Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 40,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ivonesca

    1708

  • Frankai

    1578

  • Wojty

    1469

  • BK

    1459

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No więc dostał 2 tygodnie urlopu. Zasuwa na nartach prawie tydzień, niecały dzień w domu i prawie tydzień na powrót. W koszarach stawia wódkę temu, kto zgadnie co zrobił? "Przeleciałeś żonkę". "Wygrałeś. Co jako drugie?" Koleny "Przeleciałeś żonkę". "Wygrałeś. Co jako trzecie?", Następny:" "Przeleciałeś żonkę". "A nie - zdjąłem narty" :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie olalem, wbrew pozorom jestem tutaj częstym gościem, ale nijak nie udaje mi sie wskoczyć w Wasz maly światek. Jest on dość specyficzny i obawiam się, że malo czytelny dla niewtajemniczonych. Coś się po drodze zgubilo, zresztą zerknij parenaście stron wstecz i porównaj.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoją drogą Twoje wypowiedzi bylyby niezlym materialem do tematu "studium zmiany osobowości wyalienowanej jednostki" :grin:

A tak na poważnie to myslę, że Ty calkiem inaczej podchodzisz to forum niż reszta forumowiczów, że jest to troche taki Twój lącznik z krajem ... być moze sie mylę ale chyba nie do końca ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak oto potwierdza się moja opinia jak dalece niedoskonałe jest to urządzenie, które przede mną stoi.

Twierdzę, że ta maszyna nie potrafi skutecznie komunikować się między ludźmi, może co najwyżej przekazywać informacje, a to dlatego, że część werbalna to niewielka część przekazu. Niejednokrotnie zdarzało się, że dochodziło do nieporozumień pomiędzy mną, a rozmówcami tu, czy w innych miejscach (GG itp.)

Nie miałem zamiaru tworzyć jakiejś zamkniętej grupy, przynajmniej tu, na Wrocławskiej ( "ojcem " jest Frankai) a wręcz przeciwnie, często zapraszałem do dyskusji, albo zwykłego pogadania. Niech dowodem na moją otwartość będzie to, że gdy tylko pogoda pozwolił, zorganizowałem spotkanie, na które zapraszałem wszystkich z Polski (informacja ukazała się na stronie "klub budujący", a celem było poznanie i integracja naszej grupy. (Ciebie Dobrzykowice zapraszałem wielokrotnie Mailem, privem itp.)

Być może, że czytający odnoszą wrażenie, takie o jakim piszesz, ale nie mamy na to wpływu. Jeśli chcę w czymś uczestniczyć to włączam sie, jeśli nie jestem aktywny, to nie mam pretensji o to, że nie wiem co się dzieje. Czasem wpisuję cokolwiek, tylko po to, by wątek "wypłynął" na górę

Bardzo się ciesze, że jesteś starszym stażem forumowiczem, Dobrzykowice, bo mam okazję korzystać z Twojego doświadczenia, toteż tym bardziej zapraszam do pisania, ale jeśli nie chcesz, to nie zmuszaj innych do milczenia. Jednocześnie nie mam do Ciebie pretensji, że w dyskusji o błędach ort. pominąłeś moją wypowiedź stwierdzeniem, że jesteś "ostatnim mohikaninem" mimo, że moja wypowiedź ukazała się znacznie wcześniej.

Uff, ale się naprodukowałem. Mam nadzieję, że niepotrzebnie, bo posty powyżej były po prostu żartem :smile:

 

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: smok dnia 2003-05-19 20:37 ]

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: Smok dnia 2003-05-19 20:42 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze powiało powagą :wink:.

 

Podobnie jak Dobrzyk i wielu innych ten dział czytam, ale piszę tu raczej rzadko. Każdy ma inne potrzeby :grin:.

 

Muszę jednak zareagować :smile: bo burzę najlepiej uciszać, gdy jest jeszcze w szklance. Obejrzyjcie sobie Shreka, albo inną lekką komedię, bo zaraz zacznie się dyskusja w stylu znanym z forum czyli chłop żywemu nie przepuści :wink:

Pozdrawiam Smoka i Dobrzykowice Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...