Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jak tak polecacie Oknoplast, to uderzę tam dzisiaj. Wszyscy już pozamawiali okna i rolety? nikt się nie dołączy? :cry:

 

Halszka.ka

 

Qrcze, szukałam ulicy Biskupiej, więc gdzieś koło kościoła. Oj durak, durak... Nic dziwnego, że nie możemy odnaleźć naszych budów. Metropolia się robi z naszego Tyńca. Nowych budów kupa, co rusz na spacerze musiałam wrzucać Łukasza z wózkiem do rowu, bo jakaś betoniara na nas szarżowała :evil:

 

No i coś dla budujących na pd-zch. Jeśli bierzecie beton w Sanplaście, to można wynegocjować tani piasek, pospółkę i inne kruszywa z ich kopalni. Mogę podać namiary na priva na pana, który się tym zajmuje. Ja niestey 300 ton pospółki nieco przepłaciłam :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jeszcze szuka schodziarza to polecam http://www.schody-wir.pl/indexpl.html Władysław Majoch. W galerii te schody na rudoczerwonym tle to u nas. Pewnie nie zrobi schodów za tydzień, ale do tego już się wszyscy przyzwyczaili. Powołajcie się na Michała z Maślic - robił mi schody z badi. Kładzie też parkiety z finishparkietu.

 

Pozdrav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ogroma prosbe do wszystkich z Wroclawia i okolic. Gdzie we Wrocławiu moge kupic drzwi zewnetrzne ? Gdzie jest największy wybor ?

Bardzo prosze o pomoc .

 

Pozdrawiam

 

My byliśmy zdecydowani na drzwi CAL ---najlepsze doradztwo techniczne

i najlepsza cena była w sklepie firmowym ------ul. Karmelkowa 29/3

/ zobaczymy jak z realizacją ---mają przyjść po świętach

 

pozdr

MTW1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

Witajcie :D Natalia A jak tam panowie z Lignomaru (pytam z ciekawości)? Byłaś u nich? Wycenili Ci może okna? Pozdrawiam i przyznaję, że gdybym zdecydowała się na okna plastikowe to wybrałabym na pewno w Oknoplaście :lol: :wink:

 

Taa, byłam. Niestety nie miał stolarki do obejrzenia, w warsztacie pokazywał surowe ramiaki. Dałam wymiary do wyceny - okazali się drożsi od większych producentow ( Wójcik, Urzędowski, Sitak z Lubszy)

 

W zwiazku z niespodziewanym i szaleńczym wzrostem cen materiałów przyjdzie mi sie chyba pogodzić z oknami plastikowymi. Aczkolwiek zamówienie złożę, gdzy staną ściany....

 

Dziś zalewają ławy fundamentowe, poszło 30 :evil: kubików

 

Pozdrowienia dla wszystkich. Natalia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Koala

Z tym Sanbetem mam nadzieje, ze masz racje bo to samo mowil mi Pan kierownik z Sanbetu. Na dzis b20 z Sanbetu to 200m3 netto

 

A ile piasek jeszcze nie wiem, ale to ma byc jakis uklad wiazany :)

 

A ile ty dalas za piach?

 

U nas jutro lawy a po swietach bloczki... wiec jestesmy jakies 2 tyg za Wami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jeszcze szuka schodziarza to polecam http://www.schody-wir.pl/indexpl.html Władysław Majoch. W galerii te schody na rudoczerwonym tle to u nas. Pewnie nie zrobi schodów za tydzień, ale do tego już się wszyscy przyzwyczaili. Powołajcie się na Michała z Maślic - robił mi schody z badi. Kładzie też parkiety z finishparkietu.

 

Pozdrav

 

trabi-wrc - a jak cenowo? mozes napisac ile daliscie za swoje?

moe byc na priv:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AS24

 

Brałam piasek z Bielan. Za 17 kamazów (jakieś 300 t) zapłaciłam 6.000. Następnego dnia zgłosił się (sam!) pan z Sanbetu. Mały mi niestety strasznie rozrabiał i nie miałam możliwości dopytać go o konkretne ceny. Daj znać na prv, jakie ceny uda wam się wynegocjować.

 

U nas niestety musimy przystopować z powodu opóźnienia z dostawą bloczków. Więc może jeszcze nas wyprzedzicie! A niech wam będzie :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak polecacie Oknoplast, to uderzę tam dzisiaj. Wszyscy już pozamawiali okna i rolety? nikt się nie dołączy? :cry:

 

Halszka.ka

 

Qrcze, szukałam ulicy Biskupiej, więc gdzieś koło kościoła. Oj durak, durak... Nic dziwnego, że nie możemy odnaleźć naszych budów. Metropolia się robi z naszego Tyńca. Nowych budów kupa, co rusz na spacerze musiałam wrzucać Łukasza z wózkiem do rowu, bo jakaś betoniara na nas szarżowała :evil:

 

No i coś dla budujących na pd-zch. Jeśli bierzecie beton w Sanplaście, to można wynegocjować tani piasek, pospółkę i inne kruszywa z ich kopalni. Mogę podać namiary na priva na pana, który się tym zajmuje. Ja niestey 300 ton pospółki nieco przepłaciłam :evil: :evil: :evil:

 

Witam

Tez wybieram sie do Oknoplastu do wyceny ale dopiero po swietach.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Koala

 

Pan z Sanbetu sam robi rekonesans po naszym terenie i zostawia wizytowki... Grunt to przedsiebiorczosc... tylko zeby ceny dobre dawal, bo z odroczonymi przelewami nie robi przynajmniej problemow.

 

Co do ceny piachu jak bede bral to dam znac.

 

A bloczki to mamy zamowione i od miesiaca czekaja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niniejszym polecam wszystkim forumowicza o nicku 1950.

 

Poprzez niego kupilismy piec kondensacyjny gazowy De Dietrech z super rabatem jakigo nikt inny nam nie mogł dac/nie chciał.

 

Wszystko zalatwiane sprawnie, przez internet, a piec przyjechał zgodnie z obietnica w terminie, z faktura i czeka na odpowiedni moment do zamontowania go u nas w jednej z wiekszych hurtowni we Wroc.

 

Bedziemy tez pewnie poprzez 1950 brac grzejniki, sanitariaty, geberity.

 

Jednym słowem polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

 

Jeśli ktoś z Was ma namiar na Poromur 25 w "starej" cenie tzn. 5.5 zł/szt to bardzo proszę o kontakt - muszę dokupić 7 palet, bo mi zabraknie.

 

Od siebie na dobry początek podaję linka do aukcji z wełną mineralną 120 mm w super cenie (niedawno kupiłem u nich 100mm 300 m kwadr. i jestem zadowolony z jakości i ceny).

 

Transport kosztował 250 zł

 

http://www.allegro.pl/item182182616_mineralna_welna_szklana_0_040_b_tanio_120mm.html

 

Pozdrawiam

 

Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...