Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

zależy od wilgotności - robisz półsuchy jastrych z miksoreta? bo zwykłe wylewki są bardzo mokre i wtedy raczej przed wszystkimi pracami, również przed wełną

 

tak robie półsuchy z mikroseta. Tutaj chyba jest mniej wody i szybciej mozna ruszac dalej?

 

co do ziemii-chyba sie na to zdecyduje-nie wezme jej duzo (na razie zamówilam 3 fury 27tonowe) i pod trawnik powinno moze wystarczyc:)

 

dzieki dabell:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Anrami a gdzie dokładnie się budujecie ?? Bo my też za Zakrzowem jakieś 7 km od Korony :wink:

 

A teraz moja prośba.

 

Szukam kogoś kto znałby się dobrze na prawie budpwlanym i pomógłby mi odzyskać pieniądze za spapraną robotę tynkarzy. :-?

 

Gdybyście znali kogoś takiego lub miejsce gdzie mogłabym zasięgnąc jakieś porady prawnej to proszę o informacje na priva.

 

Z góry wielkie dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do ziemii-chyba sie na to zdecyduje-nie wezme jej duzo (na razie zamówilam 3 fury 27tonowe) i pod trawnik powinno moze wystarczyc:)

Daj znać jak przywiozą ziemię czy jest w miare ok. jakby co to może tez bym się zdecydowała? - byłoby to możliwe?

Po naszym jastrychu na drugi dzień chodził kierownik i był już twardy - janzar mówił, żeby dać mu 2-3 dni na stwardnienie, po tygodniu jest już na tyle mocny, że można coś na nim ustawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kulka ja muszę podnieść 1600m do góry o prawie 2m, więc się dokładnie dowiadywałam o ziemię ;) i "fachowcy" różni mówią, że oczywiście ziemia gorszego gatunku może być, a szczególnie pod trawnik. Jednak z doświadczenia teściów wiem jedno - trawa wyrośnie, ale nie za gęsta :evil: i żeby mieć trawnik jak ta lala, trzeba troszkę dobrej ziemi na wierzch wysypać. Teraz mają pole golfowe prawie

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulkaszpulka tak własnie ma byc. Zamiast 20 cm czystego humusu pod trawnik, np. 10 cm gorszej jakości, a na wierzch 10 cm czystego humusu.

 

Mamy juz 60 ton, moze jeszcze ze 30 domówimy, jutro ocenię.

 

 

Dabell - jutro pojadę, zrobię fotkę i wysle Ci na maila. Jak będziez chciała to dasz znać, zamowisz sobie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...