Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

kulka co do kostki to chyba niezbyt niska ta cena Colormixu :cry:

Przyznam szczerze, że chyba jestem zainteresowana sprowadzeniem z Czech. Tylko coś mi się wydaje, że Ty pewnie będziesz chciała już za chwileczkę za momencik, a my to jeszcze troszkę z tymi alejkami musimy poczekać :-? Poza tym trzeba jakąś ładną "mozajkę" wymyślić, żeby było efektownie i oczywiście jak najtaniej :wink: Ale poważnie to jak to wygląda z tymi Czechami? Czy chodzi o jakieś czeskie firmy robiące kostki, czy można to sobie gdzieś pooglądać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flowera - ja mam taką jedną dziweczynę, która projektuje nam część wnętrz. Nie ma jeszcze swojego biiura projektowego i dlatego cenowo nie zdziera, ale ma fach w ręku, jest sumienna, słowna i nie droga i jestem z niej zadowolona. I bardzo podoba mi sie to co nam projektuje:) Jak chcesz to podam Ci jej numer.

 

Kuleczko poproszę))) bo nie mam kompletnie pomyslu na lazienke i WC

tyle jest na glowie ze juz nie mam sily :-(

pozdrawiam flowercia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie poratujcie mnie elektrykiem proszę

 

Mieczysław Kocot 0503 330 488

 

Smiejus bardzo bardzo Ci dziękuję

ten elektryk to złoto, mówie powaznie,

a mam porównanie, bo musiał po poprzednim wypruc wszystkie jego pomysły

bardzo prośże go dopisac do listy misiów, bardzo bardzo polecam

(na dodatek jest bardzo rozsądny cenowo)

normalnie namiar na wagę złota...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy wszystkich gorąco! To nasz pierwszy post na grupie Wrocławskiej :)

 

Czy ktoś może polecić architekta który zaadaptuje nam projekt? Najlepiej okolice Prusic, czyli Trzebnica, Oborniki Śl., Żmigród. Znaczy, co by nie obdarł nas ze skóry :lol:

Adaptacja raczej typowa - poza dostosowaniem do warunków lokalnych, w projekcie małe zmiany (typu zmiana drzwi na okno, dodanie drzwi).

 

I najlepiej by był z uprawnieniami do CO (a może nie jest to potrzebne i tylko nam się zdaje?) - mamy w projekcie ogrzewanie gazowe, a chcemy je zmienić na paliwa stałe, więc w grę wchodzi w sumie chyba tylko zmiana komina (bo przecież grzejniki i rury doprawadzające wodę będą takie same :wink:)

 

Czy ktoś nas poratuje sprawdzonym architektem?

 

Pozdrawiamy wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może polecić architekta który zaadaptuje nam projekt? Najlepiej okolice Prusic, czyli Trzebnica, Oborniki Śl., Żmigród. Znaczy, co by nie obdarł nas ze skóry :lol:

Adaptacja raczej typowa - poza dostosowaniem do warunków lokalnych, w projekcie małe zmiany (typu zmiana drzwi na okno, dodanie drzwi).

I najlepiej by był z uprawnieniami do CO (a może nie jest to potrzebne i tylko nam się zdaje?) - mamy w projekcie ogrzewanie gazowe, a chcemy je zmienić na paliwa stałe, więc w grę wchodzi w sumie chyba tylko zmiana komina (bo przecież grzejniki i rury doprawadzające wodę będą takie same :wink:)

Czy ktoś nas poratuje sprawdzonym architektem?

 

Pozdrawiamy wszystkich!

W trzebnicy jest architekt p. Alicja Backer - na II piętrze w Urzędzie Miasta przy PKS. Bardzo konkretna, cenowo ok. i co ważne - zna wymysły :evil: Wydziału Architektury Powiatu - "Cesarstwa" Trzebnickiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smiejus bardzo bardzo Ci dziękuję

ten elektryk to złoto, mówie powaznie,

a mam porównanie, bo musiał po poprzednim wypruc wszystkie jego pomysły

bardzo prośże go dopisac do listy misiów, bardzo bardzo polecam

(na dodatek jest bardzo rozsądny cenowo)

normalnie namiar na wagę złota...

 

fajnie że jakoś mogłam pomóc, chociaż raz się komuś kontakt ode mnie przydał :):) :)

 

 

 

a tak poza tym ja trochę OT, bo z ogłoszeniem

 

może ktoś potrzebuje stemple...

długość 2,7 do 2,9 (większość 2,9), suche i leciutkie. Używane jeden raz, normalnie prawie nówka :wink:

 

około 70 szt. 4 zł sztuka ,

za odbiór w tym tygodniu dam rabat ;-)

 

... może sie ktoś chętny znajdzie, plisss

 

mam też 88 garów karamzytobetonowych Teriva I - oddam za 50% ceny fabrycznej 8)

 

nadszedł czas działkowych porządków :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wels jak też widziałam w necie bardzo ładne drzwi DRE :D . Najlepsze w stosunku cena do efektownego wyglądu, ale ciekawa jestem czy gdzieś we Wrocku można je obejrzeć "na żywo"?? Mam poważne obawy przed kupowaniem "kota w worku". Jeśli uda Ci się gdzieś je znaleźć to poproszę o namiary :wink:

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dabell za namiar. Mamy nadzieję, że nie będzie tak tragicznie w tym cesarstwie :D W końcu trzeba być optymistą :)

 

Na dzień dobry w "cesarstwie" Architektury napotykamy bardzo uprzejmego pana :evil: , informacji to on może udziela, ale jak przyjdzie do złożenia wniosku o pozwolenie to człowiek żałuje, że zaczął się budować :evil: . Może Pan pójdzie niedługo na emeryturę? :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wels jak też widziałam w necie bardzo ładne drzwi DRE :D . Najlepsze w stosunku cena do efektownego wyglądu, ale ciekawa jestem czy gdzieś we Wrocku można je obejrzeć "na żywo"?? Mam poważne obawy przed kupowaniem "kota w worku". Jeśli uda Ci się gdzieś je znaleźć to poproszę o namiary :wink:

Pozdrawiam :D

 

Dziewczyny, drzwi DRE są np w Budusie na Ślężnej. Tam je oglądałam. Wydaje mi się też, że widziałam je na Brucknera w takiej firmie (zapomniałam nazwy :oops: :oops: :oops: ) Ale juz tłumaczę gdzie. W ciągu gdzie były kiedyś Meble Polonia - pierwszy sklepik jadąc w kierunku Korony. Nie kupiłam ich więc cenowo nie pamiętam jakie i gdzie oferowali lepsze warunki zakupu. Mogę natomiast podpowiedzieć, że na drzwi wewnętrzne Porta najlepszy rabacik od cen katalogowych dostałam właśnie w Budusie na Ślężnej.

POzdrawiam cieplutko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...