Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Hej, hej

 

 

jak tam samopoczucie po swietach?? :)

 

y postanowilismy mocno wziac sie do pracy ;) i poszlam (wreszcie) poogladac tynki, bo zaczyna mi sie nudzic elewacja w kolorze papieru toaletowego :lol:

 

Narazie mam wycene o Bechcickiego i od MB03 na tynki akrylowe - Terranova i Ceresit. Hmm, ceny srednie, pocieszam sie, ze narazie to tylko rozpoznanie terenu i ze ostatecznie uda nam sie cos w dobrej cenie ustrzelic.

 

A wy gdzie byliscie?? Moze bysmy zebrali siei powalczyli wspolnie o jakies rabaty :D.

 

Aha - jakie teraz panuja ceny na rynki za zrobienie tynki zewn.? (rok temu bylo 11-17).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

odnosnie parapetow:

 

my ze wzgledow finansowych, ale tez i uzytkowych mamy 2 rodzaje parapetow :D - na dole mamy drewniane - zamawialismy u stolarza - 25cm po ok 100zl/mb ,a na gorze postanowiam ze w pokojach dzieci beda PCV (ok 50 zl/mb) - nie bede latoroslom moim rak urywala jak beda na parapetach pisac kolejne inicjaly swoich wielkich milosci :lol: , a niech sobie pisza ;). Poza tym PCV mmam od 7 lat w swoim starym mieszkaniu - nadal wygladaja super - nie zniszczyly sie, nie wyplowialy od slonca itp.

 

a dla tych co szukaja welny do ocieplenia poddasza

 

widzialm dzisiaj przed MB03 na Gnieznienskiej plno bel z wlena Rockwool - nie wiem jakiej byla grubosci, ale byla :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za Wasze doświadczenia. Kafelkarz jest zdania, że można położyć płytki przed wygrzewaniem ale minimum 2 tygodnie nie wolno włączać podłogówki po ułożeniu. Mam mimo wszystko trochę mieszane uczucia. Wszystkiemu oczywiście winien czas. Chcemy koniecznie wprowadzić się w czerwcu. :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Wełne rockwola widziałem na Swojczycach przed 1 przejazdem kolejowym jadac od mostu po prawej stronie.Sprzedaja tam prawie wyłącznie wełne .wiech

 

Witam,

to prawda, że wełny jest tam pod budynkiem multum, ale kiedyś do nich dzwoniłam bo chciałam kupić płyty k-g, to mi facet powiedział, że oni tylko hurtownie i duże firmy obsługują i w detal nie wchodzą. Mimo wszystko przy taaaakim kryzysie materiałowyum dzwońcie - a nóż - widelec. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my kupowaliśmy parapety w firmie U-H-T Okna na ul. Robotniczej 1a,

oto link do ich strony.

 

http://www.uht.com.pl/index.php/content/blogsection/17/80/

 

nasze, w kolorze złotego dębu idealnie pasują do okien. Użytkowane od pół roku znakomicie znoszą wodę. Ostatnio dały też radę gorącemu woskowi. Jestem zadowolona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, hej

 

 

jak tam samopoczucie po swietach?? :)

 

y postanowilismy mocno wziac sie do pracy ;) i poszlam (wreszcie) poogladac tynki, bo zaczyna mi sie nudzic elewacja w kolorze papieru toaletowego :lol:

 

Narazie mam wycene o Bechcickiego i od MB03 na tynki akrylowe - Terranova i Ceresit. Hmm, ceny srednie, pocieszam sie, ze narazie to tylko rozpoznanie terenu i ze ostatecznie uda nam sie cos w dobrej cenie ustrzelic.

 

A wy gdzie byliscie?? Moze bysmy zebrali siei powalczyli wspolnie o jakies rabaty :D.

 

Aha - jakie teraz panuja ceny na rynki za zrobienie tynki zewn.? (rok temu bylo 11-17).

 

 

Jeszcze nigdzie nie byliśmy ale temat jest nam już całkiem całkiem bliski.

 

Chętnie razem powalczymy. W kupie raźniej ! :wink: i cieplej. :wink:

 

Czytałam coś kilka dni temu na Forum o tynkach czeskich.

Dajcie cynk jak wyglądają wyceny od Bechcickiego i od MB03.

 

Pozdrawiamy

Scur-ki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Aha - przylaczam sie do pytania o stolarza od schodow i na misow od podbitki i od tynkow zewnetrznych

 

Poszło na e-maila

 

Czy też mogę dostać namiary na misiów od podpitki i stolarza?

 

Poszło na prv

 

A czy ja też mogę się dołączyć do prośby ? Szukamy kogoś, kto obije nam schody żelbetonowe.

 

Zostałam wywołana, :wink:.

 

Chętnie pomogę, ale proszę o adres e-mailowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Binkey może masz i rację.Jeżdże codziennie tą drogą i widze że maja zawalony plac wełną w rolkach. Może zadzwoń? A czemu wolisz rockwola jak np isover? Układałem jedna i drugą i wydaje mi się ze mniej kłuje isover.Jeżeli sam nie będziesz układał to pilnuj żeby starannie Ci to wykonali. Wiech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Grupę wrocławska

Czy ktoś może zna jakiś pomocników murarza, którzy mieliby ochotę popracować. Buduje w Szymanowie (a w zasadzie zaczęłam budowę) a po świętach moi pomocnicnicy nie przyszli do pracy, telefonów też nie odbierają.

Potrzebuję 2 ludzi do pracy. Jeśli znacie kogoś będę wdzięczna za namiary na priv.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, hej

 

 

jak tam samopoczucie po swietach?? :)

 

y postanowilismy mocno wziac sie do pracy ;) i poszlam (wreszcie) poogladac tynki, bo zaczyna mi sie nudzic elewacja w kolorze papieru toaletowego :lol:

 

Narazie mam wycene o Bechcickiego i od MB03 na tynki akrylowe - Terranova i Ceresit. Hmm, ceny srednie, pocieszam sie, ze narazie to tylko rozpoznanie terenu i ze ostatecznie uda nam sie cos w dobrej cenie ustrzelic.

 

A wy gdzie byliscie?? Moze bysmy zebrali siei powalczyli wspolnie o jakies rabaty :D.

 

Aha - jakie teraz panuja ceny na rynki za zrobienie tynki zewn.? (rok temu bylo 11-17).

 

 

Jeszcze nigdzie nie byliśmy ale temat jest nam już całkiem całkiem bliski.

 

Chętnie razem powalczymy. W kupie raźniej ! :wink: i cieplej. :wink:

 

Czytałam coś kilka dni temu na Forum o tynkach czeskich.

Dajcie cynk jak wyglądają wyceny od Bechcickiego i od MB03.

 

Pozdrawiamy

Scur-ki

 

ja też się może uśmiechnę o wyceny od Bechcickiego i MB03, jakoś w maju chyba będziemy szukać tynków więc może też na wspólny rabacik się umówimy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

ja dzisiaj po dużej prośbie - podzielcie się namiarami, gdzie można załatwić przenośną toaletę i w jakich cenach za usługę.

Dzisiaj zaczęli nam ocieplać budynek - górale :-) - mieszkać będą na budowie, w związku z czym potrzebuję zapewnić im przyzwoite warunki sanitarne. Do tej pory nie było tego problemu, bo ekipy były dojezdne.

 

Proszę - pomóżcie - chciałabym jutro im to zawieżć na budowę.

 

Pozdrawiam

Dabell

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...