Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Marzę o używanych stemplach budowlanych... Śnię o używanych stemplach budowlanych... Czy jest tu ktoś, kto spełnia marzenia?

 

U mnie dzisiaj montowali nadproża. Jutro podciągi i możnaby strop kłaść... Tylko na Terrivę muszę czekać :evil: :evil: :evil:

 

Kulka i. w

 

Dzisiaj przywiozłam kilka (600 szt :D ) tych cegieł. Panowie do weekendu wymurują z nich ściankę. Możesz przyjechać zobaczyć jak to będzie wyglądać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Marzę o używanych stemplach budowlanych... Śnię o używanych stemplach budowlanych... Czy jest tu ktoś, kto spełnia marzenia?

 

U mnie dzisiaj montowali nadproża. Jutro podciągi i możnaby strop kłaść...Tylko na Terrivę muszę czekać :evil: :evil: :evil:

 

ja swego czasu szukalam tu;

Piszkawa pow. oleśnicki

601 56 23 50

669 08 48 33

 

 

Bukowice pow. milicki

071 383 45 63

691 96 76 82

 

w pazdzierniku mieli 3,2 za sztuke (ostateczni nie kupilam, bo zmienilm ekipe, a ta nowa miala swoje).

 

Dzisiaj przywiozłam kilka (600 szt :D ) tych cegieł. Panowie do weekendu wymurują z nich ściankę. Możesz przyjechać zobaczyć jak to będzie wyglądać

 

Ja bede brała te cegłe na BANK. Ok 1000 sztuk.Probeme, jest teraz tylko ten zaladunek-dopiero w przyszlym tygodniu bedziemy mieli na to czas. Mam nadzieje, ze spraea bedzie nadal aktualna.

 

Jak to zorganizowac? Poprzez Ciebie czy Ty mnie jakos skontaktujesz z gosciem?

 

No i jak zalatwilas z tym transportem i za ile? Moze byc na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani ja znowu z prośba o informację

 

Potrzebuję na jutro deski na szalunek. Wysoki poziom wód powoduje , że podchodzi woda. Kierownik powiedział, że potrzebne deski , gdzie najlepiej je kupić. Proszę o radę i wszystkie informację, w tym temacie nie zbieraliśmy wcześniej informacji. Obawiam się , zeby budowlańcy sobie nie poszli

 

Gorąco pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani ja znowu z prośba o informację

 

Potrzebuję na jutro deski na szalunek. Wysoki poziom wód powoduje , że podchodzi woda. Kierownik powiedział, że potrzebne deski , gdzie najlepiej je kupić. Proszę o radę i wszystkie informację, w tym temacie nie zbieraliśmy wcześniej informacji. Obawiam się , zeby budowlańcy sobie nie poszli

 

Gorąco pozdrawiam

a gdzie budujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani ja znowu z prośba o informację

 

Potrzebuję na jutro deski na szalunek. Wysoki poziom wód powoduje , że podchodzi woda. Kierownik powiedział, że potrzebne deski , gdzie najlepiej je kupić. Proszę o radę i wszystkie informację, w tym temacie nie zbieraliśmy wcześniej informacji. Obawiam się , zeby budowlańcy sobie nie poszli

 

Gorąco pozdrawiam

a gdzie budujesz?

 

 

Dobrzykowice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Dzięki za wszystkie namiary odnośnie garaży . Stał się cud i dzięki kKB kupiliśmy w tej samej miejscowości z innej budowy. 1 dzien i po sprawie.

Mam pytanko odnośnie fundamentów, czy dawaliście jako dodatkowe wzmocnienie pod chudziak siatkę zbrojacą, jeśli tak to jaką grubą fi 3 czy 4? Wiem ze Dabell dawała a inni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po chorobowej nieobecności :D

Czytam i widzę, że u wszystkich robota wre jak szalona - to się nazywa budowlani zapaleńcy :D :wink:

A ja mam do dabell prośbę o namiary na panów od tynków zewn.!!!

Mam nadzieję że nic nie pomieszałam :oops:

Orientujesz się może czy zrobiliby sam tynk na położony już styropian???

Ogromnie proszę o namiary, bo zdaje się, że musimy zdążyć przed zbyt dużymi temp albo poczekać do jesieni! :cry: oby się udało!

Pozdrawiam wszystkich! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...