybor ?

Bardzo prosze o pomoc .

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Betty&M - no toście podpadli, mnie też to spotkało :oops:

podpadłam panom sprzedającym dachówki, napisałam na FORUM że za mało policzyli i się obraźili,

serio, nawe bardzo :roll:

 

Tak więc radzę drodzy forumowicze dwa razy pomyślcie co piszecie i kiedy :-? :wink:

 

Pani Koala - aby obejrzeć "niesamowity dach" należy udać się w kierunku zachodzącego słońca i fabryk LG, ulica Biskupicka,

a ja twoich fundamentów też nie mogłam znaleść :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś przymierza się do negocjowania cen okien białych z PCV? Może w grupie dadzą nam lepsze rabaty?

 

Wyceniłam swoje okna w paru firmach, w Oknoplascie na Legnickiej (Okna z Krakowa) dostałam najlepszą cenę, a panowie byli przemili. W jednej z firm pan X wyliczając mi koszt stolarki - rozmawial z kims na GG :o

Wg mnie to olewanie klienta.

 

Pozdr Natalia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Betty&M - no toście podpadli, mnie też to spotkało :oops:

podpadłam panom sprzedającym dachówki, napisałam na FORUM że za mało policzyli i się obraźili,

serio, nawe bardzo :roll:

oh pozdrawiamy tych panów

pozdrawia ta od dachówki brzydkiej jak noc....:>

 

a tak serio to ja z kolei po dluuugich przemyśleniach

chciałabym polecic firmę drewnopol z krakowskiej.opolskiej

dostarczali mi drzewo na więxbę i juz wtedy zaczely sie hocki klocki z dostawami, ale w końcu panowie wybrnęli z tego elegancko

wprawdzie o jakości tego drzewa powiem dopiero po lecie (jak podokręcam dach:>) ale na moje i wykonawców oko było oki.

 

a co do producentów -kochani producenci hossa na domkowiczów się powoli kończy, a klient hurtowy tak ładnie z kieszonki nie płaci:> więc bądźcie dla nas milsi, bo zaraz znowu trzeba będzie koło nas biegać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Betty&M - no toście podpadli, mnie też to spotkało :oops:

podpadłam panom sprzedającym dachówki, napisałam na FORUM że za mało policzyli i się obraźili,

serio, nawe bardzo :roll:

 

Tak więc radzę drodzy forumowicze dwa razy pomyślcie co piszecie i kiedy :-? :wink:

 

Ja na szczęście nie muszę mieć więcej kontaktu z PANIĄ od bruku i nie będę zmuszona oglądać jej fochów :D A opinię wystawiam taką na jaką zasługuje :wink:

 

Natalia Stanko braliśmy tam okna więc polecam- miła, fachowa i szybka obsługa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Dzięki Ana27 za info o dachówce, skłaniam się coraz bardziej na tego Ruppa.

 

Mam pytanie do Forumowiczów odnośnie usuniecia humusu.

dziś był u mnie na działce tzw. Ostrówek i po pierwszej próbie (jest tam dośc mokra ziemia ilasta) poddał się bo zaczął się zakopywać.Czy wieksza fadroma, albo jakiś inny sprzęt moze sie na taką glebę jak moja nadać.

Pomóżcie!!

może macie namiary na sprawdzoną mocną koparę która by sie nadała...

 

pozdrawiam

Bzyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chciałbym się pochwalić iż u nas na budowie ściany parteru skończone. Ekipa mocno się wzięła za szalowanie wieńców, słupów i podciągów. Teraz tylko czekam na dowóz stropu i heja z betonem.

Zakupiliśmy też dachóweczkę Bogen Innovo Brylant rubin - mam nadzieję że na dachu będzie się równie pięknie prezentować jak na wystawce. A może ktoś ma już taką dachówkę na dachu? - chętnie bym obejrzał.

Pozdrowiam wszystkich budujących

 

Witam

Tez jesteś zainteresowani dachówką Bogen - czy mozna prosić o namiary na hurtownie?

Pozdrawiam

witam :-)

Namiary podała już dabell :-), my kupowaliśmy w tym samym miejscu. Przymierzamy się również do zakupienia u nich klinkieru.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - czy ktoś wie, gdzie można kupić we Wrocławiu blat do łazienki z teaku? Widział ktoś może?

 

Widziałam na Bielanach w salonie z meblami kuchennymi (Rust lub HTH - nie pamietam) - maja tam w sprzedazy blaty drewniane do łazienek

w salonie maja na wystawie blat z merbau, ale robią podobno różne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyceniłam swoje okna w paru firmach, w Oknoplascie na Legnickiej (Okna z Krakowa) dostałam najlepszą cenę, a panowie byli przemili. W jednej z firm pan X wyliczając mi koszt stolarki - rozmawial z kims na GG :o

Wg mnie to olewanie klienta.

Witajcie :D Natalia A jak tam panowie z Lignomaru (pytam z ciekawości)? Byłaś u nich? Wycenili Ci może okna? Pozdrawiam i przyznaję, że gdybym zdecydowała się na okna plastikowe to wybrałabym na pewno w Oknoplaście :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...