Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Help!

 

W Gai źle obliczyli mi ilość bloczków, a ja durna i naiwna nie sprawdziłam po fachowcach i zamówiłam o 400 bloczków Ytong grubośi 24 za mało! To są wszystkie bloczki na wewnętrzne ściany nośne poddasza!

 

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie, gdzie można dostać bloczki 24? Niekoniecznie z Ytonga. W większych wrocławskich hurtowniach nie ma szans :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atrakcyjna działka o pow 1100 m2 w Brzeziej łące ( 7 km na wschód od wrocławia - okolice kiełczowa)

W pobliżu media (woda,prad tel. )

 

Atrakcyjna miejscowoś - szkoła , przychodnia, apteka, kościół ,sklepy i inne punkty usługowe,

Poblize nowego osiedla domków jednorodzinnych.

cena 180zł/m2 - do uzgodnienia

 

kontakt na forum lub

tel. 0516814821 wieczorem,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serdeczne dzieki za odzew :D

 

 

Budujemy za zakrzowem 7 k od KORONY zbliżamy sie ku końcowi dlatego moja wyobrażnia szaleje już w środku, znalazłam was troche póżno ale nic straconego odrazu wtrące swoje 3 gr. zaczeliscie rozmawiac na temat podjazdów ,widze ,ze motywem przewodnim jest kostka granitowa ja sie skłaniam ku czemus takiemu

http://www.artbeton.pl/katalog/006.jpg tym samym mozna zrobic podjazd czy tarasy czy cos takiego

http://www.artbeton.pl/katalog/004.jpg

cena nie mała 120-150 zł/mk

 

2004 dzieki za namiar zaraz przeszperam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

schody to jest to co sprawia ze nie rozstaje sie z kalkulatorem te akurat na zdjeciu 150 zł za metr bierzacy nie wiem co to dokłanie znaczy bede miala wycene za 2 tyg bo terminy wykonastwa odległe najbliższy wrzescień ale ja czekam chodzi mi nie tylko o schody marzy mi sie cokół 1,5 metrowy ale to wszystko zależy wiadomo od czego , cena jest z robocizna tak bynajmniej powiedział mi pan przez telefon , pozatym podobno nie scieraja sie , nie traca koloru , twarde sa jak skała ale to wszystko reklama telefoniczna dał mi namiary na restauracje gdzie robili niezłe połacie ide tam na kawke to dam znac jak wygladaja w realu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli jeszcze ktoś pozostał i nie wybył na dłuuugi weekend to chciałam was zapytac czy nie podzielilibyście się jakimiś namiarami na koparkowych.

 

Dzwoniłam do dwóch, jeden ma zepsuta koparę, drugi nie ma operatora no i klapa a ja muszę szybciorem gruz załadować i wywieźć

 

znacie jakiś koparkowych w okolicach Jelcz, Czernica, Chrząstawa, Gajków, ewentualnie Dobrzykowice, Kamieniec

 

pozdr. Dorota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie do tych co mają już dach :-)

Po pierwsze primo: czy montował ktoś ławy kominiarskie do kominów, a co za tym idzie jak głeboko kotwione sa takie ławy bo nie wiem czy obmurowywać komin na pół cegły czy całą...

Po drugie primo: czy stosowaliście dachówki wentylacyjne, bo nam pan z LechBudu powiedział iż przy niewielkich dachach ~200m2 nie ma takiej potrzeby a nie będzie nas naciągał

 

Wszystkim niepracującym życzę udanego dłuuuuugiego weekend'u :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SUSPENSER - mi zostało pół palety, ale klinkierowej,a Ty chyba pytasz o zwykłą:)

 

kedob - my mamy dachówki wentylacyjne, ale nasz dach to 280 m2 powierzchni, więc pewnie nie pomoże moja odpowiedź, ale pewnie bym nie slychała Pana sprzedającego tylko poradzilabym się dachowca. Z tym, że mieliśmy dachowca super, do którego miałam pełne zaufanie-a co tam pochwalę go z nazwiska: Robert Cepin, jak u kogos bedzie robił dach to powiem tyllko, że to super wybór!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kedob

 

nam Pani z Lech Budu powiedziała że niepotrzebne, dachowiec powiedział, " no w sumie mogą być" ale sie jakoś szczególnie nie upierał.

 

Ja mimo wszystko chciałam dać, ale jak zobaczyłam jak taka wentylacyjna w Euronicie Ekstra wygląda to stwierdziłam że nie będę takich "grzmotów" na dachu montować.

 

Dach mam dwyspadowy 180m2. A czy potrzebne czy nie to zależy od długości kalenicy (u nas 11m), przy dachach czterospadowych to chyba standardowo się stosuje bo tam trochę gorsza cyrkulacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...