Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

kedob

 

a może by tak lepiej otynkować, "obrzucic" betonem boki okna, 5 cm to chyba już trochę sporo.

 

u mnie ściany z BK, więc pewnie bym pasek kazała dociąć i dokleić ale nie wiem z czego ty murujesz

 

też mam ściany z bk, może rzeczywiście lepiej plasterki dociąć i dokleić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz 10 cm luzu to spokojnie możesz dociąć 7 cm i z którejś strony dokleić, no chyba że okienka muszą być (albo chcesz żeby były) w tej samej osi bo np. są symetryczne z jakimiś innymi to wtedy trzeba by dokleić jakieś 3-4 cm z każdej strony.

 

Tak będzie lepiej, zwłaszcza gdybyście mieli jakieś szyby P2 albo P4 to już wogóle bo to ciężkie okna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Decyzja podjęta, będzie budowa. Działka już jest (Kryniczno). Chciałbym się dowiedzieć od Was parę informacji nt. wykonawców.

 

Poszukuję wykonawców do stanu surowego zamkniętego. Mógłbym prosić o wszelkie polecenia/przestrogi?

Witam sąsiadkę :-)

Mogę polecić moich wykonawców - namiary są w większości spisane w moim dzienniku, a oprócz tego zaglądnij do listy wrocławskich misiów - link pod moim postem.

pozdrawiam

dabell

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich nowo-budujcych:)))

Ale nas tu coraz więcej:)

 

 

 

A tak z innej beczki: u mojego sąsiada na budowie było dzisiaj wlamanie.

Wybili szybę i ukradli kable elektryczne. Wypruli juz te ulozone i zabrali pozostale zwoje. Nie mieli jeszcze załozonego alarmu..

 

Poki bedzie popt na jumane okazje póty bedą krasc na budowach. Dajcie znac gdyby kos chciał okazyjnie pohandlowac tanią miedzią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, alebum

 

Może pomyśl o keramzycie, jest dostępny i ma wiele zalet.

 

Hmmm. O zaletach już przeczytalem, tylko nie moge zadnych cen (nawet orientacyjnych znaleźć). Ale gugluję dalej, wiec może na coś wpadnę.

 

Jak możesz to podaj jakąś cenę w przybliżeniu za sztukę...

 

Hej

W Gaji na Opolskiej maja jakiś fajny gazobeton z Niemiec o nazwie H+H. podjedz albo zadzwoń bo nie znam szczegułów

Pozdrawiam

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mój Budowniczy przeniósł się na inną budowę. Mówi, że wróci, jak będę mieć materiał :(

 

Jola z Melisy

 

Dzięki, ale Radwanice to wielki hektar ode mnie. Załatwiłam sobie transport i jadę żebrtać w Betardzie. Znalazłaś gdzieś bloczki 24? Ja z ich szukaniem się wstrzymam dopóki nie będę miała stropu.

 

kulka

 

Współczuję znajomemu. Ten znajomy miał już te kable zatynkowane? A tak na przyszłość: sam alarm wystarcza, czy trzeba haracz jakiejś firmie ochroniarskiej płacić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuję znajomemu. Ten znajomy miał już te kable zatynkowane? A tak na przyszłość: sam alarm wystarcza, czy trzeba haracz jakiejś firmie ochroniarskiej płacić?

 

Miał dopiero rozkładane. 2 pomieszczenia okablowane. Reszta w zwojach czekała na rozlożenie.

 

Ja mam i alarm i firmę ochroniarską. Rownocześnie z okanmi uruchomilismy alar i monitring. Pote dopiero rozkładali elektrykę.

Jak sie teraz okazało na przykładzie znajomego-nie żałuję tego rozwiązania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Koala. Znalazłam bloczki po 6 zł i to dzięki ogłoszeniu danemu na forum. Dwie palety pozostałe po budowie, ale jak z hurtowni (właśnie mąż wozi je przyczepką) Dzwoniłam wcześniej w wiele miejsc i nigdzie nie ma. Powiedzieli mi w Gai, żeby dzwonić dziś ok. 12, ale ja już mam więc może Tobie sie przydadzą. Powodzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

Witam wszystkich. Niestety tylko od czasu do czasu przeglądam tę stronę.

 

A ja potrzebuję namiary na kogoś kto robi wylewki. Wszelkie namiary mile widziane. Tynkarzy mam już wstępnie umówionych, ale trochę mają daleki dojazd i zobaczymy jak to będzie. Może ktoś ma sprawdzonych z Wrocławia i okolic.

 

Chętnie pozbędę się gruzu z działki za darmo, jeśli tylko ktoś zorganizuje transport.

 

Pozdrawiam

Agniecha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...